Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ślubie burmistrza Przasnysza
Instagram @wojciech_janik_official
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek spodziewają się dziecka! Wiemy, który to miesiąc

Agnieszka i Wojtek ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" w "Dzień dobry TVN" podzielili się szczęśliwą nowiną i zdradzili, że spodziewają się dziecka! Znają już płeć?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są jedną z najpopularniejszych par, które znalazły miłość w programie, a już wkrótce ich rodzina się powiększy. Para na kanapie w "Dzień dobry TVN" ogłosiła, że spodziewa się dziecka:

Chyba możemy powiedzieć, że spodziewamy się dziecka - powiedzieli Aga i Wojtek w "Dzień dobry TVN".

Po przyjęciu gratulacji od prowadzących padło pytanie o miesiąc ciąży, okazuje się, że to już drugi trymestr, ale Agnieszka i Wojtek nie znają jeszcze płci maluszka:

Jest to czwarty miesiąc koncowka - dodała szczerze para.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ostatnim czasie zaprezentowali widzom programu szeroki wachlarz zmian w ich życiu i zapowiadali, że to jeszcze nie koniec. Napierw Agnieszka przeszła metamorfozę i zdecydowała się na ostre cięcie, potem para zdecydowała się odnowić przysięgę małżeńską i uczestniczka zmieniła nazwisko, a teraz para podzieliła się radosną nowiną i poinformowała o ciąży. Na zdjęciu widac już ciążowy brzuszek, a fani śpieszą z gratulacjami.

Cudowna wiadomość! Gratulacje👏❤️

Super 👌 gratulacje 

Gratulacje, cudownie 😍 dużo zdrówka dla mojej ukochanej pary ❤️

Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza pochwaliła się z stylizacją z wesela. Wygląda jak gwiazda Hollywood!

Agnieszka i Wojtek szczęśliwą nowiną na temat ciąży podzielili się w programie "Dzień dobry TVN". Para nie zna jeszcze płci dziecka, ale uczestnik ma swoje przeczucie na ten temat:

Gdzieś po męsku myślę o chłopcu - wyznał szczerze Wojtek.

Agnieszka i Wojtek już w programie nie mogli uwierzyć, że udało im się znaleźć miłość. Dziś są szczęśliwym małżeństwem i niedawno zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską, a uczestniczka zmieniła nazwisko na Łyczakowska-Janik. 

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram/ Wojciech Janik

Internauci już od jakiegoś czasu spekulowali, że Agnieszka może byc w ciąży. Para zapowiadała wielkie zmiany w swoim życiu, a uczestniczka nosiła luźne stylizacje. 

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram / wojciech_janik_official

Szukasz idealnego prezentu dla maluszka? Wszystko, czego potrzebują nasi najmłodsi, kupisz, wykorzystując kod rabatowy Smyk!

 

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia jest w ciąży
Instagram / agnieszka_lyczakowska
TV-Show
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się sesją ciążową i pokazała brzuszek!
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekają na narodziny pierwszego dziecka. Para zna już płeć?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka! Para zdecydowała się podzielić szczęśliwą nowiną w programie "Dzień dobry TVN", a ciążowy brzuszek jest już na tyle widoczny, że nie da się go ukryć pod stylizacją. Teraz Agnieszka pochwaliła się zdjęciem z sesji ciążowej i zdradziła, że nie może się doczekać aż dziecko przyjdzie na świat.  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekają na narodziny pierwszego dziecka. Agnieszka i Wojtek ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  przechodzą w swoim życiu prawdziwą rewolucję! Niedawno odnowili przysięgę małżeńską , a Agnieszka Łyczakowska zdecydowała się zmienić nazwisko na podwójne. Uczestniczka kontrowersyjnego programu jakiś czas temu postawiła na ostre cięcie i już wtedy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sugerowali, że to może być zapowiedzią wielkich zmian w życiu. Teraz okazało się, że mieli rację! Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży! Co mogę tu napisać?! Myśli kłębią mi się jak tornado… Przyszedł czas kiedy czujemy, że możemy podzielić się z Wami najradośniejszą dla nas nowiną. Tak będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że "droga do tego cudu nie była prosta" teraz jest bardzo szczęśliwa i cieszy się z każdego dnia ciąży, nawet jeśli czasem musi zmierzyć się z charakterystycznymi dla tego stanu dolegliwościami: I chodź droga do tego cudu nie była prosta: -Jestem wdzięczna, że mogę cieszyć się z bycia w ciąży i z przeżywania „plusów i minusów” 9 miesięcy. Ogromnie cieszymy się, że nasz bobas jest zdrowy i nie możemy się doczekać kiedy...

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazuje ciążowy brzuszek w białej sukience
Instagram @agnieszka_lyczakowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek o płci dziecka. Będzie syn czy córka? 
Fani ruszyli z gratulacjami! Przez małą nieuwagę Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła czy urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się pierwszego dziecka. Wiosną tego roku uczestnicy 4. edycji obchodzili już drugą rocznicę ślubu. W przeciągu tego czasu ich życie wywróciło się do góry nogami. Teraz przed Agnieszką i Wojtkiem kolejny piękny etap, rodzicielstwo:  - Chodź przed nami jeszcze parę miesięcy to już się nie mogę doczekać, aż ujrzę Naszego bobasa, Nasz cud... - pisał Wojtek na Instagramie - Tak będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud - pisała Agnieszka  Przyszła mama właśnie zdradziła płeć dziecka? Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieli synka czy córeczkę?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości? Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć dziecka?  Kiedy Agnieszka i Wojtek zdecydowali się pobrać przed kamerami " Ślubu od pierwszego wejrzenia ", uczestniczka nie zdecydowała się przyjąć nazwiska męża. Tę decyzję podjęła niedługo po drugiej rocznicy ślubu . Ostatni miesiąc był dla ulubieńców widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo intensywny w zmiany. Agnieszka rozpoczęła od zmiany fryzury . Niedługo później okazało się, że zdecydowała się odnowić przysięgę małżeńską i przyjąć nazwisko Wojtka:  - Przyszedł czas, by zmienić nazwisko od dziś nazywam się Łyczakowska-Janik 🥰 - pisała na Instagramie  - Teraz to mi już nie ucieknie 😜 Można powiedzieć, że podpisałem Agę moim nazwiskiem i od teraz nosi dwa nazwiska Agnieszka Łyczakowska- Janik - żartował Wojtek Niedługo później okazało się, że największą zmianą dopiero zamierzają się podzielić. Agnieszka i...

Agnieszka i Wojtek przytulają się, Wojtek obejmuje ciążowy brzuszek Agnieszki
agnieszka_lyczakowska/Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dziecka? To wszystko przez prezent
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali pierwszy prezent dla malucha. Niechcący zdradzili czy to będzie synek czy córeczka?

Agnieszka i Wojtek, zdecydowanie najbardziej lubiana para czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielili się z fanami jakiś czas temu wspaniałą wiadomością. Para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, co zupełnie zelektryzowało fanów. Agnieszka nie wyjawiła jednak czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Para otrzymuje mnóstwo pytań o płeć dziecka, na które Agnieszka często odpowiadała: Będę się cieszyć i z chłopca i z dziewczynki Okazuje się, że rąbka tajemnicy mógł uchylić prezent, który Agnieszka otrzymała od prezydenta Przasnysza, przyjaciela, który dwa lata temu udzielał parze ślubu. Wszystko zdradził napis na śpioszku! "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek spodziewają się dziewczynki? Agnieszka i Wojtek już jakiś czas temu ogłaszali, że w ich życiu wiele się zmieni. Rozpoczęli od zmiany fryzur w salonie Izy z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Potem małżeństwo postanowiło zrobić wyjątkowy krok. Para udała się do Przasnysza i w tej samej sali, przed prezydentem miasta Przasnysz odnowili swoją przysięgę, a Agnieszka przyjęła nazwisko swojego ukochanego, czego nie zrobiła podczas ślubu, na którym się poznali. Mimo że w życiu pary, zdawałoby się, dokonały się już zmiany, o których tak chętnie opowiadali, to fani podejrzewali, że może chodzić o coś znacznie poważniejszego. I faktycznie niedługo potem para ogłosiła: Przyszedł czas kiedy czujemy, że możemy podzielić się z Wami najradośniejszą dla nas nowiną. Tak będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud. I chodź droga do tego cudu nie była prosta, jestem wdzięczna, że mogę cieszyć się z bycia w ciąży i z przeżywania „plusów i minusów” 9 miesięcy - pisała Agnieszka na swoim Instagramie. ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik