Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek
@wojciech_janik_official Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dziecka i... już planują kolejne!

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest juz w 6. miesiącu ciąży i właśnie poznała płeć dziecka! Rodzice przekazali nowinę w wyjątkowy sposób i już planują dalsze powiększanie rodziny!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z najpopularniejszych par, która poznała się przed kamerami. Tych dwoje właśnie szykuje się do zupełnie nowej, życiowej roli, bo ulubieńcy widzów już niebawem zostaną rodzicami! Odkąd małżeństwo przekazało fanom wesołą nowinę, ci zachodzili w głowie, czy para powita na świecie córeczkę czy może jednak synka. Jak się okazuje, bobas długo nie chciał się ujawnić... aż do teraz!

Pani doktor nie mówiła, dopóki nie była pewna w 100%, bo na początku było widać pupę, później dziecko bawiło się pępowiną, ale w końcu się udało - zdradzili przyszli rodzice.

Agnieszka i Wojtek w końcu poznali płeć swojego dziecka i nie mogli nie podzielić się tym ze swoimi obserwatorami! Zrobili to w naprawdę wyjątkowy sposób.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Suknia Ani podobała się widzom, kreację Izy skrytykowano. Tak wyglądały suknie ślubnych wszystkich panien młodych

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili płeć dziecka

Ulubieńcy widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobrze wiedzą, jak trzymać swoich fanów w napięciu, jednak wychodzi na to, że ich bobas jest w tym jeszcze lepszy. Kiedy na kanapach "Dzień Dobry TVN" Agnieszka i Wojtek zdradzili, że spodziewają się dziecka, w mediach społecznościowych przyszłych rodziców natychmiast posypały się gratulacje. Co więcej, uczestniczka miłosnego eksperymentu, która jest w szóstym miesiącu ciąży, już zaczęła szykować się do porodu, a teraz para w końcu wie, na jaki kolor pomalować dziecięcy pokój. Jak sądzicie, będzie to niebieski, czy raczej różowy?

Nasza mała istotka w końcu się ujawniła ❤️
Wiemy już, że pod moim serduszkiem noszę - ? ? ?
Najważniejsze by było zdrowe bo to jest pełnia szczęścia.
Czekamy i odliczamy każdy dzień do naszego spotkania we trójkę 🌸 - napisała tajemniczo Agnieszka na swoim Instagramie.

Jak się okazuje, odpowiedź na to nurtujące internautów pytanie poznaliśmy w wyjątkowym filmiku nagranym przez małżeństwo!

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu do pierwszego wejrzenia zdradzili płeć dziecka
@agnieszka_lyczakowska, Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem!

Na ważnym nagraniu Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogli przestać się uśmiechać i postanowili nie trzymać dłużej swoich fanów w niecierpliwości! Pokazali balonik, którego kolor mówił wszystko.

- Róż chyba świadczy o jednym... - zaczął przyszły tata.
- Będzie dziewczynka! - piszczała ze szczęścia Agnieszka. 
- Tak, będzie córusia tatusia - podsumował Wojtek. 

Tak! Agnieszka i Wojtek już niebawem powitają na świecie córeczkę. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywał jednak, że sądził, że będzie miał syna, choć dziś przyznaje, że wcale nie to jest najważniejsze.

Mówiłem tam, w jednym wywiadzie, że moje myśli szły w stronę chłopczyka, bo wiecie - męskie zainteresowania, te same tematyki, samochody. No ale tu będzie córusia, będą lalki, chociaż nie zawsze już jest tak - mówił Wojtek. - Najważniejsze, że jest zdrowa, bo wszystko zostało potwierdzone na naszych badaniach prenatalnych. Półmetek mamy za sobą. Coraz bliżej! - dodała Agnieszka.

Prawdziwe zaskoczenie jednak dopiero czekało na ich fanów, bo wszystko wskazuje na to, że małżeństwo już myśli o kolejnym powiększeniu rodziny! Na filmiku Wojtek zwrócił się do internautów z nietypowym pytaniem:

Co zrobić, żeby za drugim razem był chłopiec?

To zdanie bardzo rozbawiło Agnieszkę, która stwierdziła, że będą starać się do skutku! Przyszłym rodzicom gratulujemy i już nie możemy doczekać się, aż zdradzą imię, które będzie nosiła ich córeczka. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: wielkie święto w domu Agnieszki i Wojtka
@wojciech_janik_official, Instagram

Wyjątkowy wpis na swoim profilu na Instagramie zamieścił również dumny przyszły tata!

W końcu się udało Pani Doktor dowiedzieć kogo Aga nosi pod swoim serduszkiem.

Nie było łatwo i długa maleństwo nie chciało się ujawnić. Widać po kim będzie miało przewrotny charakterek 😜 ale i tak już się nie mogę doczekać pierwszego naszego spotkania i kiedy wezmę dziecko na ręce ❤️❤️❤️  - napisał Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", publikując bliźniaczo podobne zdjęcie do tego, które pokazała jego żona.

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia szczerze o zakładaniu rodziny z Wojtkiem
@agnieszka_lyczakowska, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o zakładaniu rodziny z Wojtkiem: "Będzie to egzamin”
Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik niebawem zaczną kolejny etap życia. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami, a Agnieszka zdradziła, co będzie dla nich największym wyzwaniem.

Od ich pierwszego spotkania minęły już ponad dwa lata! Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" odnaleźli prawdziwą miłość, a dziś szykują się do życiowej rewolucji - powitania na świecie swojego pierwszego dziecka. Ulubieńcy widzów miłosnego eksperymentu nie przestają zachwycać fanów zdjęciami, na których przyszła mama prezentuje swój piękny i już całkiem spory ciążowy brzuszek, a zakochani już nie mogą doczekać się tego wielkiego dnia! Nie oznacza to jednak, że nie mają pewnych obaw. Agnieszka zdradziła, co będzie dla nich prawdziwym egzaminem i wyzwaniem. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek wybrali imię dla córeczki! Będzie angielskie? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka szczerze o zakładaniu rodziny z Wojtkiem Agnieszka i Wojtek to jedna z najbardziej popularnych i lubianych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kiedy po wielkich życiowych wydarzeniach, jak odnowienie przysięgi małżeńskiej , czy przeprowadzka do nowego mieszkania , uczestnicy przekazali, że spodziewają się dziecka  ich fani dosłownie oszaleli z zachwytu. Co więcej Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dziecka w naprawdę wyjątkowy sposób - publikując poruszający filmik na YouTube. Teraz już wiadomo, że za kilka miesięcy małżeństwo z miłosnego eksperymentu powita na świecie córeczkę i jak się okazuje, stworzenie dla maleństwa prawdziwego, kochającego domu to dla przyszłej mamy naprawdę spore wyzwanie. Co więcej, jak sama przyznała, dla niej i Wojtka rodzicielstwo będzie prawdziwym egzaminem. Dlaczego? Rodzina, pojęcie które od dziecka wiele dla mnie znaczyło. Rodzice mi i mojemu bratu stworzyli dom, w którym zawsze czuliśmy się kochani, w którym nauczyliśmy się co...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Trudne chwile u Agnieszki i Wojtka!
@agnieszka_lyczakowska, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Trudne chwile u Agnieszki i Wojtka! Co się stało?
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za kilka miesięcy zostaną rodzicami! Dziś jednak Wojtek nie ma powodów do radości. Poradzą sobie?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już niebawem zaczną kolejny etap życia, w którym będą musieli sprawdzić się jako rodzice. Choć tych dwoje to jedna z najpopularniejszych par miłosnego eksperymentu, ich wspólne życie nie zawsze było łatwe. Jak się okazuje, teraz przed Wojtkiem kolejny trudny czas. Czy sobie poradzi? Uczestnik kontrowersyjnego show i przyszły tata opublikował w swoich mediach społecznościowych zaskakującą relację.  Trudne chwile u Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Choć o nie wszystkich uczestnikach miłosnego eksperymentu TVN 7 można powiedzieć "i żyli długo i szczęśliwie", Agnieszka i Wojtek to zdecydowanie ta z par, która daje nadzieję na to, że prawdziwą miłość możemy odnaleźć w najbardziej zaskakującym momencie. Bohaterzy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno poinformowali, że spodziewają się dziecka , a co więcej, ostatnio nawet Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dziecka , wyznając przy tym kolejne, przyszłe plany na swoją rodzinę, i jak się okazuje, już niebawem ulubieńcy widzów powitają na świecie córeczkę. Choć od zakochanych ciężko oderwać wzrok, okazuje się, że droga do szczęścia Agnieszki i Wojtka nie była prosta , a po zakończeniu programu para musiała przezwyciężyć wiele rzeczy. Teraz znowu przeżywają trudne chwile? Punktem zapalnym było nawet to, że szklanka nie stała tam, gdzie u mnie zawsze stała. Przez parę lat byliśmy singlami, więc każde z nas miało wyuczone nawyki. A tutaj nagle był rzut na głęboką wodę. Bez spotkań, randek, tylko od razu życie razem - mówił na kanapach "Dzień dobry TVN" Wojciech, a para przyznała, że w najtrudniejszych momentach zgłaszali się o pomoc do ekspertów z miłosnego eksperymentu. Jak się okazuje, teraz z trudami życia będzie musiał...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Wojtek i Agnieszka wybrali imię dla córeczki
@wojciech_janik_official, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek wybrali imię dla córeczki! Będzie angielskie?
Rodzina Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już niebawem się powiększy. Ich córeczka będzie miała wyjątkowe imię.

Agnieszka i Wojtek, którzy poznali się w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", są najlepszym dowodem na to, że prawdziwą miłość można znaleźć w najbardziej zaskakujący i szalony sposób. Uczucie tej dwójki kwitnie z dnia na dzień, a zakochani już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszli rodzice zachwycają fanów rodzinnymi zdjęciami, na których Agnieszka pozuje z pokaźnym, pięknym ciążowym brzuszkiem, a Wojtek zawsze czule ją obejmuje. Jakie imię będzie miał maluszek? Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już je wybrali! Co najlepsze, Wojtek postanowił zdradzić o wiele więcej! Czy będzie towarzyszył Agnieszce podczas porodu i co z kościelnym ślubem uczestników miłosnego eksperymentu? Koniecznie zobaczcie, co takiego wyznał uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas Q&A na swoim InstaStory. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek będzie przy porodzie? Wojtek przyznał, że nadal nie może uwierzyć w to, że niebawem ich rodzina się powiększy, choć oczywiście jest bardzo szczęśliwy! Odkąd tylko dowiedział się, że będzie ojcem, był bardzo opanowany i wolał dmuchać na zimne.  Cieszyłem się przy każdej wizycie u lekarza coraz bardziej - stwierdził. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poruszył również temat ciążowych humorków swojej żony, które - jak sam powiedział - nasz szczęście juz minęły. Przyszły tata został wręcz zaspany pytaniami o takie kwestie, jak dobry czas na dziecko, czy plany dotyczące porodu Agnieszki.  Zawsze myślałem, że najpierw trzeba się zabezpieczyć finansowo, mieć dom lub duże mieszkanie, gdyż potrzeba przestrzeni dla dziecka. Ale tak się nie da. Zawsze albo kariera Ci się zbyt słabo lub zbyt dobrze rozwija. Masz też nagle inny wydatki w życiu......

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik