Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się swoim szczęściem! Uczestniczka czwartej edycji programu opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z mężem i zdradziła, że wkrótce wydarzy się coś bardzo dla nich ważnego. Agnieszka nie ukrywa, że chciałaby przyjąć nazwisko swojego męża i sugeruje, że wkrótce będą ślubować sobie miłość i wierność w kościele!

Reklama

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się swoim szczęściem

Agnieszka i Wojtek to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych par, które połączył program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek od samego początku tworzyli zgrany duet i razem zrobili wszystko, żeby ich związek przetrwał. Dziś internauci mogą śledzić dalsze losy pary za pośrednictwem Instagrama, gdzie regularnie publikują nowe zdjęcia i nagrania. Ostatnio Agnieszka opublikowała wpis w którym zdradza, jak wygląda jej zwiazek z Wojtkiem i przyznaje, że chciałaby przyjąć jego nazwisko!

Kocham Go! Jestem szczęściarą, że możemy wspólnie dzielić życie. Wspieramy się w zdrowiu i w chorobie, w szczęśliwych chwilach i w porażkach… może czas na zmianę nazwiska ????????
Już niedługo cofniemy się do momentu ślubu ❤️ do miejsca i osoby, która nas połączyła.
@_chrostek - jesteś gotowy :) Dalsze wieści niebawem ????- napisała na Instagramie.

Internauci są zachwyceni wpisem Agnieszki i zastanawiają się, czy para planuje ślub kościelny.

- Jestescie super małżeństwem. Sama Was kocham .wasze uśmiechnięte twarze.. poczucie humoru ..i tak jak mowisz Agus w zdrowiu i w chrobie do konca razem..Czas na nazwisko jego❤️
- Mam wrażenie, że jesteście najbardziej dojrzała para ze wszystkich edycji :) bardzo mądrze podeszliście do całego eksperymentu i z głową :) życzę wam dużo, jeszcze więcej miłości :) mieć w swoim partnerze najlepszego przyjaciela to jedna z lepszych rzeczy na świecie ❤️
- Czyżby ślub kościelny? - komentują internauci.

Nowe zdjęcie i wpis opublikował w sieci również Wojtek, który zdradził, że czeka ich sporo zmian!

Zobacz także

Przed nami bardzo dużo zmian i wyzwań... Ale wiem że jak zawsze damy radę, bo razem idziemy tą drogą i patrzymy się w tym samym kierunku. Czerwiec i lipiec będzie bardzo intensywny- napisał na Instagramie.

Czy to oznacza, że już niedługo Agnieszka i Wojtek powiedzą sobie "TAK" w kościele? Kto wie, być może już wkrótce para pochwali się swoim szczęściem i pokaże zdjęcia sprzed ołtarza!

Szukasz idealnego garnituru na wesele? Sprawdź kody rabatowe Vistula i wybieraj spośród najmodniejszych modeli.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama