W finałowym odcinku 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", okazało się, że jedynie Iza i Kamil chcą w dalszej części kontynuować swoją wspólną przygodę. Mimo, że z początku widzowie mieli do nich bardzo mieszane uczucia, szybko okazało się, że tym razem eksperci programu się nie mylili. Uczestnikom udało się pokonać pierwszy, poważny kryzys i dziś są pewni swoich uczuć. W mediach społecznościowym pojawiło się ich pierwsze, wspólne zdjęcie, a miłość tej dwójki dosłownie kwitnie. Będzie kolejny ślub? Jak się okazuje, ulubieńcy widzów snują już plany na przyszłość, o których właśnie postanowiła powiedzieć Iza!

Reklama

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wezmą drugi ślub?

Iza i Kamil są naprawdę szczęśliwi i wdzięczni, że dzięki miłosnemu eksperymentowi mogli odnaleźć siebie. W niedzielę uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wraz ze swoją mamą Kaliną gościła na kanapach "Dzień Dobry TVN", gdzie Paulina Krupińska i Damian Michałowski próbowali dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja u ulubieńców widzów. Mimo, że Kamil nie pojawił się przy boku swojej żony, wygląda na to, że ich fani nie mają żadnych powodów do obaw, a wręcz przeciwnie! Para ma bardzo poważne plany na przyszłość.

Planujemy, żeby już razem zamieszkać, bo niestety wcześniej nie mogliśmy. Pandemia nam to pokrzyżowała. Chcemy to rozwijać - wyznała Iza.

Iza dodała, że wszystko jest już ustalone i najprawdopodobniej Kamil przeprowadzi się do Warszawy. O związku uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wypowiedziała się również jej mama. Pani Kalina jest zauroczona Kamilem i przyznała, że bardzo trzyma kciuki za ich dalszą relację. Kobieta nie ukrywa, że ma nadzieję, że jej córka i Kamil zdecydują się na kolejny ślub, tym razem kościelny. Co na to Iza? Okazuje się, że ta dwójka już o tym rozmawiała!

Myślę, że jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o takich planach. Gdzieś były wstępne rozmowy. Najpierw chcemy ze sobą zamieszkać i dalej się poznawać, budować tę relację, a potem będziemy myśleć o dalszych takich planach - skomentowała.

Wygląda na to, że pomiędzy tą dwójką robi się naprawdę poważnie. Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo kibicują Izie i Kamilowi, którzy jako jedyni postanowili pozostać w małżeństwie. Myślicie, że doczekamy się ich drugiego ślubu? Mocno trzymamy za to kciuki!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol żałuje decyzji o rozwodzie?! Zaskakujący wpis uczestnika

Zobacz także

Iza i Kamil w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oznajmili ekspertom, że chcą być dalej razem. Jak się okazuje, ta dwójka już snuje pierwsze poważne plany.

Screen/Player.pl TVN

W "Dzień Dobry TVN" Iza wyznała, że mają razem zamieszkać, a Kamil przeprowadzi się do Warszawy. To jednak nie wszystko. Para rozmawiała już o ślubie kościelnym! Uczestniczka 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała jednak, że na takie plany jeszcze za wcześnie i wszystko przyjdzie z czasem.

Screen, Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama