Szczęśliwa Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w zielonej kurtce
Party.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna jest w ciąży. Teraz zdradziła płeć i imię dziecka 

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka. Właśnie zdradziła czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Imię już wybrane. Tradycyjne i piękne.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. Radosną nowinę już jakiś czas temu ogłosiła na Instagramie. Właśnie zdradziła, że jest w końcówce 5. miesiąca ciąży i poznała już płeć dziecka. Przyszła mama zdradziła czy spodziewa się synka czy córeczki. W dodatku imię już wybrane: 

Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie....

Zobaczcie, co zdradziła Joanna! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar jest w ciąży! "Nasze dzieciątko"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ciężarna Joanna zdradziła płeć i imię dziecka

Rodzinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo mocno się powiększy! Niedawno o tym, że spodziewają się dziecka poinformowali Wojtek i Agnieszka z 4. edycji. Przyszli rodzice zdradzili, że spodziewają się dziewczynki. Jednak to nie koniec niespodzianek, ponieważ również Joanna z tej samej edycji zostanie niedługo mamą! 

Najważniejsze marzenie się spełniło - rodzina 🍀Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie, ale za nasze dzieciątko❤️ - napisała jakiś czas temu na Instagramie.

Dziś (środa) Joanna gościła na kanapie "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła, że jest właśnie w 22. tygodniu ciąży czyli to już końcówka 5. miesiąca ciąży. Radosna mama przyznała, że urodzi jej się córeczka: 

Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi.

Joanna Lazar i jej partner mają już nawet wybrane imię dla córeczki: 

Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie Zosia.

Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od ponad roku jest szczęśliwie zakochana. Poznała ukochanego dzięki kuzynce. To on ją wspierał podczas emisji odcinków programu, w którym wzięła udział. Ukochany Joanny pozostaje anonimowy, i chociaż w sieci pojawiło się już kilka ich wspólnych zdjęć, Joanna szanuje jego prywatność i nie zdradza personaliów. Zakochani urządzają właśnie wspólny dom i oczekują na najpiękniejszy dzień w życiu, czyli narodziny córeczki. 

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zapowiada zminy w życiu
Instagram / @asia_lazar33

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojciech zostaną rodzicami, ale droga do szczęścia nie była łatwa...

Na narodziny córeczki oczekują również Agnieszka i Wojtek z tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  Oni również dopiero niedawno podzielili się z widzami tym, czy spodziewają się chłopca czy dziewczynki. Nie zdradzili jednak jeszcze imienia jakie wybrali dla swojej pociechy. Uczestnicy 4. edycji ślubnego show przeżywają w swoim życiu niesamowity okres. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dziecka
@wojciech_janik_official, Instagram

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
@asia_lazar33, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna w czasie ciąży może liczyć na wsparcie Agnieszki
"Wiemy, kiedy mamy wizyty u lekarza" wyznała w Dzień Dobry TVN. Joanna i Agnieszka już wkrótce po raz pierwszy zostaną mamami. Sprawdźcie, co Joanna zdradziła przed kamerami!

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" wyznała, z kim z programu ma teraz najlepszy kontakt. Była uczestniczka czwartej edycji programu TVN7 już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i jak się okazuje, w czasie ciąży może liczyć na wsparcie Agnieszki, która również spodziewa się dziecka. Sprawdźcie, co powiedziala Joanna! Joanna i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspierają się w ciąży Blisko dwa tygodnie temu Joanna Lazar za pośrednictwem Instagrama ogłosiła radosną nowinę. Okazało się wówczas, że uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jej partner spodziewają się dziecka. Kilka dni temu przyszła mama pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, a teraz w "Dzień Dobry TVN" zdradziła płeć maleństwa. Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi- zdradziła Joanna Lazar. Joanna Lazar, która jest teraz w końcówce 5. miesiąca ciąży, zdradziła przy okazji, jakie imię wybrała dla maleństwa - okazuje się, że dziewczynka najprawdopodobniej otrzyma imię Zosia. Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed kamerami przyznała również, że wciąż ma kontakt z innymi uczestnikami eksperymentu, ale najbliższe relacje utrzymuje teraz z Agnieszką, która kilka tygodni temu również ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Mamy kontakt, może też nie ze wszystkimi bo jest nas coraz więcej, ale tak, mamy kontakt Najbliżej mojemu sercu jest Agnieszka i Iza, są to dwie cudowne kobiety, no a przede wszystkim z Agnieszką ponieważ jesteśmy w podobnym...

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o córeczce
Instagram @asia_lazar33
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna miała niezwykłe święta! Zosia jest już na świecie? 
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła? Napisała wzruszający wpis o córce oraz... "spotkaniu, które uważała za niemożliwe".

Joanna Lazar z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Jej córka Zosia może przyjść na świat już lada chwila. A może spędziła już pierwsze święta w ramionach mamy i taty? Joanna dodała wzruszający wpis:  Nasze pierwsze święta w naszym domu były wyjątkowo inne Co miała na myśli?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar urodziła?  Joanna Lazar poznała miłość swojego życia dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Doświadczenie, jakie zdobyła w ślubnym eksperymencie pozwoliło jej ponownie uwierzyć w miłość i mimo niepowodzenia w programie, niedługo później była już zakochana! Obecnego partnera poznała dzięki kuzynce. To on był dla niej największym oparciem, gdy w TVN7 trwała emisja programu, w którym jej nie wyszło. Joanna i jej partner zdecydowali się jednak nie afiszować ze swoim uczuciem. Ukochany uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił pozostać anonimowy, a w sieci znajduje się zaledwie kilka ich zdjęć, na których nie widać jego twarzy.  Zakochani spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Podobnie jak Agnieszka i Wojtek z tej samej edycji, oczekują narodzin dziewczynki. Joanna zdradziła, że jej córeczka otrzyma imię Zosia. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno wprowadziła się do nowego domu i właśnie tam spędzali Boże Narodzenie, które jak podkreśliła Joanna, w tym roku było wyjątkowe. Szczęśliwa mama wspomniała o małej Zosi, czyżby pojawiła się już na świecie? Zobaczcie, co napisała Joanna:  Dzisiaj przeczytałam, że 27.12 najczęściej powtarzane zdanie to „Święta, Święta i po Świętach…” Zgadzacie się ? Nasze pierwsze święta w naszym domu były wyjątkowo inne, a to dlatego, że nieważna...

Joanna gratuluje córki Agnieszce ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
East News @agnieszka_lyczakowska @asia_lazar33
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna gratuluje Agnieszce córki. Fani: "Czekamy na twoją dzidzię"
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszy się z narodzin córki Agnieszki i Wojtka. Fani pytają ją o jej córeczkę!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. Właśnie pochwalili się pierwszym zdjęciem maleństwa, a pod zdjęciem szczęśliwej mamy i córeczki pojawiło się mnóstwo gratulacji. Szczególną uwagę fanów zwróciły te od Joanny z tej samej edycji. Ona również lada dzień zostanie mamą ślicznej dziewczynki. Fani mieli dla niej mnóstwo miłych słów. Zobaczcie, co pisali do Joanny pod zdjęciem Agnieszki.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar gratuluje Agnieszce córki  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powitali na świecie córeczkę. Malutka otrzymała przepiękne tradycyjne imię Antosia. Małżeństwo relacjonowało końcówkę ciąży w swoich mediach społecznościowych, jednak początkowo bardzo długo utrzymywali radosną nowinę w tajemnicy. W pewnym momencie zdradzili, że ciąże były dla nich trudnym doświadczeniem, ponieważ na przestrzeni ostatnich miesięcy stracili ich aż cztery...  Na szczęście mała Antosia urodziła się zdrowa, a szczęśliwi rodzice mogą już ją wziąć w ramiona. Wojtek nie mógł być obecny przy porodzie żony, jednak czekał na Agnieszkę i małą Antosię pod szpitalem.  Jest z Nami❤️Antosia - Tosia jak kto woli, urodziła się 4.01.2022 o 14:45 siłami natury. Dostała 10 punktów i jest największym naszym szczęściem. Mimo, że poród trwał ponad 15 godzin, a ja nadal czuje jego przebieg jest cudownie 🥰 No to zaczynamy nowy etap życia 💪🏼❤️Dziękujemy za wszystkie wiadomości i życzenia razem z Antosią❤️- napisała Agnieszka Pod postem pojawiła się lawina gratulacji. Ze szczęścia Janików cieszy się także Joanna Lazar z tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  Joanna jest nie tylko przyjaciółką Agnieszki...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik