Szczęśliwa Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w zielonej kurtce
Party.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna jest w ciąży. Teraz zdradziła płeć i imię dziecka 

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka. Właśnie zdradziła czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Imię już wybrane. Tradycyjne i piękne.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. Radosną nowinę już jakiś czas temu ogłosiła na Instagramie. Właśnie zdradziła, że jest w końcówce 5. miesiąca ciąży i poznała już płeć dziecka. Przyszła mama zdradziła czy spodziewa się synka czy córeczki. W dodatku imię już wybrane: 

Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie....

Zobaczcie, co zdradziła Joanna! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar jest w ciąży! "Nasze dzieciątko"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Siostra i mama Kamila stanęły po stronie Agnieszki! Dlaczego?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ciężarna Joanna zdradziła płeć i imię dziecka

Rodzinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo mocno się powiększy! Niedawno o tym, że spodziewają się dziecka poinformowali Wojtek i Agnieszka z 4. edycji. Przyszli rodzice zdradzili, że spodziewają się dziewczynki. Jednak to nie koniec niespodzianek, ponieważ również Joanna z tej samej edycji zostanie niedługo mamą! 

Najważniejsze marzenie się spełniło - rodzina 🍀Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie, ale za nasze dzieciątko❤️ - napisała jakiś czas temu na Instagramie.

Dziś (środa) Joanna gościła na kanapie "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła, że jest właśnie w 22. tygodniu ciąży czyli to już końcówka 5. miesiąca ciąży. Radosna mama przyznała, że urodzi jej się córeczka: 

Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi.

Joanna Lazar i jej partner mają już nawet wybrane imię dla córeczki: 

Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie Zosia.

Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od ponad roku jest szczęśliwie zakochana. Poznała ukochanego dzięki kuzynce. To on ją wspierał podczas emisji odcinków programu, w którym wzięła udział. Ukochany Joanny pozostaje anonimowy, i chociaż w sieci pojawiło się już kilka ich wspólnych zdjęć, Joanna szanuje jego prywatność i nie zdradza personaliów. Zakochani urządzają właśnie wspólny dom i oczekują na najpiękniejszy dzień w życiu, czyli narodziny córeczki. 

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zapowiada zminy w życiu
Instagram / @asia_lazar33

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojciech zostaną rodzicami, ale droga do szczęścia nie była łatwa...

Na narodziny córeczki oczekują również Agnieszka i Wojtek z tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  Oni również dopiero niedawno podzielili się z widzami tym, czy spodziewają się chłopca czy dziewczynki. Nie zdradzili jednak jeszcze imienia jakie wybrali dla swojej pociechy. Uczestnicy 4. edycji ślubnego show przeżywają w swoim życiu niesamowity okres. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dziecka
@wojciech_janik_official, Instagram

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
@asia_lazar33, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna w czasie ciąży może liczyć na wsparcie Agnieszki
"Wiemy, kiedy mamy wizyty u lekarza" wyznała w Dzień Dobry TVN. Joanna i Agnieszka już wkrótce po raz pierwszy zostaną mamami. Sprawdźcie, co Joanna zdradziła przed kamerami!

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" wyznała, z kim z programu ma teraz najlepszy kontakt. Była uczestniczka czwartej edycji programu TVN7 już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą i jak się okazuje, w czasie ciąży może liczyć na wsparcie Agnieszki, która również spodziewa się dziecka. Sprawdźcie, co powiedziala Joanna! Joanna i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspierają się w ciąży Blisko dwa tygodnie temu Joanna Lazar za pośrednictwem Instagrama ogłosiła radosną nowinę. Okazało się wówczas, że uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jej partner spodziewają się dziecka. Kilka dni temu przyszła mama pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, a teraz w "Dzień Dobry TVN" zdradziła płeć maleństwa. Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi- zdradziła Joanna Lazar. Joanna Lazar, która jest teraz w końcówce 5. miesiąca ciąży, zdradziła przy okazji, jakie imię wybrała dla maleństwa - okazuje się, że dziewczynka najprawdopodobniej otrzyma imię Zosia. Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed kamerami przyznała również, że wciąż ma kontakt z innymi uczestnikami eksperymentu, ale najbliższe relacje utrzymuje teraz z Agnieszką, która kilka tygodni temu również ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Mamy kontakt, może też nie ze wszystkimi bo jest nas coraz więcej, ale tak, mamy kontakt Najbliżej mojemu sercu jest Agnieszka i Iza, są to dwie cudowne kobiety, no a przede wszystkim z Agnieszką ponieważ jesteśmy w podobnym...

Joanna Lazar ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o córeczce
Instagram @asia_lazar33
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna miała niezwykłe święta! Zosia jest już na świecie? 
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła? Napisała wzruszający wpis o córce oraz... "spotkaniu, które uważała za niemożliwe".

Joanna Lazar z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Jej córka Zosia może przyjść na świat już lada chwila. A może spędziła już pierwsze święta w ramionach mamy i taty? Joanna dodała wzruszający wpis:  Nasze pierwsze święta w naszym domu były wyjątkowo inne Co miała na myśli?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar urodziła?  Joanna Lazar poznała miłość swojego życia dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Doświadczenie, jakie zdobyła w ślubnym eksperymencie pozwoliło jej ponownie uwierzyć w miłość i mimo niepowodzenia w programie, niedługo później była już zakochana! Obecnego partnera poznała dzięki kuzynce. To on był dla niej największym oparciem, gdy w TVN7 trwała emisja programu, w którym jej nie wyszło. Joanna i jej partner zdecydowali się jednak nie afiszować ze swoim uczuciem. Ukochany uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił pozostać anonimowy, a w sieci znajduje się zaledwie kilka ich zdjęć, na których nie widać jego twarzy.  Zakochani spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Podobnie jak Agnieszka i Wojtek z tej samej edycji, oczekują narodzin dziewczynki. Joanna zdradziła, że jej córeczka otrzyma imię Zosia. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno wprowadziła się do nowego domu i właśnie tam spędzali Boże Narodzenie, które jak podkreśliła Joanna, w tym roku było wyjątkowe. Szczęśliwa mama wspomniała o małej Zosi, czyżby pojawiła się już na świecie? Zobaczcie, co napisała Joanna:  Dzisiaj przeczytałam, że 27.12 najczęściej powtarzane zdanie to „Święta, Święta i po Świętach…” Zgadzacie się ? Nasze pierwsze święta w naszym domu były wyjątkowo inne, a to dlatego, że nieważna...

Wojtek czule o Agnieszce ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @wojciech_janik_official
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek o Agnieszce: "Dla tego uśmiechu zrobię wszystko"
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada chwila zostaną rodzicami. Dumny tata pokazał, jak opiekuje się żoną w ostatnie dni ciąży.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lada chwila zostaną rodzicami po raz pierwszy. Oczekują narodzin córeczki. Nie wykluczali, że mała może pojawić się na świecie tuż przed lub w trakcie Bożego Narodzenia, okazało się jednak, że szczęśliwi rodzice muszą uzbroić się w cierpliwość. Wojtek pokazał, jak z wraz z ukochaną żoną spędzają ostatnie dni jeszcze przed przywitaniem na świecie największej miłości swojego życia. Ich relacja jest przepiękna!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek o przygotowaniach do porodu Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się narodzin córeczki. Niedługo mamą zostanie także Joanna z tej samej edycji, a kilka dni temu radosną nowiną podzielili się także Aneta i Robert z 6. edycji, której finał został wyemitowany 14 grudnia. Agnieszka i Wojtek z 4. edycji w tym roku postanowili nagrywać wyjątkowe vlogmasy, w których rejestrowali ostatni miesiąc ciąży Agnieszki i nie ukrywali, że te święta są dla nich wyjątkowe. Wygląda jednak na to, że jeszcze nie udało im się spędzić ich we trójkę, ale maleństwo pojawi się na świecie już lada chwila. Fani bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszą się ich radością i równie nie mogą doczekać się powitania na świecie ich nowego członka rodziny. Wojtek pokazał właśnie jak spędzają z Agnieszką ostatnie dni przed porodem. Zakochani rodzice wybrali się na krakowski rynek, by przyszła mama mogła spełnić swoje małe marzenie:  Dla tego uśmiechu zrobię wszystko. Nawet pojadę na rynek, by mogła napić się gorącej herbaty - napisał Wojtek na Instagramie  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Piękny gest Agnieszki! Nie uwierzycie co zrobiła Agnieszka i Wojtek to jedna z najbardziej...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak