Dorota i Piotr wrócą do siebie?
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani dopytują Piotra, czy jednak jest z Dorotą. Odpowiedział!

Wielu widzów poznało już decyzję Doroty i Piotra z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Teraz jednak zastanawiają się, czy uczestnicy show zdecydowali się dać sobie drugą szansę. Co na to Piotr?

Wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami. Choć ostatni odcinek show nie pojawił się jeszcze na antenie TVN, to można go obejrzeć na platformie internetowej Player.pl. Większość widzów wie już, jaką decyzję podjęli Dorota i Piotr, dlatego z wypiekami na twarzy czekają na dalszy rozwój sytuacji. W mediach społecznościowych uczestnika pojawił się wpis, w którym zaprosił swoich obserwatorów do spotkania i rozmowy w cztery oczy. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo pytań o dalsze losy pary, Piotr zdecydował się odpowiedzieć na ich komentarze. Sprawdźcie! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o hejcie po programie. Przytoczył najgorszy komentarz, jaki otrzymał

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota i Piotr nadal są małżeństwem? 

Związek Doroty i Piotra z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to istny rollercoaster emocji. Początkowo widzowie byli zachwyceni delikatnością i spokojem Doroty oraz siłą i opanowaniem Piotra. Sami małżonkowie wydawali się być sobą zauroczeni. Ich relacje zaczęły jednak być coraz trudniejsze po ciężkiej rozmowie o dzieciach oraz wybuchowym zachowaniu uczestnika show podczas zakupów. Często rozmowy na błahe tematy kończyły się kłótnią i wzajemnymi przytykami.

W finale Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się pozostać w małżeństwie, ale zaledwie miesiąc później uczestnik miłosnego show zdecydował się na rozstanie z programową żoną. Na koniec finałowego odcinka lektor programu jednak przyznał, że to wcale nie koniec ich historii... Fani zatem zostali pozostawieni w niepewności!

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się też informacje, że Dorota z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. Dlatego zdezorientowani fani pod najnowszym wpisem Piotra zaczęli go wypytywać, czy jednak zdecydowali się dać sobie kolejną szansę! 

- A mogę zadać pytanie? Jesteście razem? 😬 - zapytała jedna z osób. 

Uczestnik miłosnego eksperymentu zdecydował się na odpowiedź! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Wszystkie trzy pary wezmą rozwód?! Fani są pewni!

- Zadać możesz, ale Karolina słusznie zauważyła, że tajemnica obowiązuje do emisji finału w tv 🤷🏿‍♂️ - odpowiedział Piotr. 

Fani jednak nie dawali za wygraną i dalej drążyli temat!

- Zaskoczyło mnie wszystko i zastanawia mnie czy na dziś dzień jesteście razem ? - zapytała kolejna internautka.

- Wszystko będzie jasne po emisji w TV - odpisała kolejna osoba. 

Piotr i Dorota zdecydowali, że są razem
screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka nie może doczekać się finału! Zdradziła, co z Kamilem?!

Piotr jednak konsekwentnie nie zdradzał już żadnych szczegółów na temat jego związku z Dorotą. Uczestnik może jednak liczyć na mnóstwo wsparcia od obserwatorów, którzy w komentarzach zostawili mu mnóstwo miłych słów. 

- Trzymam za Was kciuki 🙌

- Na początku podchodziłam sceptycznie do wszystkiego. Ale coś czuję, że dzięki dystansowi który przedstawiliście to wam właśnie się udało. A to, że ktoś jest szczery i wali prosto z mostu. Cóż. Rozumiem to.😆 powodzenia.

- Mam takie przeczucie, że na swój sposób do siebie pasujecie :) Dorota na pewno jest kobietą wartą uwagi i poświęcenia. Różnicie się, ale może to właśnie to, co was łączy - dopełniacie się nawzajem i równoważycie. Miała inne oczekiwania oraz potrzebowała więcej czasu - jednak, na samym końcu po twojej decyzji i wyjściu z domu, widać, że łzy były na zakręcie. Wniosek: coś tam jednak już się wykluło :) Co by nie było, życzę Wam szczęścia (razem czy z osobna)

Myślicie, że Dorota i Piotr zdecydowali się dać sobie kolejną szansę po zakończeniu programu? Jedno jest pewne - wszystkiego dowiemy się po emisji finału 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w telewizji, bo wtedy uczestnicy będą mogli w końcu ujawniać wszystko na temat swoich relacji!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Dorota i Piotr przechodzą kryzys
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Karol pokazał jak spędza romantyczny wieczór z Laurą
@karol.maciesz, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol i Laura wspominają swoje małżeństwa 
Karol i Laura wspominają udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Czy mają żal do Igi i Maćka? Zobaczcie, co pokazali w sieci. Karol sam był zaskoczony!

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tworzą szczęśliwy związek i chociaż oboje wstąpili w 5. edycji miłosnego eksperymentu, nie poznali się na planie programu. Ich telewizyjne małżeństwa nie przetrwały i chociaż małżonkowie nie utrzymują wzajemnych kontaktów, to Karol i Laura zdecydowali się je powspominać! Zobaczcie, co pokazali na Instagramie! Mówią coś o Idze i Macieju?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol i Laura szykują się do ślubu? Pokazał zaskakujące zdjęcie! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol i Laura wspominają programowe małżeństwa Karol i Laura ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " mają niezwykłą historię poznania. Oboje postanowili zgłosić się do miłosnego eksperymentu, podczas którego eksperci na podstawie wypełnionych ankiet i wywiadów, dobierali ich w pary. Laura wzięła ślub z Maciejem , a Karol poślubił Igę. On zdecydował o rozwodzie już w dniu finału, natomiast ona, dopiero dwa tygodnie po zakończeniu kręcenia programu. Maciej bardzo przeżył decyzję Laury , z kolei Karol i Iga rozstali się w "gęstej" atmosferze.  Laura i Karol poznali się już w trakcie emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na antenie TVN7. Karol nie żałuje udziału w show, ponieważ gdyby nie to, prawdopodobnie nigdy nie spotkałby się z Laurą. Jak przyznał, po raz pierwszy spotkali się w marcu, a ich relacja rozwijała się powoli i z dala od zainteresowania mediów. Ostatecznie fani odkryli ich tajemnice , a Karol zdecydował się oficjalnie potwierdzić swój związek z Laurą . Zarówno on jak i jego ukochana rzadko wypowiadali się na temat swojego udziału w programie. Kilka dni temu jednak zaskoczyli widzów relacjami na Instagramie. Okazało się, że Laura i Karol oglądali archiwalne odcinki programu ze swoim...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta nie wytrzymała. Musiała zablokować komentarze! Co się stało?
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma wielu fanów, którzy chętnie komentują jej nowe posty na Instagramie. Jednak teraz Aneta zdecydowała się pozbawić ich tej możliwości! Czym jej podpadli?

Już za niespełna tydzień, na antenie stacji TVN będziemy mogli zobaczyć finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Dokładnie 14 grudnia tuż po godzinie 21:30 oficjalnie dowiemy się, które pary pozostały w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Niektórzy fani jednak już teraz wiedzą, jak potoczyły się losy bohaterów eksperymentu, ponieważ zobaczyli ostatni odcinek show na platformie Player.pl. W sieci oczywiście pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat, w tym także na instagramowym profilu Anety.  Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się zablokować komentarze i zwróciła się do swoich fanów na InstaStories. Wszystko przez to, że fani nie ustosunkowali się do jej prośby. Zobaczcie, o co dokładnie chodzi. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert są dalej razem? Fani mają kolejne dowody "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta zabrała głos przed finałem! Po 15 tygodniach emisji 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu dowiemy się, jak potoczyły się losy programowych par. Największym zainteresowaniem i sympatią fanów w tej odsłonie show zdecydowanie cieszą się Aneta i Robert, którzy od samego początku tworzą naprawdę zgraną i szczęśliwą parę . Z odcinka na odcinek możemy obserwować, jak ich relacja się rozwija - pomiędzy małżonkami pojawia się coraz więcej czułości i pięknych słów . Widzowie eksperymentu są niemal pewni, że Aneta i Robert podczas finału show powiedzą "tak" swojemu związkowi. Ale czy tak naprawdę będzie? O tym oficjalnie wszyscy przekonają się za niecały tydzień, gdy ostatni odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie wyemitowany w telewizji.  Niektórzy fani jednak...

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil nie pozostali w małżeństwie?! "Jak tam po rozwodzie?" Uczestnik odpowiedział! 
Iza i Kamil z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jednak się rozstali? Zobaczcie, jak zareagował Kamil na uszczypliwy komentarz internauty!

Za nami odcinek, w którym dowiedzieliśmy się, jak wygląda dobór par w 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" . Decyzje ekspertów wywołały spore poruszenie wśród widzów, którzy nie ukrywają, że ich zdaniem Kamil i Iza do siebie nie pasują. Jeden z internautów zapytał nawet Kamila, jak się czuje po... rozwodzie! Co na to uczestnik eksperymentu? Zobaczcie, co odpowiedział.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil odpowiada na uszczypliwy komentarz internauty. Czy jest dalej z Izą? Iza i Kamil to jedna z par, która zdaniem widzów nie ma szans na pozostanie w małżeństwie. Fani show nie pokładają również nadziei na to, że Iga i Karol stworzą udany związek. W sieci toczy się zacięta dyskusja na ten temat, w której internauci nie kryją swojego rozżalenia dotyczącego doboru par. I chociaż do końca emisji eksperymentu pozostało jeszcze kilka tygodni, to jednak w sieci już pojawiają się komentarze, w których internauci snują swoje teorie.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie wróżą rozwód Karolowi i Idze. Uczestnik zabrał głos Jeden z internautów, który najwidoczniej nie wierzy, że Iza i Kamil pozostali w małżeństwie, zamieścił uszczypliwy wpis na instagramowym profilu chłopaka.  Kamil, jak tam po rozwodzie się czujesz? - zapytał internauta.  Uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił odpowiedzieć na jego wpis.  Jak mi dasz namiary na twojego informatora, to ci jeszcze bro... postawię . Skąd masz takie dojścia? - skwitował Kamil.  Ale...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik