Ślub od pierwszego wejrzenia: Karol zdradza prawdę o programie
Mat. prasowe screen Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol zdradza prawdę o programie! Zaapelował też do fanów show

"Mam potrzebę wypowiedzenia się" napisał były uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Karol ocenił pracę ekspertów w programie i zwrócił się do internautów.

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował na Instagramie nowy wpis, w którym komentuje pracę ekspertów z najnowszej edycji i wspomina swój udział w programie. Były uczestnik pokazał nawet swoje zdjęcie zrobione tuż po podjęciu decyzji o zakończeniu małżeństwa z Igą - okazuje się, że Karol bawił się wówczas na imprezie rozwodowej! Sprawdźcie, co napisał o kontrowersyjnym eksperymencie.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Znamy decyzję Agnieszki i Kamila! Czy pozostali w małżeństwie? [SPOILER]

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka żałuje udziału w programie? Mamy komentarz!

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o programie

Fani, którzy oglądają "Ślub od pierwszego wejrzenia" na platformie Player.pl obejrzeli już ostatni odcinek najnowszej edycji programu. W siódmej edycji kontrowersyjnego hitu TVN eksperci połączyli w pary Agnieszkę i Kamila, Dorotę i Piotra oraz Patrycję i Adama. W finałowym odcinku, który w telewizji zostanie wyemitowany dopiero za tydzień, dowiedzieliśmy się, które pary podjęły decyzję o kontynuowaniu swoich związków, a kto zakończył swoją relację.

Teraz okazuje się, że ostatni odcinek widział już Karol z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Były uczestnik programu opublikował nawet szczery wpis, w którym zdradził prawdę o hicie TVN i ocenił pracę ekspertów w najnowszej edycji!

- Tydzień przed finałem mam potrzebę wypowiedzenia się na temat eksperymentu.🤦🏼‍♂️
Pracę ekspertek skomentuje tylko jednym zdaniem. Brawo, że były częściej niż w poprzednich edycjach. To co napisze jest oczywiście moimi przemyśleniami i odczuciami, więc tak to traktujcie. Każda z osób które uczestniczą w eksperymencie wierzy w niego bezgranicznie. Każdy z nas nie radzi sobie w znalezieniu partnera co jest oczywistym powodem zgłoszenia się do eksperymentu, każdy z nas pragnął, wierzył, że da z siebie wszystko, że miesiąc czasu jest niewystarczającym okresem by poznać siebie- rozpoczął swój wpis Karol.

Karol ze
Instagram @karol.maciesz

W dalszej części wpisu Karol zdradza, jak wygląda rzeczywistość w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". 

Eksperyment można podzielić na kilka etapów.
1 to zgłoszenie i dalsze etapy "castingu"
2 to czas dostania się i tej niepewności przeplatanej z radością, ekscytacja zainteresowaniem swoja osoba i przygotowań do wymarzonego dnia.
3 etap to ślub, emocje i ten jeden miesiąc, który pędzi szybko bądź wlecze się w nie skończoność.
4 etap to gasnące kamery po decyzji i ta nagła cisza, brak kamer, brak emocji, wyhamowanie. I czas oczekiwania na emisję, na szczęście dużo większy spokój umysłu mają pary, które pozostały w małżeństwie👏👏😘
5 etap to Wasz odbiór naszych osób i emisja w Waszych odbiornikach.
6 etap to układanie naszego życia po emisji, po tym całym zamieszaniu w naszym życiu.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dorota i Piotr podjęli decyzję! Rozwód czy małżeństwo? [SPOILER]

Iga i Karol w czasie finału Ślubu od pierwszego wejrzenia
Player.pl?Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Patrycja i Adam pozostali w małżeństwie? Znamy ich decyzję! [SPOILER]

Karol z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował zdjęcie, które zrobił sobie tuż po zakończeniu programu i zdradził, że obawiał się tego, jak odbiorą go widzowie. Karol wspomniał również o Idze!

I właśnie to zdjęcie jest z etapu po eksperymencie i przed emisja (w czasie imprezy rozwodowej 🤣 jakieś dwa tygodnie po decyzji a 1,5 roku przed prawomocnym rozwodem) Jedyne co pamiętam to to, że choć była niepewność przed emisja to czułem, że sobie poradzę z Waszym odbiorem mojej osoby przez Was. Choć znacie finał tej całej sprawy to uwierzcie, iż do końca myślałem, że to Iga będzie postrzegana jako osoba warta uwagi w dobrym słowa znaczeniu, a ja będę tym ponurakiem i złą stroną w tym całym miesięcznym epizocie mojego życia- wyznał Karol.

Na koniec były uczestnik programu zaapelował do internautów.

Więc za tydzień jak obejrzycie finał spójrzcie na wszystkie osoby z każdej edycji z perspektywy siebie, waszych relacji w związku i swojego punktu. Uczmy się na eksperymentach i wypowiadajmy z klasą a nie pogardą, Ty na nią nie zasługujesz tak samo jak oni.

Zobaczcie cały wpis Karola i jego zdjęcie z imprezy rozwodowej!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol żałuje rozwodu?
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol skomentował rozstanie z Igą! Spotkali się po programie? 
Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradził, czy utrzymuje kontakt z Igą! Szczere wyznanie uczestnika hitu TVN7!

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedział, jak dziś wygląda jego życie i zdradził, czy żałuje udziału w telewizyjnym eksperymencie. Uczestnik hitu TVN7 w rozmowie z serwisem  "Dzień Dobry TVN" wyznał szczerze czy ma żal do Igi i czy obwinia ją rozpad ich małżeństwa. Kiedy Karol zrozumiał, że jego związek z Igą może nie przetrwać? Sprawdźcie, co powiedział w szczerym wywiadzie! Karol szczerze o rozstaniu z Igą Karol wystąpił w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która zakończyła się zaledwie kilka dni temu. Jak już wiemy z par, które poznały się w programie w małżeństwie pozostali tylko Iza i Kamil. Niestety, w wielkim finale hitu TVN7 dowiedzieliśmy się, że m.in. związek Igi i Karola to już przeszłość. I chociaż Iga powiedziała przed kamerami, że chciałaby kontynuować małżeństwo, to Karol był temu zdecydowanie przeciwny. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z ekspertami przyznał, że nie chce być w związku z Igą, która miała nim manipulować i nagrywać potajemnie ich rozmowy.  Dla mnie to jest powiem szczerze niedopuszczalne. Ja po tej sytuacji spakowałem się i mnie od trzech dni nie ma w domu, bo nie chciałem w ogóle powtarzać takich sytuacji, żeby ona do mnie przyjechała i właśnie robiła coś takiego- mówił w programie. Teraz, kilka miesięcy po nagraniach finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Karol w rozmowie z reporterką serwisu "Dzień Dobry TVN" zdradził, czy żałuje udziału w eksperymencie telewizyjnym i czy ma żal do Igi lub do ekspertów. Nie mam żalu do nikogo, ani do ekspertów, ani do osób, które brały w tym udział- powiedział Karol. To, że tak się nie stało, to coś, co miałem z tyłu głowy. Ta świadomość, że coś może pójść nie tak,...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Karol opublikował zdjęcie: Coś się kończy, coś się zaczyna
@karol.maciesz, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol opublikował zdjęcie: "Coś się kończy, coś się zaczyna"
Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował w swoich mediach społecznościowych wymowny wpis. Nie ukrywa, że ma bardzo mieszane uczucia. Fani: "Męska decyzja"

Karol to jeden z najlepiej zapamiętanych przez widzów bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", o którym od pewnego czasu jest naprawdę głośno. Uczestnik 5. edycji miłosnego eksperymentu wzbudzał zainteresowanie już od samego początku show, a wszystko przez perypetie z Igą, z którą został sparowany przez ekspertów. Ten miks nie okazał się zbyt dobrym połączeniem i drogi tej dwójki rozeszły się wraz z finałem "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tymczasem po zakończeniu emisji programu okazało się, że Karol związał się z jego inną uczestniczką - Laurą! Zakochani długo ukrywali swoje uczucie, jednak po pewnym czasie zaczęli udzielać wywiadów i otwarcie mówić o łączącej ich relacji. Choć oboje postanowili stronić od pokazywania swojego życia prywatnego, Karol od czasu do czasu zamieszcza romantyczne zdjęcia z Laurą lub kadry nawiązujące do ich wspólnych momentów. Teraz jednak uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował post, który wielu jego fanów mocno zdziwił... Coś się kończy coś zaczyna... - napisał. Zaskakujący wpis Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Choć widzowie poznali już uczestników nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , fani wciąż namiętnie śledzą losy jego poprzednich bohaterów, a nie u wszystkich układa się najlepiej. Zaledwie kilka dni temu media obiegła wieść, że Iza i Kamil rozstali się  i choć nie wszyscy fani w to wierzą , wygląda na to, że związek tej dwójki na dobre dobiegł końca, a dziś oficjalny komentarz pojawił się również w mediach społecznościowych Kamila. Okazuje się, że nie jest to jedyny ze związków, który przechodzi czas zmian. Rewolucja nadeszła również w życiu Laury i Karola,...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol żałuje rozwodu?
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol żałuje decyzji o rozwodzie?! Zaskakujący wpis uczestnika
W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Karol zadecydował, że chce się rozwieść z Igą. Teraz opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis.

Karol i Iga tworzyli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W finałowym odcinku miłosnego eksperymentu widzowie poznali decyzję jego uczestników, a Karol nie szczędził mocnych słów na temat swojej żony. Ostatecznie, ku zdziwieniu widzów, decyzję o rozwodzie podjęła nie Iga, a Karol. Kobieta wciąż chciała spróbować rozwijać ich relację, jednak jej partner nie widział ich wspólnej przyszłości.  A moją decyzją przemyślaną, jest sto procent rozwód - wyznał ekspertom. Czy teraz żałuje swojej decyzji? W mediach społecznościowych uczestnika programu pojawił się wpis, który nie zostawił jego fanom żadnych wątpliwości.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol zadecydował o rozwodzie. Żałuje? Relacja Karola i Idy była bardzo burzliwa, a widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nieprzerwanie obserwowali, jak pomiędzy tą dwójką dochodzi do kolejnych nieporozumień, zgrzytów i kłótni, a niektórzy już od samego początku programu nie wierzyli w to, że tej dwójce się ułoży. Choć na początku Karol walczył o ich związek, szybko zdecydował się poddać. Idze za to również nie odpowiadało wiele rzeczy i uważała, że jest on zbyt małomówny. Internauci mocno komentowali ich relację, a  zachowanie Idy nie raz wprawiło w zdziwienie nawet ekspertów programu. Ostatecznie, w finałowym odcinku, Karol stwierdził, że chce rozwodu. Czy dokonał odpowiedniej decyzji?  Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie raz obserwowali wszelkie emocje na twarzach uczestników - od smutku, po ekscytacje. Kiedy jednak w finałowym odcinku Karol i Ida usiedli przed ekspertami, do radości było im zdecydowanie daleko. Dziś, jak się okazuje, jest zupełnie inaczej. Karol właśnie...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik