Instagram

Chcieli się rozwieść! Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli o krok od rozstania

Instagram

Agnieszka i Wojtek to najsympatyczniejsza para z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wydawać by się mogło, że tych dwoje dogadywało się już od pierwszej chwili, jednak okazuje się, że po zakończeniu programu nie było już tak kolorowo. Nowa rzeczywistość przerastała małżonków do tego stopnia, że pojawiły się nawet myśli o rozwodzie. Dlaczego? 

Zobacz także: Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają nowych przyjaciół z "Hotelu Paradise"! Internautów martwi jeden szczegół

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o swoich problemach w związku 

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili zamieszkać wspólnie jeszcze podczas eksperymentalnego miesiąca, który miał miejsce wiosną 2019 roku. Agnieszka bez zawahania przeprowadziła się do Krakowa, ponieważ twierdziła, że jeżeli ten związek ma się udać to odległość w tym nie pomoże. Z pozytywnym podejściem rozpoczęła poszukiwania pracy w mieście męża.  Zamieszkali wspólnie w kawalerce Wojtka. Na pracę Agnieszka musiała poczekać dłużej niż zakładała, więc większość czasu spędzała samotnie w nowym lokum. Doskwierał jej również brak bliskich znajomych, z którymi mogłaby spędzać ten czas, kiedy męża nie ma w domu. Pojawiły się pierwsze frustracje. Wojtek również miał wyrzuty sumienia, że nie poświęca żonie odpowiednio wiele czasu, a to doprowadziło młodych do myśli o rozwodzie: 

Czułem się zamknięty i wydawało mi się, że muszę być cały czas przy Adze. Ale jej nie chodziło o to, ona chciała mieć kogoś bliskiego przy sobie. Tyle myśli nam się kotłowało w głowach... myśleliśmy o rozwodzie. - powiedział w filmiku opublikowanym na swoim kanale Youtube.
Zaczęliśmy myśleć czy brnąć w to dalej, czy wypracujemy kompromis, a może nie tracić czasu i się rozstać?  - dodała Agnieszka 

Agnieszce i Wojtkowi ostatecznie udało się pokonać kryzys. Osiągnęli to dzięki swojej otwartości na siebie nawzajem i szczerym rozmowom: 

Kiedy przyjdzie moment wątpliwości, warto usiąść i pogadać - przyznali zgodnie 

Właśnie tego, według Agnieszki i Wojtka, zabrakło Joannie i Adamowi. Zapytani o to, co sądzą o nieudanej relacji kolegów z programu, zauważyli, że tam przede wszystkim brakowało tej rozmowy, która uratowała ich własny, na pierwszy rzut oka, idealny związek. Problemy pojawiają się zawsze ale najważniejsze jest umieć je wspólnie pokonać. 

Zobacz także: Poruszająca fotka Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! "Jeszcze bardziej tęsknię za Tobą..."

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznali, że myśleli o rozwodzie. 

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

Agnieszka i Wojtek poznali się na planie czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05