Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z najpopularniejszych par, która poznała się przed kamerami. Tych dwoje właśnie szykuje się do zupełnie nowej, życiowej roli, bo ulubieńcy widzów już niebawem zostaną rodzicami! Odkąd małżeństwo przekazało fanom wesołą nowinę, ci zachodzili w głowie, czy para powita na świecie córeczkę czy może jednak synka. Jak się okazuje, bobas długo nie chciał się ujawnić... aż do teraz!

Reklama

Pani doktor nie mówiła, dopóki nie była pewna w 100%, bo na początku było widać pupę, później dziecko bawiło się pępowiną, ale w końcu się udało - zdradzili przyszli rodzice.

Agnieszka i Wojtek w końcu poznali płeć swojego dziecka i nie mogli nie podzielić się tym ze swoimi obserwatorami! Zrobili to w naprawdę wyjątkowy sposób.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili płeć dziecka

Ulubieńcy widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobrze wiedzą, jak trzymać swoich fanów w napięciu, jednak wychodzi na to, że ich bobas jest w tym jeszcze lepszy. Kiedy na kanapach "Dzień Dobry TVN" Agnieszka i Wojtek zdradzili, że spodziewają się dziecka, w mediach społecznościowych przyszłych rodziców natychmiast posypały się gratulacje. Co więcej, uczestniczka miłosnego eksperymentu, która jest w szóstym miesiącu ciąży, już zaczęła szykować się do porodu, a teraz para w końcu wie, na jaki kolor pomalować dziecięcy pokój. Jak sądzicie, będzie to niebieski, czy raczej różowy?

Nasza mała istotka w końcu się ujawniła ❤️
Wiemy już, że pod moim serduszkiem noszę - ? ? ?
Najważniejsze by było zdrowe bo to jest pełnia szczęścia.
Czekamy i odliczamy każdy dzień do naszego spotkania we trójkę ???? - napisała tajemniczo Agnieszka na swoim Instagramie.

Jak się okazuje, odpowiedź na to nurtujące internautów pytanie poznaliśmy w wyjątkowym filmiku nagranym przez małżeństwo!

@agnieszka_lyczakowska, Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem!

Zobacz także

Na ważnym nagraniu Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogli przestać się uśmiechać i postanowili nie trzymać dłużej swoich fanów w niecierpliwości! Pokazali balonik, którego kolor mówił wszystko.

- Róż chyba świadczy o jednym... - zaczął przyszły tata.
- Będzie dziewczynka! - piszczała ze szczęścia Agnieszka.
- Tak, będzie córusia tatusia - podsumował Wojtek.

Tak! Agnieszka i Wojtek już niebawem powitają na świecie córeczkę. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywał jednak, że sądził, że będzie miał syna, choć dziś przyznaje, że wcale nie to jest najważniejsze.

Mówiłem tam, w jednym wywiadzie, że moje myśli szły w stronę chłopczyka, bo wiecie - męskie zainteresowania, te same tematyki, samochody. No ale tu będzie córusia, będą lalki, chociaż nie zawsze już jest tak - mówił Wojtek. - Najważniejsze, że jest zdrowa, bo wszystko zostało potwierdzone na naszych badaniach prenatalnych. Półmetek mamy za sobą. Coraz bliżej! - dodała Agnieszka.

Prawdziwe zaskoczenie jednak dopiero czekało na ich fanów, bo wszystko wskazuje na to, że małżeństwo już myśli o kolejnym powiększeniu rodziny! Na filmiku Wojtek zwrócił się do internautów z nietypowym pytaniem:

Co zrobić, żeby za drugim razem był chłopiec?

To zdanie bardzo rozbawiło Agnieszkę, która stwierdziła, że będą starać się do skutku! Przyszłym rodzicom gratulujemy i już nie możemy doczekać się, aż zdradzą imię, które będzie nosiła ich córeczka.

@wojciech_janik_official, Instagram
Reklama

Wyjątkowy wpis na swoim profilu na Instagramie zamieścił również dumny przyszły tata!

W końcu się udało Pani Doktor dowiedzieć kogo Aga nosi pod swoim serduszkiem.

Nie było łatwo i długa maleństwo nie chciało się ujawnić. Widać po kim będzie miało przewrotny charakterek ???? ale i tak już się nie mogę doczekać pierwszego naszego spotkania i kiedy wezmę dziecko na ręce ❤️❤️❤️ - napisał Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", publikując bliźniaczo podobne zdjęcie do tego, które pokazała jego żona.

Reklama
Reklama
Reklama