"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych randkowych reality-show. Miłosny eksperyment, w którym dwoje dobranych przez ekspertów nieznajomych staje przed sobą, ślubując miłość, wierność i uczciwość małżeńską małżeńską oraz wspólne życie do grobowej deski, podbił serca polskich widzów, którzy z zaangażowaniem śledzą dalsze losy jego uczestników. Choć emocje po piątej edycji programu jeszcze do końca nie opadły, niebawem poznamy nowych śmiałków, którzy postanowili postawić wszystko na jedną kartę i związać się z zupełnie obcą sobie osobą! Okazuje się jednak, że fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" muszą przygotować się na jedną, bardzo ważną zmianę. Kiedy i gdzie zobaczymy szóstą edycję kultowego matrymonialnego programu?

Reklama

Zmiany w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W życiu bohaterów poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" naprawdę sporo się dzieje, a tymczasem już za kilka tygodni poznamy nowych uczestników miłosnego eksperymentu. Kto wyjdzie z programu ze swoją drugą połówką, a kto podejmie decyzję o rozwodzie? Czy znajdziemy tam następców Izy i Kamila, którzy okazali się sobie pisani czy Agnieszki i Wojtka, spodziewających się dziecka? Czy tym razem wybory ekspertów będą trafniejsze, a może ponownie dwójka bohaterów postanowi pójść pod prąd - jak Laura i Karol, którzy związali się ze sobą po programie, w którym na ślubnym kobiercu stali z zupełnie kimś innym? Jedno jest pewne, na brak emocji z pewnością nie będziemy mogli narzekać.

East News

Ku zdziwieniu widzów, szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będzie emitowana jesienią o wyjątkowo zaskakującej porze. Matrymonialne show, dotąd zajmujące zaszczytne piątkowe pasmo stacji TVN 7, swoją premierę będzie miało... we wtorki o godzinie 21.30, jednak fani show muszą przygotować się na jeszcze jedną ważną zmianę! Jak się okazuje, miłosny eksperyment powraca na antenę TVN, gdzie pokazywano jego trzy pierwsze edycje - czwarta i piąta edycja reality show była emitowana jedynie w TVN 7. Pierwszy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" zobaczymy już 7 września 2021 roku.

Czy po negatywnych głosach widzów i krytyce, jaka spadła na ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po emisji piątej edycji show sprawiła, że produkcja postanowiła wymienić mentorski skład? Póki co TVN nie ujawnił, kogo ze specjalistów zobaczymy w programie. W poprzednich edycjach uczestników dobierali do siebie profesor antropologii Bogusław Pawłowski, psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna - Magdalena Chorzewska.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar jest w ciąży! "Nasze dzieciątko"

Zobacz także

Na polskich ekranach "Ślub od pierwszego wejrzenia" zagościł w 2016 roku i natychmiast stał się prawdziwym, telewizyjnym hitem. Historie uczestników i ich perypetie w małżeńskim życiu wywoływały w widzach skrajne emocje - od prawdziwych łez wzruszeń, po złość. Teraz, jesienią 2021, zobaczymy już 6. edycję kontrowersyjnego show.

X-news

Najnowsza, 6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będzie emitowana we wtorki o godzinie 21.30. Ogromną zmianą dla fanów programu jest fakt, że kultowy społeczny eksperyment znowu wraca na antenę TVN! Pierwszy odcinek i nowych bohaterów miłosnego eksperymentu zobaczymy już 7 września.

Screen/Player.pl TVN

Czy tym razem eksperci bardziej się popiszą? W piątej edycji tylko jedna z dobranych przez nich par nie zdecydowała się na rozwód i do dziś jest nierozłączna - mowa oczywiście o Izie i Kamilu. Niestety, dla większości uczestników piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" finał show był przykrym doświadczeniem.

Screen/Player.pl TVN
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama