Choć ostatni odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na antenie TVN dopiero przed nami, to w sieci już jest mnóstwo emocji wokół finału eksperymentu. Ostatnio jedna z uczestniczek programu, Kasia, musiała się zmierzyć z lawiną pytań i przykrych komentarzy na temat rzekomego pozwania Pawła o... alimenty. Plotki pojawiły się nagle i szybko narastały - Kasia nie wytrzymała i napisała krótki komentarz na swoim instagramowym profilu, w którym zaprzeczyła tym informacjom. Teraz jednak zdecydowała się jeszcze zabrać głos w krótkim wywiadzie dla jednego z portali. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": To ostateczny dowód, że Kasia i Paweł rozstali się?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pozwała Pawła o alimenty? Jest oficjalny komentarz!

Związek Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku był bardzo burzliwy. Wszystko przez to, że Kasia zaraz po weselu zdystansowała się od męża, zaczęła unikać bliskości, a nawet wprost powiedziała Pawłowi, że ten nie pociąga jej fizycznie. Przez całą edycję byliśmy świadkami wzlotów i upadków w relacji tej pary i tak naprawdę ciężko było przewidzieć, jaką decyzję w finale eksperymentu może podjąć ta dwójka. Czy Kasia i Paweł zdecydują się wziąć rozwód? A może pozostaną w małżeństwie? O tym oficjalnie przekonamy się już we wtorek 14. grudnia, na antenie stacji TVN.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Paweł żałuje, że został połączony w parę z Kasią?

Jednak jeszcze przed poznaniem oficjalnych decyzji par, w sieci pojawiły się pewne plotki na temat Kasi. Niektórzy internauci zaczęli pisać komentarze, w których sugerowali, że Kasia zdecydowała się... pozwać Pawła o alimenty!

- To prawda, że pozwałaś Pawła o alimenty..? Jeśli tak, to jesteś gorsza niż sądziłam

- Kasia wszędzie chodzą ploty, że pozwałaś Pawła o alimenty! Zdementuj to bo aż przykro się czyta, chyba, że to prawda? - czytamy komentarze w sieci.

Kasia oczywiście natychmiast zareagowała:

- Jest to nieprawda!!!! Paweł możesz się do tego odnieść??- napisała Kasia.

Screen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl

Teraz Kasia postanowiła oficjalnie skomentować krążące plotki w rozmowie cozatydzien.tvn.pl. Kolejny raz uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprzeczyła pomówieniom, które pojawiły się pod jej adresem.

- Nie ma żadnych alimentów! A ja nie zamierzam się nikomu tłumaczyć - powiedział w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Kasia dodała również, że doświadcza ogromnego hejtu.

- Ludzie wylewają swoje frustracje na moim profilu. Sama siebie podziwiam, że dałam radę. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Hejt zawsze był i będzie. Hejterzy myślą, że są bezkarni i anonimowi. Otóż nie. Trzeba mówić o tym głośno i mówić "stop" - powiedziała.

Reklama

Zapewne po emisji finałowego odcinka uczestnicy zdecydują się zabrać głos w sprawie udziału w eksperymencie. Jesteście ciekawi, czego się dowiemy?

SCREEN PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"/PLAYER.PL
Reklama
Reklama
Reklama