Wojtek czule o Agnieszce ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @wojciech_janik_official
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek o Agnieszce: "Dla tego uśmiechu zrobię wszystko"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada chwila zostaną rodzicami. Dumny tata pokazał, jak opiekuje się żoną w ostatnie dni ciąży.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada chwila zostaną rodzicami po raz pierwszy. Oczekują narodzin córeczki. Nie wykluczali, że mała może pojawić się na świecie tuż przed lub w trakcie Bożego Narodzenia, okazało się jednak, że szczęśliwi rodzice muszą uzbroić się w cierpliwość. Wojtek pokazał, jak z wraz z ukochaną żoną spędzają ostatnie dni jeszcze przed przywitaniem na świecie największej miłości swojego życia. Ich relacja jest przepiękna! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o przyczynach rozstania z Agnieszką! "Nie było możliwości tego przeskoczyć"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek o przygotowaniach do porodu

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się narodzin córeczki. Niedługo mamą zostanie także Joanna z tej samej edycji, a kilka dni temu radosną nowiną podzielili się także Aneta i Robert z 6. edycji, której finał został wyemitowany 14 grudnia. Agnieszka i Wojtek z 4. edycji w tym roku postanowili nagrywać wyjątkowe vlogmasy, w których rejestrowali ostatni miesiąc ciąży Agnieszki i nie ukrywali, że te święta są dla nich wyjątkowe. Wygląda jednak na to, że jeszcze nie udało im się spędzić ich we trójkę, ale maleństwo pojawi się na świecie już lada chwila. Fani bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszą się ich radością i równie nie mogą doczekać się powitania na świecie ich nowego członka rodziny. Wojtek pokazał właśnie jak spędzają z Agnieszką ostatnie dni przed porodem. Zakochani rodzice wybrali się na krakowski rynek, by przyszła mama mogła spełnić swoje małe marzenie: 

Dla tego uśmiechu zrobię wszystko. Nawet pojadę na rynek, by mogła napić się gorącej herbaty - napisał Wojtek na Instagramie 

Instagram @wojciech_janik_official

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Piękny gest Agnieszki! Nie uwierzycie co zrobiła

Agnieszka i Wojtek to jedna z najbardziej lubianych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Sympatię widzów zdobyli niemalże od pierwszego odcinka, a niejeden fan chciałby spędzać czas w ich towarzystwie. Para jest bardzo rodzinna i miała dla siebie wiele wyrozumiałości, co zapewniło ich związkowi sukces. Agnieszka i Wojtek nie ukrywali swoich kryzysów, ale podkreślili, że szczerość i rozmowa pozwoliła im poukładać swoje relacje od nowa. Niedawno podzielili się również z widzami swoim dramatem. Okazało się, że od wielu miesięcy starali się o dziecko. Los jednak nie szczędził im cierpień, stracili aż cztery ciąże. Agnieszka przyznała, że ciągłe pytania internautów o powiększenie rodziny i ocenianie ich szczęścia było dla niej niezwykle bolesne. 

Agnieszka i Wojtek w swoim nagraniu
Życie od pierwszego wejrzenia/YouTube

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka zdradziła kulisy produkcji programu!

Aktualnie Agnieszka i Wojtek oczekują narodzin pierwszej córeczki. Maleństwo przyjdzie na świat już w najbliższych dniach. Na razie szczęśliwi rodzice nie zdradzili imienia, jakie dla niej wybrali. Fani nie mogą się już doczekać ich pierwszego rodzinnego zdjęcia we dwoje. Całej rodzince życzymy dużo zdrowia. 

Ślub od pierwszego wejrzenia Agnieszka i Wojtek o hejcie
Instagram/agnieszka_lyczakowska

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia chwilę przed porodem
YouTube Życie od pierwszego wejrzenia
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek nie będzie przy porodzie! Agnieszka: "Zasmuciło mnie to" 
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada dzień zostaną rodzicami. Przy okazji wybrali się na ostatnią randkę we dwoje.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oczekują narodzin córeczki. Przyszła mama właśnie poinformowała fanów, że ma już ułożony plan porodu. Razem z Wojtkiem wybrali się nawet na ostatnią randkę jeszcze we dwoje, zanim do ich rodziny dołączy urocze maleństwo. Okazuje się jednak, że Wojtek nie będzie towarzyszył żonie podczas porodu:  Jedyna rzecz, jaka mnie zasmuciła - powiedziała Agnieszka  Dlaczego przyszły tata podjął taką decyzję?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o zbliżającym się porodzie Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Radosną nowiną pochwalili się już kilka tygodni temu. Lada dzień w ich życiu pojawi się córeczk a, jednak szczęśliwi rodzice jeszcze nie zdradzili, jakie imię dla niej wybrali. Agnieszka i Wojtek niedawno podzielili się z internautami osobistym dramatem związanym z posiadaniem dzieci. Wyznali, że stracili aż cztery ciąże i bardzo trudno było im się uporać ze stratą szczególnie w kontrze ciągle zalewających ich komentarzy na temat tego, że powinni zdecydować się na dziecko.  Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się poruszać te trudne tematy, by może w najmniejszym stopniu uświadomić ludziom, że czasami niewłaściwe pytania mogą sprawiać olbrzymi ból. Aktualnie wraz z Wojciechem czekają na narodziny wyczekanej córeczki. Poród może wydarzyć się już lada dzień. Okazuje się jednak, że Wojtek nie będzie towarzyszył żonie podczas porodu. Nie jest to jego decyzja, a szpitala, w którym będzie rodziła Agnieszka:  Jedyna rzecz, jaka mnie zasmuciła to to, że Wojtek nie może być przy porodzie. Ja trafiłam do szpitala, gdzie Wojtek nie może być ze mną przy porodzie. Wiem, może będą momenty, gdzie może ja bym...

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o córeczce
Instagram @asia_lazar33
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna miała niezwykłe święta! Zosia jest już na świecie? 
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła? Napisała wzruszający wpis o córce oraz... "spotkaniu, które uważała za niemożliwe".

Joanna Lazar z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Jej córka Zosia może przyjść na świat już lada chwila. A może spędziła już pierwsze święta w ramionach mamy i taty? Joanna dodała wzruszający wpis:  Nasze pierwsze święta w naszym domu były wyjątkowo inne Co miała na myśli?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar urodziła?  Joanna Lazar poznała miłość swojego życia dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Doświadczenie, jakie zdobyła w ślubnym eksperymencie pozwoliło jej ponownie uwierzyć w miłość i mimo niepowodzenia w programie, niedługo później była już zakochana! Obecnego partnera poznała dzięki kuzynce. To on był dla niej największym oparciem, gdy w TVN7 trwała emisja programu, w którym jej nie wyszło. Joanna i jej partner zdecydowali się jednak nie afiszować ze swoim uczuciem. Ukochany uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił pozostać anonimowy, a w sieci znajduje się zaledwie kilka ich zdjęć, na których nie widać jego twarzy.  Zakochani spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Podobnie jak Agnieszka i Wojtek z tej samej edycji, oczekują narodzin dziewczynki. Joanna zdradziła, że jej córeczka otrzyma imię Zosia. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno wprowadziła się do nowego domu i właśnie tam spędzali Boże Narodzenie, które jak podkreśliła Joanna, w tym roku było wyjątkowe. Szczęśliwa mama wspomniała o małej Zosi, czyżby pojawiła się już na świecie? Zobaczcie, co napisała Joanna:  Dzisiaj przeczytałam, że 27.12 najczęściej powtarzane zdanie to „Święta, Święta i po Świętach…” Zgadzacie się ? Nasze pierwsze święta w naszym domu były wyjątkowo inne, a to dlatego, że nieważna...

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia już urodziła?
Instagram @agnieszka_lyczakowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka już urodziła? Dodała wymowny wpis 
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali już rodzicami? Fani wstrzymali oddech, gdy przeczytali nowy wpis uczestniczki!

Agnieszka i Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wraz ze swoimi fanami odliczają dni do narodzin ukochanej córeczki. Przy okazji zdecydowali się nagrywać na platformie Youtube, popularne vlogmasy. W tym roku będą szczególnie wyjątkowe, bo nie wykluczone, że te ostatnie będą nagrywać już w trójkę! Agnieszka i Wojtek przyzwyczaili fanów, że od początku grudnia nowe filmy na ich kanale pojawiają się codziennie. Dziś przyszła mama jednak poinformowała, że będzie zmiana:  Dzisiaj vlogmasa nie będzie... Czy to oznacza, że właśnie rodzi się ukochane maleństwo Agnieszki i Wojtka? Wszystko wiadomo! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka urodziła?  Agnieszka i Wojtek poznali się w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedługo po drugiej rocznicy ślubu odnowili swoją przysięgę małżeńską. Okazało się, że to nie koniec pięknych nowin. Ulubieńcy widzów wyznali, że spodziewają się dziecka. Już lada chwila może przyjść na świat ich upragniona córeczka. Niedawno jednak podzielili się z widzami bolesnymi doświadczeniami, że przez ostatnie miesiące stracili aż cztery ciąże. Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się nagrać trudny dla niej film i zwrócić uwagę widzów na niepotrzebne komentarze oraz zbędne naciski na pary, odnośnie zakładania rodziny.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pokazała, jak szykuje się do porodu Agnieszka i Wojtek cieszą się też tymi radosnymi momentami z widzami. Opowiedzieli o ostatniej wspólnej randce jeszcze we dwoje a także pokazali, jaki wózek wybrali dla córki. Agnieszka ze smutkiem przyznała, że decyzją szpitala Wojtek nie będzie mógł być przy porodzie dziecka. Ostatecznie jednak doszła do...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik