Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdził, że jest zakochany. Po raz pierwszy opowiedział o nowym związku i tym, gdzie poznał partnerkę. Miejsce ich pierwszego spotkania jest bardzo nietypowe. Co na temat nowej relacji zdradził Kamil? Czy w najbliższym czasie pokaże swoją ukochaną? Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5": Kamil o nowej partnerce

W wrześniu 2022 roku minie rok, odkąd Kamil i Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowali o swoim rozstaniu. Uczestnicy mieli świętować rocznicę ślubu, jednak zamiast tego, ich rodziny bawiły się na ostatniej wspólnej imprezie. Od tamtego czasu zarówno Kamil i Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozostawali singlami i niezbyt chętnie wypowiadali się na temat swojego życia uczuciowego po rozwodzie. Niedawno Izabela bawiła się na weselu Agaty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na imprezie bawiła się razem z innymi uczestnikami. Internauci myśleli, że Izabelę i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" połączyło coś więcej, jednak oboje zdementowali te plotki. O ile uczestniczka wciąż pozostaje singielką jej były programowy mąż właśnie potwierdził, że jest zakochany:

Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu - powiedział w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Izabela podzieliła się nowiną: "Mam się świetnie, bardzo świetnie"

Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreślił, że są to dopiero początki nowej relacji i nie chciałby opowiadać o niej zbyt wiele. Zdradził natomiast, że nie poznał ukochanej na żadnym portalu randkowym, tylko w dość nieoczywistym miejscu:

Są to początki, więc zbyt wiele nie chcę zdradzać. Poznaliśmy się na jednym z eventów rozwojowych w Gdańsku pt. "Obudź się". Wtedy tak naprawdę zaczęła się nasza przygoda - powiedział dla cozatydzien.tvn.pl.

Instagram @kamil.wegrzyn

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 2": Paulina i Krzysztof wrócili do siebie? Pokazali wspólne zdjęcia z wakacji!

Zobacz także
Reklama

Kamilowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gratulujemy nowego związku. Myślicie, że niedługo pokaże nową ukochaną? Niedawno Jacek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał pierwsze zdjęcie z nową ukochaną, a niedługo później się jej oświadczył, czym również podzielił się w sieci. Takie informacje lubimy najbardziej!

Instagram @kamil.wegrzyn
Instagram @kamil.wegrzyn
Instagram/Kamil Węgrzyn
Reklama
Reklama
Reklama