Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
@asia_lazar33, Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna w czasie ciąży może liczyć na wsparcie Agnieszki

"Wiemy, kiedy mamy wizyty u lekarza" wyznała w Dzień Dobry TVN. Joanna i Agnieszka już wkrótce po raz pierwszy zostaną mamami. Sprawdźcie, co Joanna zdradziła przed kamerami!

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" wyznała, z kim z programu ma teraz najlepszy kontakt. Była uczestniczka czwartej edycji programu TVN7 już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i jak się okazuje, w czasie ciąży może liczyć na wsparcie Agnieszki, która również spodziewa się dziecka. Sprawdźcie, co powiedziala Joanna!

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

Joanna i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspierają się w ciąży

Blisko dwa tygodnie temu Joanna Lazar za pośrednictwem Instagrama ogłosiła radosną nowinę. Okazało się wówczas, że uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jej partner spodziewają się dziecka. Kilka dni temu przyszła mama pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, a teraz w "Dzień Dobry TVN" zdradziła płeć maleństwa.

Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi- zdradziła Joanna Lazar.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Joanna Lazar pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem!
@asia_lazar33, Instagram

Joanna Lazar, która jest teraz w końcówce 5. miesiąca ciąży, zdradziła przy okazji, jakie imię wybrała dla maleństwa - okazuje się, że dziewczynka najprawdopodobniej otrzyma imię Zosia.

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed kamerami przyznała również, że wciąż ma kontakt z innymi uczestnikami eksperymentu, ale najbliższe relacje utrzymuje teraz z Agnieszką, która kilka tygodni temu również ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Mamy kontakt, może też nie ze wszystkimi bo jest nas coraz więcej, ale tak, mamy kontakt Najbliżej mojemu sercu jest Agnieszka i Iza, są to dwie cudowne kobiety, no a przede wszystkim z Agnieszką ponieważ jesteśmy w podobnym trymestrze. Wiemy kiedy mamy wizyty u lekarza i wymieniamy się zdjęciami z usg, różnymi dolegliwościami- zdradziła w "Dzień Dobry TVN". Mamy wsparcie- dodała. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dziecka i... już planują kolejne!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Trudne chwile u Agnieszki i Wojtka!
@agnieszka_lyczakowska, Instagram

Jak widać, uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trzymają się razem i dziś łączy ich prawdziwa przyjaźń. 

Czekacie na kolejną edycję programu? My już nie możemy doczekać się premiery!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": ogromne zmiany w programie! Co z 6. sezonem hitowego show?!

Joanna Lazar Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram / @asia_lazar33

 

Joanna i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram @asia_lazar33 /@karol.maciesz
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol komentuje ciążowe zdjęcie Joanny
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się córeczki. Jej ciążowe zdjęcie niespodziewanie skomentował Karol. Co napisał?

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała wspólne zdjęcie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą. Była uczestniczka hitu TVN7 pojawiła się ostatnio w "Dzień dobry TVN" i przed kamerami zdradziła, że spodziewa się córeczki. Na profilu Joanny na Instagramie pojawiła się wspólna fotka z prowadzącymi, a Karol opublikował komentarz w którym zwrócił się do ciężarnej koleżanki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera Joannę Zaledwie kilka dni temu Joanna pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". Uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiadała, co u niej słuchać i jak potoczyły się jej losy po programie. Wiemy już, że Joanna Lazar jest w ciąży , ale podczas rozmowy z Agnieszką Woźniak- Starak i Ewą Drzyzgą zdradziła dodatkowo, że będzie miała córkę.  Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi- w "Dzień Dobry TVN" mówiła Joanna Lazar. Joanna Lazar podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" wyznała również jakie imię wybrała dla córki i kto ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera ją w czasie ciąży.  W sieci pojawiło się zdjęcie przyszłej mamy z gwiazdami TVN. Przeddzień mojej wizyty w @dziendobrytvn ktoś zadał Mi pytanie „po co tam jedziesz ?” 🤔 Odpowiedź prosta, zawsze z tyłu głowy chodziła Mi myśl, że chciałabym usiąść na kanapie w studio bądź zobaczyć jak wygląda nagranie od „kuchni”. 🎤 Odrobina stresu, ekscytacja i strach, ale było warto. 🍀- napisała Joanna Lazar....

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
@asia_lazar33, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar pokazała duży ciążowy brzuszek! 
"Dodeniam każdą chwilę" napisała w sieci Joanna Lazar z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Internauci są zachwyceni wyglądem przyszłej mamy.

Joanna Lazar już nie ukrywa swojego szczęścia. Była uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest teraz na przełomie 5 i 6 miesiąca ciąży i chętnie podkreśla rosnący brzuszek. Joasia opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia i zdradziła, jak spędziła miniony weekend, a internauci zachwycili się wyglądem przyszłej mamy. Joanna Lazar z dumą prezentuje ciążowe krągłości! Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się brzuszkiem Joanna Lazar z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie, ale szczęście przyszło do niej poza kamerami. Była uczestniczka kontrowersyjnego hitu TVN 7 jakiś czas temu zdradziła, że jest zakochana, a kilka tygodni temu okazało się, że spodziewa się dziecka. Ostatnio Joanna Lazar podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" wyznała, że czeka na narodziny córeczki. Asia i jej partner wybrali już nawet imię dla dziewczynki. Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna w czasie ciąży może liczyć na wsparcie Agnieszki Teraz Joanna Lazar opublikowała w sieci swoje najnowsze zdjęcie, na którym wyraźnie widać spory ciążowy brzuszek. Okazuje się, że w miniony weekend była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrała się do Pszczyny. Doceniam każdą chwilę i to co posiadam 🍀nieważne gdzie, ale ważne z kim ❤️- napisała szczęśliwa Joanna. Internauci zachwycają się Joanną ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Pod wpisem Joanny Lazar pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy. Internauci są zachwyceni...

Szczęśliwa Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w zielonej kurtce
Party.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna jest w ciąży. Teraz zdradziła płeć i imię dziecka 
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka. Właśnie zdradziła czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Imię już wybrane. Tradycyjne i piękne.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. Radosną nowinę już jakiś czas temu ogłosiła na Instagramie. Właśnie zdradziła, że jest w końcówce 5. miesiąca ciąży i poznała już płeć dziecka. Przyszła mama zdradziła czy spodziewa się synka czy córeczki. W dodatku imię już wybrane:  Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie.... Zobaczcie, co zdradziła Joanna!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar jest w ciąży! "Nasze dzieciątko" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ciężarna Joanna zdradziła płeć i imię dziecka Rodzinka " Ślubu od pierwszego wejrzenia " niedługo mocno się powiększy! Niedawno o tym, że spodziewają się dziecka poinformowali Wojtek i Agnieszka z 4. edycji. Przyszli rodzice zdradzili, że spodziewają się dziewczynki. Jednak to nie koniec niespodzianek, ponieważ również Joanna z tej samej edycji zostanie niedługo mamą!  Najważniejsze marzenie się spełniło - rodzina 🍀Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie, ale za nasze dzieciątko❤️ - napisała jakiś czas temu na Instagramie. Dziś (środa) Joanna gościła na kanapie "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła, że jest właśnie w 22. tygodniu ciąży czyli to już końcówka 5. miesiąca ciąży. Radosna mama przyznała, że urodzi jej się córeczka:  Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi. Joanna Lazar i jej partner mają już nawet wybrane imię dla córeczki:  Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie Zosia. Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!   ...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner