Za nami wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wiemy które pary zdecydowały się pozostać w małżeństwie, a które na sto procent chcą się rozwieść. Julia Gołębiowska na swoim Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Uczestnicy poprzednich edycji zaczęli komentować je bardzo wymownie. Czy to oznacza, że Julia niedługo czymś nas zaskoczy?

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kiedy poznamy partnera Julii?

14 grudnia, TVN7 wyemitowało ostatni odcinek 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci dopasowali do siebie Julię z Tomaszem, Kasię z Pawłem, oraz Anetę z Robertem. Ostatnia z par, jako jedyna zdecydowała się pozostać w małżeństwie. Na profilach w mediach społecznościowych pary pojawiają się urocze zdjęcia, których nie publikowali do tej pory. Kasia z Pawłem początkowo zdecydowali się spróbować, jednak po czasie uznali, że nie potrafią się porozumieć.

Julia i Tomasz od początku podeszli do swojego małżeństwa z ogromnym dystansem. Mężczyzna na ślubie starał się zaopiekować żoną, a także podarował jej łańcuszek z serduszkiem, aby okazać jej sympatię. Później nie potrafili się przed sobą otworzyć, co rodziło frustrację obojga małżonków. Zdecydowali się poprosić o pomoc eksperta - Piotra Mosaka. Niestety w trakcie rozmowy z psychologiem, Tomasz powiedział Julii, że kilka lat wcześniej wyglądała lepiej. Zasugerował jej również, że powinna schudnąć. Od tego czasu w ich małżeństwie było coraz gorzej.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł są parą? Jest komentarz uczestniczki programu!

Screen/Player.pl

W 15. odcinku dowiedzieliśmy się, że Julia i Tomasz są zgodni w kwestii rozwodu. Na Instagramie kobiety pojawił się długi wpis, w którym wyjaśnia co wydarzyło się między nią a mężem, a także opowiedziała, jakie emocje towarzyszyły jej podczas oglądania siebie w telewizji. Niedawno zdradziła również, że ma już partnera, jednak nie chce na razie ujawniać, kim on jest. Jeszcze niedawno fani spekulowali, że Julia i Paweł są razem, jednak para zdementowała plotki. Niedawno w komentarzu wypowiedziała się również Ania Wróbel, która również była uczestniczką "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdradziła za dużo?

Zobacz także
golebiowska.julka/Instagram

Julia napisała o swoim udziale w programie, a także o tym, że gdyby nie wystąpiła w show, nie znalazłaby swojej miłości.

Moja przygoda z programem zakończyła się kilka miesięcy temu, jednak podczas emisji programu przeżywałam ją drugi raz, nie mniej emocjonalnie ????Teraz, z perspektywy czasu, mogę z pełną świadomością powiedzieć, że NIE ŻAŁUJĘ udziału w programie z kilku względów (...) No i najważniejsze - znalazłam dzięki programowi miłość... Co prawda nie jest to mężczyzna, którego którego eksperci dopasowali, jednak gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu ???? Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana i życzcie mi żeby ten wybór był moim ostatnim ❤ - napisała Julia.

Ania Wróbel oraz Marcin Wichrowski, którzy byli uczestnikami poprzednich edycji skomentowali zdjęcie w wymowny sposób:

- Gratulacje! ❤️ Czekamy niecierpliwie na te nowinki ???? - napisała Ania.

- dzięki Aniu ❤️❤️❤️ i jeszcze raz dziękuję za wsparcie i miłe słowa po każdym odcinku❤️ - odpowiedziała Julia.

- Julka, po każdym odcinku dawałaś nam mega pozytywną energię, cieszę się że mogliśmy przeżywać te emocje razem z Tobą ???? uściski - dodał Wichrowski.

-Szkoda tylko, że nie napijemy się tego pysznego mohito ???????????? - napisała Ania.

Reklama

Czy już niedługo Julia zdradzi nam swoją kolejną tajemnicę?

Instagram/golebiowska.julka
Reklama
Reklama
Reklama