Joanna Lazar z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzieliła się szczęśliwą nowiną i zdradziła, że spodziewa się dziecka. Uczestniczka kontrowersyjnego eksperymentu podsumowała też ostatni okres swojego życia i nie ukrywa, że sama nie może uwierzyć w to, co się dzieje. Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pisze wprost, że jej największe marzenie się spełniło!

Reklama

Asia Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży!

Asia Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już jakiś czas temu zapowiadała poważne zmiany w swoim życiu, a Internauci spekulowali, że uczestniczka 4. edycji może być w ciąży. Teraz wszystko stało się jasne! Joanna potwierdziła te doniesienia i opublikowała zdjęcie USG:

Gdyby ktoś 5 lat temu powiedział Mi, że moje życie zmieni się o 180 stopni to bez wachania pomyślałabym,że to wariat.
Awans w pracy,własne mieszkanie, niezależność od drugiej osoby, wolność psychiczna, eksperyment @slubodpierwszegowejrzenia i spotkanie miłości życia.
Najważniejsze marzenie się spełniło - rodzina ????
Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie,ale za nasze dzieciątko❤️

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar zapowiada ciążę? "Niedługo wszystko się zmieni"

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już pospieszyli z gratulacjami i nie ukrywają, że cieszą się szczęściem Asi:

Gratulacje Asiu. Rodzina się powiększy

Gratulacje kochani❤️❤️❤️

Zobacz także

Joanna ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" jeszcze w trakcie trwania 4. edycji kontrowersyjnego eksperymentu spotkała się z ogromną sympatią widzów. Uśmiechnięta, szczera i naturalna kobieta sprawiła, że fani programu kibicowali jej i trzymali kciuki, aby udało jej się znaleźć miłość. Po głośnym rozstaniu z Adamem Joanna w końcu znalazła szczęście i w Sylwestra po raz pierwszy pokazała zdjęcie z partnerem.

Instagram / @asia_lazar33

To nie koniec zmian w życiu Asi ze "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Uczestniczka w ostatnim czasie awansowała w pracy, znalazła miłość, a teraz spełnia swoje największe marzenie o rodzinie. Jak sama mówi jescze pięć lat temu nie uwierzyłaby, gdyby ktoś powiedział jej, że tak potoczy się jej życie.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama