Ten miłosny eksperyment nie dla wszystkich uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazał się udany. Jednym z bohaterów piątek edycji hitowego show, był Karol Maciesz. Mężczyzna budził w widzach ogromne emocje, a jego małżeństwo z Igą było naprawdę mocno komentowane. Uczestnik zaskoczył wszystkich, kiedy w finałowym odcinku programu podjął decyzję o rozwodzie, a dziś może pochwalić się sporym gronem fanów, którzy obserwują jego życie w mediach społecznościowych. Jak jednak naprawdę ono wygląda? W ostatnim wywiadzie z portalem "Dzień dobry TVN" Karol postanowił szczerze opowiedzieć o tym, jak czuł się po zakończeniu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ku zaskoczeniu internautów, skomentował nie tylko swoją relację z Igą, ale również relacje pozostałych uczestników.

Reklama

Karol szczerze o "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Choć piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, nie oznacza to, że fani programu przestali interesować się jego bohaterami - a wręcz przeciwnie. Widzowie przenieśli się sprzed telewizorów do internetu, gdzie z ogromnym zaangażowaniem śledzą życie uczestników, w tym Karola Maciesza, który przez ekspertów został dobrany w parę z Igą. Szybko okazało się, że tych dwoje nie jest w stanie znaleźć nici porozumienia, a w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Karol zdecydował się nie rozwód, nie szczędząc przy tym mocnych słów. Uczestnik stwierdził, że Iga bardzo go zraniła i poczuł się przez nią zmanipulowany, a widzowie stanęli za Karolem murem. Wielu sądziło, że udział w miłosnym eksperymencie mógł sprawić, że po zakończeniu show jego bohater będzie długo do siebie dochodził. Jak było naprawdę? Ku zdziwieniu wielu, okazało się, że do wszystkiego Karol podszedł z ogromnym dystansem.

To nie jest tak, że ja później niewiadomo jak rozpaczałem. To jest eksperyment, który trwa miesiąc. Zdajmy sobie z tego sprawę, że ten miesiąc, to jest coś takiego, co po prostu jest, ale to nie jest normalne życie. To nie są sytuacje, które przeżywają ludzie i żyją w tym przez 10, 15 czy 20 lat. Tylko to jest eksperyment, który w pewnym momencie się kończy i jest to z pewnością łatwiejsze do przeżycia i do przebrnięcia przez to - mówił w rozmowie z portalem "Dzień dobry TVN".

Karol podkreślił, że biorąc udział w takim eksperymencie, trzeba się liczyć z tym, że wygląda on zupełnie inaczej, niż prawdziwe życie, a każdy ma świadomość, że ta przygoda w końcu dobiegnie końca. Choć to związek Igi i Karola w oczach widzów był najbardziej burzliwy, wychodzi na to, że inne pary również mierzyły się z poważnymi dylematami.

W tych negatywnych sytuacjach, mi się wydaje, że w każdej parze były takie chwile, nawet jeżeli w telewizji to nie było pokazane, to na pewno były takie momenty gdzie każdy miał jakieś wątpliwości, każdy miał jakieś inne zachowania i każdy miał swoją taktykę tego wszystkiego, no bo to nie są normalne sytuacje, które spotykają nas w życiu. Tylko to, że to jest eksperyment, który trwa miesiąc, on powoduje to, że zna się ten czas końca tego wszystkiego - wyznał podczas wywiadu.

Mimo wszystko niektórzy z uczestników zdecydowali się kontynuować swoją wspólną przygodę. Iza i Kamil, jako jedyna z par piątek edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", wciąż są razem po programie, a miłosny eksperyment w ich przypadku okazał się nie tylko niezwykłą przygodą, ale możliwością na odnalezienie prawdziwej, drugiej połówki. Co więcej, ulubieńcy widzów mają kontakt z Igą, byłą partnerką Karola, z którą wspólnie spędzili długi weekend, czym rozzłościli fanów. Czy jednak sam Karol również ma kontakt z Igą? Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumował ich relację jednym zdaniem:

Można to zakończyć albo próbując dalej, albo kończąc to na tamtym etapie, więc jakby pod tym względem mojej postaci, zakończyło się to w tamtym roku, no i tak jak mówiłem, na chwilę obecną nie potrzebuję kontaktu z Igą - wyjaśnił.

Choć Iga i Karol nie mają kontaktu, fani podejrzewają, że mężczyzna doskonale dogaduje się z inną uczestniczką miłosnego eksperymentu, z którą miało połączyć go prawdziwe uczucie. O kim mowa? Internauci sądzą, że mają dowody na to, że Karol jest w związku z Laurą, która w programie została sparowana przez ekspertów z Maciejem! Czyżby "Ślub od pierwszego wejrzenia" miał wnieść w życie Karola aż takie zmiany?

Zobacz także

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Radosne wieści u Agnieszki i Wojtka! Fani od dawna na to czekali!

Choć w przypadku Karola, "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie okazał się udanym eksperymentem, uczestnik hitowego programu zdobył sporą masę fanów, którzy kibicują mu w życiu po programie. Mimo że wielu widzów martwiło się o swojego ulubionego bohatera, okazuje się, że po "Ślubie do pierwszego wejrzenia" Karol radzi sobie lepiej niż świetnie. Do tego, co miało miejsce w programie, mężczyzna podchodzi z ogromnym dystansem.

karol.maciesz

Małżeństwo Karola i Igi nie przetrwało próby czasu i w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że mężczyzna chce wziąć rozwód. Karol jednak nie ma wątpliwości, że do zgrzytów i wątpliwości dochodziło nie tylko pomiędzy nimi, ale również pomiędzy pozostałymi parami programu.

Mat. prasowe
Reklama

Uczestnik piątek edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał również, że póki co nie ma potrzeby utrzymywania kontaktu z Igą. Fani za to podejrzewają, że związał się on z inną uczestniczką miłosnego eksperymentu - Laurą!

Screen/Player.pl TVN
Reklama
Reklama
Reklama