Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia zamieściła wymowny wpis. "Będziesz się musiała bronić jak Iga"

Przy okazji w końcu możemy zobaczyć, jak Kasia z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wygląda teraz, bo od dawna nie publikowała postów na Instagramie. Co bohaterka eksperymentu ma na myśli, publikując nowy wpis?

Po ostatnim odcinku 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sieci zawrzało. Tym razem ostro oberwało się Kasi, która zdaniem fanów postępuje w stosunku do Pawła bardzo nie fair. Po euforii na ślubie i weselu,  Kasia szybko zaczęła się wycofywać i niepewnie czuć przy swoim mężu. Choć Paweł bardzo się stara i zabiega o jej względy, to jednak jego małżonka nie reaguje entuzjastycznie na to, co dla niej robi. 

W sieci pojawiły się komentarze, w których internauci krytykują zachowanie Kasi. Wygląda na to, że dziewczyna je zauważyła, bo zamieściła na swoim Instagramie wymowny post. Czyżby w taki sposób odpowiadała hejterom? Przy okazji możemy zobaczyć, jak dziś wygląda Kasia, która dawno się nie pokazywała w mediach społecznościowych. Czy zmieniła się od czasu nagrywek do programu? Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani wściekli na Kasię, porównują ją do Igi z poprzedniej edycji

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia odpowiada hejterom?

W minionym odcinku 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogliśmy zobaczyć, jak nowożeńcy wyjeżdżają w podróże poślubne. Wiele scen było z udziałem Kasi i Pawła i niestety pojawiły się pierwsze przeszkody w ich związku, które wynikają z wycofania się Kasi. Choć podczas wesela, dziewczyna czule całowała się ze swoim mężem, którego dopiero co poznała, to już następnego dnia wiele rzeczy zaczęło jej przeszkadzać. Komentowała przed kamerami, że dla niej to wszystko dzieje się za szybko i nawet nie przymierzyła łańcuszka, który podarował jej mąż. Wyglądało to tak, jakby rzeczywiście nie czuła się komfortowo z Pawłem...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani przewidują rozstanie Kasi i Pawła! "Nic z tego nie będzie"

W sieci pojawiły się komentarze od fanów programu, którzy otwarcie skrytykowali postawę Kasi.

- Jak ja oglądam to ręce mi opadają, dołująca, jest anty do wielu rzeczy, to po co tu się zgłosiła. Zachowuje się jakby miała lat 15. Niech dalej tak robi znów będzie sama.

- Po Pawle widać, że się bardzo angażuje, i ta jego cierpliwość aż podziwiam. A Kasia...... No cóż, mam nadzieję że zmieni podejście, bo jak na razie to kiepsko to widzę 😏😏😏

- "To dla mnie za szybko" mówi to osoba która wyszła za mąż za obca osobę. Impreza się skończyła i entuzjazm również opadł.. Szkoda, bo fajny chłopak - czytamy komentarze w sieci. 

Niedługo potem na Instagramie Kasi pojawił się post, który najwyraźniej jest odpowiedzią na wpisy internautów. 

- "Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą".
Marek Aureliusz - napisała Kasia, dodając przy tym swoje zdjęcie. 

Słowa wsparcia dla Kasi zamieściła Julia Gołębiowska, którą również możemy oglądać w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

- Kasiu jeszcze raz powtórzę, że nie ma co przejmować się opiniami ludzi, którzy te wydają na podstawie kilku fragmentów w TV❤️ jesteś super babka i nie miej co do tego wątpliwości ❤️ - napisała Julia. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia
Instagram/kasia.kasikk

Jednak część fanów pod najnowszym postem Kasi chyba jednak nie wzięła sobie do serca jej nowego wpisu:

- Coś czuję, że będziesz musiała bronić się przed opinią publiczną tak jak Iga z poprzedniej edycji 🙄

- Kasiu a może pomyśl o Pawle jak on się czuje w sytuacji kiedy jesteś nim zachwycona w dniu ślubu i bez oporu dajesz mu buziaki, a tu nagle budujesz mur i mówisz to w taki sposób dobitny. Nie pociągasz mnie fizycznie...wiedz, że to są bardzo dobitne słowa. Jeśli będziesz tak traktować ludzi to nie uda ci się z nikim. Poza tym to nie jest problem Pawła, że ty masz ze sobą problem. A jemu się obrywa. To nie jego wina, że tobie jest ciężko przez poprzednie doświadczenia. Zgłosiłaś się do programu i powinnaś zamknąć swój poprzedni etap. Co ma piernik do wiatraka, że ty zawsze byłaś samodzielna. Teraz masz męża i on też ma uczucia - czytamy w komentarzach pod postem Kasi. 

Mamy nadzieję, że w związku Kasi i Pawła jednak wszystko się ułoży. Trzymamy kciuki, aby ta historia miała swój happy end.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia pokazała się na Instagramie
Instagram/kasia.kasikk
 

Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wbija szpilę pozostałym uczestnikom! Nie uwierzycie, co napisał
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wbija szpilę pozostałym uczestnikom! Nie uwierzycie, co napisał

Adam ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia"  opublikował w sieci nowy wpis, pod którym znów rozpętała się prawdziwa burza. Internauci zaatakowali męża Joasi, który bronił się wrzucając nowe komentarze. Niestety, odpowiadając na zarzuty internautów Adam chyba wbił szpilę pozostałym uczestnikom "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zresztą zobaczcie to sami... Zaskakujące komentarze Adama na Instagramie Adam z ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzał największe emocje wsród fanów programu. Uczestniku show poślubił Joannę, jednak ich związek nie przetrwał, a Adam zerwał kontakt z żoną. Jak już wiemy, dziś były uczestnik programu  jest szczęśliwy u boku tajemniczej brunetki, która jakiś czas temu urodziła ich wspólne dziecko. Niestety, gdy Adam pochwalił się radosną informacją  wylała się na niego fala hejtu. Teraz były uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował nowy wpis, a w sieci znów zawrzało! Adam pokazał zrzut ekranu jednego z portali, w którym pojawił się nowy artykuł o nim i Joannie. Portal Pudelek.pl cytował naszą rozmowę z Joanną, która opowiadała w Party.pl jak się poczuła, kiedy dowiedziała się, że Adam marzył o młodszej kobiecie. Pod wpisem znów zaroiło się od komentarzy. Części internautów nie spodobało się, że Adam publikuje infomacje o tym, że stał się bohaterem mediów. I dali temu ostry wyraz: - Adam chce być celebryta Ale niestety zwolenników nie masz i nie będziesz miał...!!!dam chce być celebryta Ale niestety zwolenników nie masz i nie będziesz miał...!!! - Chciales byc gwiazda to jestes. Proste! :) tylko szkoda ze w taki prostacki sposób - A po co teraz to wrzucasz?? Żeby było gadane. Hipokryzja. (pisownia oryg.)...

Instagram
Newsy
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" naraził synka na niebezpieczeństwo? Przyznał rację internautom
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" naraził synka na niebezpieczeństwo? Przyznał rację internautom

Łukasz i Oliwia ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " postanowili kontynuować swoją przygodę z kamerami. Niedawno w sieci pojawił się ich pierwszy filmik na kanale Youtube. Pokazali na nim co nie co ze swojego życia. Internauci zwrócili uwagę na niedokładnie zapięte pasy Frania podczas jazdy samochodem. Natychmiastowo zwrócili uwagę młodym rodzicom.  Zobacz także:  Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na uwagi fanów odnośnie opieki nad Franiem Łukasz i Oliwia to najmłodsza para z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nieco ponad miesiąc temu urodził się ich syn Franek. Jak sami przyznali, nie wykluczają, że w przyszłości będą chcieli mieć więcej dzieci.  Oliwia i Łukasz od ponad miesiąca odnajdują się w jednej z najważniejszych ról swojego życia. W końcu w Dzień Matki 2020 zostali rodzicami. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są bardzo aktywni w sieci. Postanowili założyć kanał na Youtube, gdzie będą chcieli dokumentować najważniejsze chwile ze swojego życia. W pierwszym odcinku, który pojawił się na kanale internauci zwrócili uwagę na fakt, że Łukasz niedokładnie zapiął w pasy Franka podczas podróży samochodem. Zbyt mocno poluzowane zapięcia mogłyby doprowadzić do tragedii w wypadku jakiejś stłuczki. Łukasz zareagował na komentarze zatroskanych fanów:  Dziękujemy za cenną uwagę. Taka sytuacja więcej nie będzie miała miejsca - przyznał Łukasz  Teraz zdecydowanie będą ostrożniejsi.  Zobacz także:  Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wierzy w Boga, a Oliwia tak. Jak to pogodzili? Zatroskani...

"Ślub od pierwszego wejrzenia" profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników
Facebook, Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zdjęcia z wesela i pierwsza małżeńska sesja Joanny i Adama!
W sieci pojawiły się profesjonalne zdjęcia w wesel uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jest też sesja małżeńska Joanny i Adama

W sieci pojawiły się profesjonalne zdjęcia w wesel uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Takich kadrów nie uchwyciła nawet kamera! Jak wyglądają pamiątkowe fotografie z wesel Agnieszki i Wojtka, Oliwii i Łukasza oraz Joanny i Adama ? Za nami trzy różne ale równie emocjonujące wesela czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz to najmłodsi uczestnicy ale wygląda na to, że wpadli sobie o oko. Agnieszka i Wojciech za namową gości weselnych zdecydowali się na pierwsze namiętne pocałunki. Postawa pana młodego względem nowej partnerki rozczulała Agnieszkę do tego stopnia, że zdecydowała się przyznać, że czuje się szczęśliwa. Joanna i Adam podeszli do swojego wesela z dystansem i ciężko było im pozwolić sobie na czułości. Ta para potrzebuje więcej czasu na dotarcie do siebie ale również pokłada ogromne nadzieje w swojej relacji.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pochwalił się pięknymi zdjęciami z wesela! Tego nie widzieliśmy w programie! "Ślub od pierwszego wejrzenia": zdjęcia z wesel uczestników W sieci pojawiły się profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ".  Wydawać by się mogło, że Oliwia i Łukasz znaleźli wspólny wspólny język już w chwili, gdy się tylko ujrzeli. Łukasz przyznał, że zrobi wszystko, aby Oliwia chciała pozostać jego żoną na zawsze. Fanów szczególnie rozczuliło zdjęcie z pierwszego tańca pary. Wzrok Łukasza skierowany na Oliwię wyraża więcej niż tysiąc słów... - Piękne zdjęcia 😍 trzecie wręcz cudowne ❤️😊 - Piękna wewnątrz i na zewnątrz para 💏         Wyświetl ten post na...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner