Iga z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Kasi z szóstej edycji programu! Jak odniosła się do wpisów internautów, którzy porównują do niej Kasię, na którą wylała się fala hejtu? Sprawdźcie, co powiedziała Iga, jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek ze wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Reklama

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera Kasię

Iga wzięła udział w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a eksperci połączyli ją w parę w Karolem. Niestety, chociaż początkowo wydawało się, że ich relacja ma szansę przetrwać, to w ich związku szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia. Niestety, w finale programu okazało się, że Karol chce zakończyć małżeństwo z Igą, a na dodatek zarzucił telewizyjnej żonie, że nim manipulowała i nagrywała potajemnie ich rozmowy. Na Igę wylała się fala hejtu. Zniesmaczeni fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostro krytykowali Igę za jej zachowanie wobec Karola.

Niestety, dziś internauci również ostro oceniają Kasię z szóstej edycji programu TVN.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zdradziła nam, czy ma żal do ekspertów! "Usłyszałam dużo przykrych słów"

Mat. prasowe

Kasia występuje w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i tworzy małżeństwo z Pawłem. Niestety, Kasia wyraźnie dystansuje się od swojego męża. I chociaż początkowo mówiła mu, że nie chce zbyt szybko jakichkolwiek bliskości, to ostatnio krytycznie oceniła Pawła mówiąc, że nie próbuje się do niej zbliżyć.

Zachowanie Kasi nie podoba się fanom programu" którzy piszą wprost, że współczują Pawłowi. Pojawiły się również głosy, że Kasia powtórzy los Igi z poprzedniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak komentuje to Iga?

- Nie oglądam kompletnie nowej edycji programu. Oczywiście mniej więcej wiem, co się dzieje, natomiast nie śledzę zbyt uważnie. Wiem, że Kasia mierzy się teraz z hejtem i doskonale rozumiem, jak może się teraz czuć. Sytuacja moja i Kasi to dwie różne historie - Iga wyznała dla portalu plotek.pl.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga ma żal do Karola. "Nie zdaje sobie sprawy, jak mocny jest hejt"

Screen/Player.pl

Iga stanęła w obronie Kasi i tłumaczy, że nie wszystko, co dzieje się między uczestnikami jest pokazywane w programie.

- Zachowania wynikają z czegoś, czego bardzo często nie pokazują. Widzimy jedynie przykrą reakcję, bez wyjaśnienia obrazu całej sytuacji. Z mojej strony życzę Kasi dużo siły - skomentowała Iga.

Kibicujecie Kasi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Myślicie, że jej małżeństwo z Pawłem przetrwa?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia ocenia mieszkanie Pawła. Fani: "Tragedia"

screen/Player.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama