Finał 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z pewnością zostanie w pamięci widzów na długo. Największych emocji dostarczyli oczywiście Iga i Karol - ich relacja niestety nie przetrwała i chociaż Iga chciała pozostać w małżeństwie, to jednak Karol stanowczo nie chciał kontynuować z nią związku. Wpływ na taką decyzję chłopaka miały pewne wydarzenia, o których opowiedział.

Reklama

Karol otworzył się przed ekspertami i wyjawił szokujące szczegóły na temat relacji z Igą. Jak przyznał, po jednej z nich przestraszył się, a po zakończeniu eksperymentu chciał umówić się na spotkanie z psychologami programu, aby poradzić sobie z pewnymi trudnościami. Sprawdźcie, o co chodzi!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nie znaleźli miłości w programie, czy udało się po nim?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol przestraszył się zachowania Igi?!

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca i już wiemy, że małżeństwo Igi i Karola nie przetrwało. Relacja tej dwójki od pewnego czasu była bardzo burzliwa, jednak kamery zarejestrowały tylko część ich kłótni i nieporozumień. W finałowym odcinku programu, eksperci porozmawiali osobno z Igą i Karolem - wtedy też chłopak zdecydował się opowiedzieć ekspertom, że poza kamerami działo się wiele...

Iga mnie zraniła i tego się nie boję powiedzieć i to się powtarzało dosyć często później. To była sytuacja taka, która mnie przyblokowała - zaczął Karol.

Z jego relacji wynikało, że Iga używała w stosunku do niego słów, które bardzo go zabolały.

Zobacz także

To były przykre słowa i one dotyczyły mojej osoby. [...] To były słowa, które mnie zraniły, na przykład, że kłamię, że jestem osobą dwulicową i tym podobne.

Eksperci próbowali dopytać, skąd pojawiła się taka krytyka ze strony Igi. Karol przyznał, że sam nie wie dlaczego tak się stało, ale w pewnym momencie poczuł, że jest manipulowany przez swoją żonę.

Nie wiem, ona twierdziła, że to jest prawda i mi ją przedstawiała i w pewnych momentach późniejszych, czułem się osobą zmanipulowaną i dopiero jak wracałem do siebie do domu i pobyłem sam ze sobą, to sam stwierdzałem, że po prostu ja taki nie jestem. Ona tą swoją władczością nie pozwoliła mi w pewnych momentach dojść do zdania i wyrażania swoich opinii. Jak próbowałem, to byłem gaszony przez jej zachowanie i ja się po prostu zamykałem - zdradził Karol.

Najgorsze jednak dla Karola było to, że Iga nagrywała ich rozmowy! Po tej sytuacji kompletnie przestał walczyć już swoje małżeństwo.

Dla mnie to jest powiem szczerze niedopuszczalne. Ja po tej sytuacji spakowałem się i mnie od trzech dni nie ma w domu, bo nie chciałem w ogóle powtarzać takich sytuacji, żeby ona do mnie przyjechała i właśnie robiła coś takiego.

Karol przyznał, że przestraszył się tej sytuacji, a po zakończeniu eksperymentu chciał spotkać się z ekspertami, aby dali mu wskazówki, jak radzić sobie w przyszłości z podobnymi problemami.

Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką osobą, która by wywarła na mnie taki wpływ - powiedział Karol o Idze.

Iga z kolei nie chciała odnosić się do tych sytuacji, gdyż stwierdziła, że nie chce mówić o sprawach, które wkraczają w jej prywatność.

Powiem tylko o rzeczach, o których chce. Nie będę mówić o wszystkim, bo pewne rzeczy chce zachować dla siebie. Nie chciałabym poruszać tutaj tych tematów, bo to jest lawina tematów, lawina rzeczy... Nie chcę ukrywać informacji, tylko to dotyczy gdzieś ściśle mojego życia prywatnego. Ja po prostu o tym nie powiem - stwierdziła Iga.

Iga przyznała, że większość z tych przykrych sytuacji była nieplanowana, dlatego też nie została zarejestrowana przez kamery. Myślicie, że dziewczyna odniesie się do słów Karola po zakończeniu emisji eksperymentu?

Screen/Player.pl TVN
Reklama

Karol przyznał, że Iga bardzo go zraniła. Z całą stanowczością stwierdził, ze nie chce kontynuować z nią małżeństwa.

Screen/Player.pl TVN
Reklama
Reklama
Reklama