"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga i Karol
Screen/Player.pl TVN
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące wyznanie Karola! Zaatakował Igę na wizji!

W finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Karol wyznał, że Iga nim manipulowała i nagrywała potajemnie ich rozmowy! "Jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką osobą" Co ona na to?

Finał 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z pewnością zostanie w pamięci widzów na długo. Największych emocji dostarczyli oczywiście Iga i Karol - ich relacja niestety nie przetrwała i chociaż Iga chciała pozostać w małżeństwie, to jednak Karol stanowczo nie chciał kontynuować z nią związku. Wpływ na taką decyzję chłopaka miały pewne wydarzenia, o których opowiedział. 

Karol otworzył się przed ekspertami i wyjawił szokujące szczegóły na temat relacji z Igą. Jak przyznał, po jednej z nich przestraszył się, a po zakończeniu eksperymentu chciał umówić się na spotkanie z psychologami programu, aby poradzić sobie z pewnymi trudnościami. Sprawdźcie, o co chodzi!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nie znaleźli miłości w programie, czy udało się po nim? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol przestraszył się zachowania Igi?!

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca i już wiemy, że małżeństwo Igi i Karola nie przetrwało. Relacja tej dwójki od pewnego czasu była bardzo burzliwa, jednak kamery zarejestrowały tylko część ich kłótni i nieporozumień. W finałowym odcinku programu, eksperci porozmawiali osobno z Igą i Karolem - wtedy też chłopak zdecydował się opowiedzieć ekspertom, że poza kamerami działo się wiele...

Iga mnie zraniła i tego się nie boję powiedzieć i to się powtarzało dosyć często później. To była sytuacja taka, która mnie przyblokowała - zaczął Karol. 

Z jego relacji wynikało, że Iga używała w stosunku do niego słów, które bardzo go zabolały.

To były przykre słowa i one dotyczyły mojej osoby. [...] To były słowa, które mnie zraniły, na przykład, że kłamię, że jestem osobą dwulicową i tym podobne. 

Eksperci próbowali dopytać, skąd pojawiła się taka krytyka ze strony Igi. Karol przyznał, że sam nie wie dlaczego tak się stało, ale w pewnym momencie poczuł, że jest manipulowany przez swoją żonę.

Nie wiem, ona twierdziła, że to jest prawda i mi ją przedstawiała i w pewnych momentach późniejszych, czułem się osobą zmanipulowaną i dopiero jak wracałem do siebie do domu i pobyłem sam ze sobą, to sam stwierdzałem, że po prostu ja taki nie jestem. Ona tą swoją władczością nie pozwoliła mi w pewnych momentach dojść do zdania i wyrażania swoich opinii. Jak próbowałem, to byłem gaszony przez jej zachowanie i ja się po prostu zamykałem - zdradził Karol.

Najgorsze jednak dla Karola było to, że Iga nagrywała ich rozmowy! Po tej sytuacji kompletnie przestał walczyć już swoje małżeństwo.

Dla mnie to jest powiem szczerze niedopuszczalne. Ja po tej sytuacji spakowałem się i mnie od trzech dni nie ma w domu, bo nie chciałem w ogóle powtarzać takich sytuacji, żeby ona do mnie przyjechała i właśnie robiła coś takiego. 

Karol przyznał, że przestraszył się tej sytuacji, a po zakończeniu eksperymentu chciał spotkać się z ekspertami, aby dali mu wskazówki, jak radzić sobie w przyszłości z podobnymi problemami.

Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką osobą, która by wywarła na mnie taki wpływ - powiedział Karol o Idze. 

Iga z kolei nie chciała odnosić się do tych sytuacji, gdyż stwierdziła, że nie chce mówić o sprawach, które wkraczają w jej prywatność.

Powiem tylko o rzeczach, o których chce. Nie będę mówić o wszystkim, bo pewne rzeczy chce zachować dla siebie. Nie chciałabym poruszać tutaj tych tematów, bo to jest lawina tematów, lawina rzeczy... Nie chcę ukrywać informacji, tylko to dotyczy gdzieś ściśle mojego życia prywatnego. Ja po prostu o tym nie powiem - stwierdziła Iga.

Iga przyznała, że większość z tych przykrych sytuacji była nieplanowana, dlatego też nie została zarejestrowana przez kamery. Myślicie, że dziewczyna odniesie się do słów Karola po zakończeniu emisji eksperymentu? 

Screen/Player.pl TVN

Karol przyznał, że Iga bardzo go zraniła. Z całą stanowczością stwierdził, ze nie chce kontynuować z nią małżeństwa. 

Screen/Player.pl TVN

Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał" 

Czwarta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Dowiedzieliśmy się, kto pozostał w małżeństwie, a kto zdecydował się na rozwód. Adam jako jedyny na spotkaniu z ekspertami wyznał, że chce rozstać się ze swoją żoną, jednak obiecał, że będzie pielęgnował tę znajomość i ją rozwijał. Jednak to co wydarzyło się później zaskoczyło wszystkich. Zachowanie Adama było naprawdę szokujące.  Zobacz także:  "Ślub do pierwszego wejrzenia": Najpiękniejsze chwile Agnieszki i Wojtka w programie. Zobaczcie wzruszające wideo! Adam nie dotrzymał słowa danego ekspertom i Joannie Joanna i Adam to jedyna para, która postanowiła się rozstać. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie.  - Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam.  Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozwodu będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Byli małżonkowie spotkali się dopiero po miesiącu, a wcześniej nie kontaktowali się ze sobą. Podczas rozmowy w parku, Joannę i Adama odwiedził ekspert, który chciał dowiedzieć się jak wygląda życie tej dwójki po programie. - Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten...

Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę! Zamieścił również romantyczny wpis!
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę! Zamieścił również romantyczny wpis!

Adam z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się pokazać swoją partnerkę! Na Instagramie chłopaka pojawiło się urocze zdjęcie, które opatrzył romantycznym podpisem. Co więcej, na InstaStory Adama możemy także zobaczyć, jak jego kobieta prowadzi dziecięcy wózek. Wszystko wskazuje na to, że para powitała na świecie dziecko! Zobaczcie! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał"  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał swoją partnerkę!  Adama poznaliśmy w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego żoną została Asia, jednak parze nie udało się pozostać w małżeństwie. Wynikało to głównie z decyzji Adama, gdyż to on chciał rozwodu z Joanną.  - Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam podczas ostatniej rozmowy z ekspertami. Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozwodu będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Niedługo potem przyznał, że jego życie dwa dni po ogłoszeniu decyzji o rozwodzie, zmieniło się o 180 stopni. Chłopak jednak nie chciał wyjawić co takiego się wydarzyło. Internauci jednak snuli domysły, że ma już nową partnerkę. Wygląda na to, że domysły internautów potwierdziły się. Adam jest w szczęśliwym związku i jest bardzo zakochany! Właśnie pochwalił się pięknym zdjęciem ze swoją partnerką i opatrzył je romantycznym wpisem.  Bez ciebie wszystko mi jedno...

Instagram
Newsy
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi!
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu pokazała swoją miłość! Na InstaStory uczestniczki 4. edycji hitu TVN7 pojawiło się zdjęcie z mężczyzną, opatrzone podpisem "mój". Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a my w końcu możemy zobaczyć, jak wygląda partner uroczej bohaterki telewizyjnego eksperymentu. Wiele wskazuje na to, że ukochany Joanny jest fanem motocykli. Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcie z dzieckiem! Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem!  Joanna Lazar była uczestniczką 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak wiadomo jej małżeństwo z Adamem nie przetrwało - mężczyzna na spotkaniu z ekspertami oznajmił, że chce rozwodu. Obiecał jednak, że będzie się kontaktował z Asią i utrzymywał z nią przyjacielskie relacje. Tak się jednak nie stało, gdyż jak później przyznał Adam, jego życie kilka dni po zakończeniu eksperymentu, zmieniło się o 180 stopni. Teraz Adam jest w nowym związku, a ponadto został już tatą.  Zobacz także:  Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o drugim ślubie, jak powinien wyglądać? Joanna zyskała zaś ogromną sympatię widzów, którzy cały czas śledzą jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na szczęście jej życie uczuciowe również się ułożyło i Asia jest już w szczęśliwym związku. Widać, że miłość dodała jej energii i mnóstwo radości. Uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" długo skrywała swojego ukochanego przed światem, jednak teraz w końcu zamieściła z nim zdjęcie na swoim InstaStory.  Fotografię opatrzyła serduszkiem oraz krótkim podpisem -...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner