Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" wyznała, z kim z programu ma teraz najlepszy kontakt. Była uczestniczka czwartej edycji programu TVN7 już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i jak się okazuje, w czasie ciąży może liczyć na wsparcie Agnieszki, która również spodziewa się dziecka. Sprawdźcie, co powiedziala Joanna!

Reklama

Joanna i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspierają się w ciąży

Blisko dwa tygodnie temu Joanna Lazar za pośrednictwem Instagrama ogłosiła radosną nowinę. Okazało się wówczas, że uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jej partner spodziewają się dziecka. Kilka dni temu przyszła mama pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, a teraz w "Dzień Dobry TVN" zdradziła płeć maleństwa.

Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi- zdradziła Joanna Lazar.

@asia_lazar33, Instagram

Joanna Lazar, która jest teraz w końcówce 5. miesiąca ciąży, zdradziła przy okazji, jakie imię wybrała dla maleństwa - okazuje się, że dziewczynka najprawdopodobniej otrzyma imię Zosia.

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed kamerami przyznała również, że wciąż ma kontakt z innymi uczestnikami eksperymentu, ale najbliższe relacje utrzymuje teraz z Agnieszką, która kilka tygodni temu również ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Mamy kontakt, może też nie ze wszystkimi bo jest nas coraz więcej, ale tak, mamy kontakt Najbliżej mojemu sercu jest Agnieszka i Iza, są to dwie cudowne kobiety, no a przede wszystkim z Agnieszką ponieważ jesteśmy w podobnym trymestrze. Wiemy kiedy mamy wizyty u lekarza i wymieniamy się zdjęciami z usg, różnymi dolegliwościami- zdradziła w "Dzień Dobry TVN". Mamy wsparcie- dodała.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dziecka i... już planują kolejne!

Zobacz także
@agnieszka_lyczakowska, Instagram

Jak widać, uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trzymają się razem i dziś łączy ich prawdziwa przyjaźń.

Czekacie na kolejną edycję programu? My już nie możemy doczekać się premiery!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": ogromne zmiany w programie! Co z 6. sezonem hitowego show?!

Instagram / @asia_lazar33
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama