Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła fanów radosnym wpisem. Już dawno nie była taka szczęśliwa. Opublikowała zdjęcie, do którego dołączyła opis:

Reklama

Więc chodź pomaluj mój świat!

Kogo miała na myśli? Zobaczcie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga pokazała swoją miłość: "kocham cię"

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów jest zakochana?

Iga wzięła udział w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jej małżeństwo z Karolem budziło sporo kontrowersji. Uczestniczka w czasie emisji programu zmagała się z dużym hejtem ze strony widzów. Eksperyment ślubny zakończył się dla niej decyzją o rozwodzie. Niedługo później okazało się, że Karol, jej programowy mąż, spotyka się z Laurą. Z kolei Iga na jakiś czas zniknęła z social mediów. Po przerwie przyznała, że pracuje nad książką, w której opisze wszystkie swoje przeżycia związane z programem.

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie chce poruszać głośno tematu związków, podkreślając, że ma już dość medialnego zainteresowania jej życiem uczuciowym:

Zobacz także

Wielu widzów wróży mi samotność po tym eksperymencie (...) Na ten moment nie będę zdradzać czy jest ktoś w moim życiu czy nie. To jest taka moja sfera. (...) - mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z Party.pl

Niedawno w mediach pojawiło się jej zdjęcie z Maciejem, a fani zaczęli zastanawiać się czy tych dwoje nie łączy przypadkiem, coś więcej, Ani Iga ani Maciej nie zabrali głosu w sprawie, jednak prawdopodobnie to tylko wzajemna sympatia z racji wspólnej przygody w tej samej edycji programu. Iga jednak nie ukrywa, że aktualnie jest bardzo szczęśliwa.

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała wymowne zdjęcie

Na ostatnim zdjęciu, które opublikowała w sieci, pozuje z zielonymi flarami dymnymi. Dodała również radosny wpis:

Więc chodź pomaluj mój świat! :) Cudownego poniedziałku!

Myślicie, że za tym zdaniem, kryje się coś więcej?

Instagram @iga_smiechowicz

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura przytula się do Karola: "Pierwsze lato"

Chociaż od 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęło już kilka miesięcy widzowie wciąż interesują się tym, jak układają się losy uczestników. Iga nie tylko była łączona z Maciejem z tej samej edycji ale również z Jackiem z 1. edycji, któremu składała urodzinowe życzenia. Co prawda uczestnicy spędzali ze sobą sporo czasu ale nie było to spowodowane uczuciem a przyjaźnią, zresztą nie tylko pomiędzy tą dwójką ale także innymi uczestnikami.

Party.pl
Reklama

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreśla, że nie znalazła miłości w programie, ale wyniosła z niego mnóstwo znajomości. Może liczyć na wsparcie m. in. Wojtka, Agnieszki, Izy, Kamila, Jacka i Martyny. Myślicie, że jeśli Iga ponownie się zakocha będzie chciała się podzielić swoim szczęściem z fanami "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Instagram @iga_smiechowicz
Reklama
Reklama
Reklama