Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita komentuje odcinek finałowy
Instagram @anitaczylija
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita zaskoczona finałem 7. edycji! Wbiła szpilę ekspertkom

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z zaangażowaniem oglądają kolejne edycje show. Tym razem finał 7. edycji zaskoczył ich dużo bardziej, niż się spodziewali.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się dzięki miłosnemu eksperymentowi. Jak wiadomo, tej parze udało się stworzyć szczęśliwe małżeństwo, które teraz trzyma kciuki za kolejnych uczestników i z zaangażowaniem ogląda następne edycje. Anita i Adrian swoimi spostrzeżeniami na temat kolejnych sezonów chętnie dzielą się z fanami. Nie inaczej było w przypadku finału ostatniego sezonu, który dostępny jest już na internetowej platformie Player.pl. Anita zdecydowała się skomentować decyzje uczestników 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Sprawdźcie! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil i Agnieszka wrócą do siebie? Mamy komentarz!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita komentuje finał 7. edycji 

Zniecierpliwieni fani 17 maja mogli obejrzeć finałowy odcinek 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który okazał się bardzo emocjonujący. Najpierw wszystkie trzy pary zdecydowały się na kontynuowanie relacji, ale sytuacja zmieniła się po zaledwie kilku tygodniach od wyłączenia kamer. Kamil rozstał się z Agnieszką, choć wcześniej zapewniał, że świetnie się z nią dogaduje i miał nadzieję, że ich uczucie szybko się rozwinie. Adam i Patrycja pomimo przejściowych kłopotów również początkowo deklarowali chęć pozostania w małżeństwie. Wspólne zamieszkanie szybko jednak zweryfikowało, że małżonkowie nie umieją się dogadać i Patrycja podjęła decyzję o rozstaniu z mężem. Dorota i Piotr w rozmowie z ekspertkami również zadeklarowali chęć kontynuowania małżeństwa. Okazało się jednak, że mają zupełnie inne oczekiwania i ostatecznie uczestnik show zdecydował się na rozstanie z programową żoną. Na koniec lektor programu jednak poinformował, że to nie koniec historii tej dwójki... Jak widać, sytuacja u wszystkich par 7. edycji jest niezwykle skomplikowana!

Anita i Adrian również poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i są jedną z par, której udało się znaleźć miłość i stworzyć udane małżeństwo. Byli uczestnicy bardzo kibicują nowym bohaterom i z zaciekawieniem oglądają kolejne odcinki. Tym razem finał był dla nich ogromnym zaskoczeniem, a Anita nie ukrywała, że spodziewała się zupełnie innego zakończenia. 

- Kiedy wydaje się Wam, że wszystko jest przewidywalne poczekajcie na finał... a nawet na jego ostatnie 3 minuty. "Ślub od pierwszego wejrzenia" - budowaliście napięcie do samego końca. Decyzje nikogo nie zdziwią, ale to co się zdarzyło później to już zdecydowanie mniej. Czekam na komentarze osób już po zakończeniu, kiedy już będą mogli się odezwać. - napisała Anita. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani dopytują Piotra, czy jednak jest z Dorotą. Odpowiedział!

Anita ze Ślubu od pierwszego komentuje finał 7. edycji
Instagram @anitaczylija

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita odtworzyła fryzurę ślubną swojej mamy. "Byłaby dumna"

Anita wraz z mężem i Anną Wróbel, która również brała w show, nie mogli uwierzyć w decyzje, które podjęli uczestnicy 7. edycji. Charyzmatyczna blondynka zdecydowała się skomentować przebieg finału w swoich mediach społecznościowych. Najpierw odniosła się do związków na odległość, ponieważ ona i Adrian również mieli do pokonania kilkaset kilometrów i musieli zdecydować, gdzie chcą zamieszkać. Przy okazji wbiła szpilę ekspertkom programu!

- Po tym, co się tam w finale działo aż ciężko było mi zasnąć, wróciły wspomnienia, dużo myśli. Po pierwsze - nacisk "ekspertek" na szybkie zmiany czy wyprowadzkę nie jest niczym dobrym. Nie każdy człowiek może wszystko rzucić i wyjechać. Związek na odległość to nic dobrego, ale zmiana życia o 180 stopni powinna być przemyślaną decyzją każdej osoby, a nie bycia pod wpływem nacisku z zewnątrz. Ludzie są różni i takie zmiany mogą spowodować bardzo dużo stresu i szybkie zamknięcie i wycofanie co może mieć odwrotny efekt do zamierzonego. 

Anita zdecydowała się również wyrazić swoją opinię na temat bliskości w związku, która według niej powinna przyjść naturalnie. 

- Po drugie - otwieranie się na bliskość fizyczną - przecież Ci ludzie znają się miesiąc... całe szczęście nikt nas na decyzji nie pytał jak nam się układają te sfery, bo ich jeszcze nie było i uważam, że naprawdę nie ma się co spieszyć i dwójka osób musi być gotowa. - napisała. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita komentuje finał
Instagram @anitaczylija

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol zdradza prawdę o programie! Zaapelował też do fanów show

Anita zauważyła również, że cztery tygodnie na poznanie drugiej osoby, z którą docelowo miałoby się spędzić całe życie, to zbyt krótki czas. 

- Miesiąc to jest bardzo mało czasu na to aby kogoś poznać, mówić o uczuciach jak miłość. Przede wszystkim kiedy kamery gasną nagle schodzi adrenalina i zaczyna się inny etap, ale prawdziwą naturę człowieka i siłę związku pokazują wspólne doświadczenia - te dobre i złe. Dla mnie wiele więcej mówią czyny i chęci niż słowa. - wyjaśniła. 

Zgadzacie się z Anitą?

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o początkach swojego związku z Adrianem
Instagram @anitaczylija

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na roczku córki
Instagram @anitaczylija
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian świętują rok córki i zapowiadają duże zmiany 
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zorganizowali bajkowy roczek dla Bianki. Ale nie wszystko jest tak piękne: "Obecnie wyhamowaliśmy". O co chodzi?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowali pierwsze urodziny córki.  W te wakacje mają imprezę za imprezą, ponieważ niedawno swoje drugie urodziny obchodził ich syn Jerzyk. Podobnie jak w przypadku starszego brata na małą Biankę czekało bajkowe przyjęcie! Przy okazji Anita i Adrian zapowiedzieli poważne zmiany, które chcieliby zrealizować w najbliższej przyszłości. W końcu musieli dojąć tę decyzję...  Zobacz także:  Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się pierwszą sesją zdjęciową córeczki! Dziewczynka to wykapany tata? Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują roczek córki  Anita i Adrian poznali się w 3. edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Dziś są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci. Ich synek Jerzyk obchodził w czerwcu swoje drugie urodziny , a miesiąc później swoje święto obchodziła również jego młodsza siostrzyczka Bianka. Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zorganizowali jej przepiękne przyjęcie, na którym nie brakowało bajkowych motywów:  Kolejny wyjątkowy dzień w życiu naszej rodziny👨‍👩‍👧‍👦 Kiedy zleciał ten rok?? 👶🏼 Dziś wśród najbliższych świętowaliśmy pierwszy roczek naszej malutkiej Bianeczki ♥️ Bądź zawsze taka uśmiechnięta, zdrowa, niech spełniąją się wszystkie Twoje marzenia! Były łabędzie , zbierane na łąkach trawy, bańki mydlane i rodzinna atmosfera♥️ Ostatnio Anita i Adrian przechodzili trudne chwile, ponieważ z uwagi na pracę zarówno Anity jak i Adriana musieli spędzić nieco czasu osobno. Anita jeszcze niedawno we wpisie na Instagramie wyznała, że takie rozłąki są dla niej bardzo ciężkie i chciałaby mieć ukochanego męża zawsze obok...

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram
Newsy
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chwali się kolejnym "dzieckiem"! Ogromne zaskoczenie!
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się założyć własną firmę.

Anita i Adrian są jedną z najpopularniejszych par, które poznały się w programie " Ślub od pierwszego wejrzenia " i udało im się stworzyć szczęśliwe małżeństwo. Miesiąc temu po raz drugi zostali rodzicami i na świat przyszła ich córeczka, Bianka. Teraz Anita Szydłowska wyznała na Instagramie, że ma "kolejne dziecko"! Ten zaskakujący wpis trzeba przeczytać! Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się założyć własną firmę Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z córeczką i zdradziła, że Bianka właśnie skończyła miesiąc. Okazuje się, że uczestniczka przez ostatnie miesiące pracowała nad sekretnym projektem i teraz pochwaliła się swoim "nowym dzieckiem": Jestem bardzo podekscytowana, bo właśnie dziś Bianka kończy miesiąc, a ja chciałabym podzielić się z Wami moim tajnym projektem i kolejnym "dzieckiem". - zdradziła tajemniczo Anita na Instagramie. Okazuje się, że jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się założyć własny biznes, a jako młodej mamie nie jest jej łatwo! Anita zdradziła, kto był dla niej największą inspiracją! Kilka miesięcy temu była tylko biała kartka i chęć stworzenia czegoś co mogłabym również dać swoim dzieciom. To one były moja inspiracją i motywacja, a dziś chciałabym pokazać Wam moje projekty @atelierbabyfashion (...) Chce wam powiedzieć , że podziwiam tym bardziej wszystkie mamy i firmy tworzace dla dzieci, bo sama wiem ile pracy trzeba w to włożyć!👶🏼👶🏼👶🏼 Zobaczcie urocze zdjęcia młodej mamy i jej córki Bianki! Jak Wam się podobają ubranka i dodatki projektu Anity? Zobacz także:  Małgorzata Ohme poprowadzi nowy program w TVN 7 - "Kto odmówi...

Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram/Anita Szydłowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita świętuje swoje urodziny! Adrian podarował jej wymarzony prezent!
Anita Szydłowska z trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się zdjęciami z urodzin, a przy tym dodała też wzruszający post.

Anitę Szydłowską poznaliśmy w 3. edycji programu "Ślub d pierwszego wejrzenia". Od tego czasu uczestniczka show dzieli się z fanami swoim życiem w mediach społecznościowych. Ostatnio Anita obchodziła swoje 32 urodziny. Na Instagramie podzieliła się zdjęciami z ważnego dla niej dnia, pokazała, co przygotowała dla niej rodzina, a także napisała wzruszający post. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z fanami trudnościami, które przyniósł jej miniony rok, a także pochwaliła się, jaki prezent dostała od męża.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita w szczerym wyznaniu: "Bardzo ciężki początek dla naszej rodziny"  Anita i Adrian poznali się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para od początku była sobą zachwycona, a na weselu wyglądali, jakby znali się od lat. Ich relacja szybko rozwijała się, choć największym problemem okazała się odległość. Pod koniec eksperymentu podjęli jednak decyzję, że pozostają w małżeństwie. Do dziś tworzą szczęśliwy związek i mają nawet dwójkę dzieci .  Uczestniczka 3. edycji show jest jedną z najpopularniejszych bohaterek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na swoim Instagramie dzieli się swoim życiem prywatnym, opowiada o show, a także pokazuje, jak wygląda życie po programie. Tym razem zdecydowała się zamieścić post z okazji swoich urodzin! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita ma ważne rady dla przyszłych uczestników! Bez tego eksperyment się nie uda? Anita obchodzi swoje 32 urodziny. Z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami kilkoma przemyśleniami oraz zmianami jakie zaszły w jej życiu przez ostatni rok.  - Dzisiejszy urodzinowy poranek rozpoczął się dla mnie od głośnej pobudki z balonami,...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik