Ślub od pierwszego wejrzenia Ania i Julia
Instagram/golebiowska.julka/aniawrobel
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ania wymownie do Julki: "Czekamy na te nowinki" 

Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wie o czymś, czego Julka jeszcze nie zdążyła zdradzić? Zobaczcie, co napisała!

Za nami wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wiemy które pary zdecydowały się pozostać w małżeństwie, a które na sto procent chcą się rozwieść. Julia Gołębiowska na swoim Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Uczestnicy poprzednich edycji zaczęli komentować je bardzo wymownie. Czy to oznacza, że Julia niedługo czymś nas zaskoczy?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kiedy poznamy partnera Julii? 

14 grudnia, TVN7 wyemitowało ostatni odcinek 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci dopasowali do siebie Julię z Tomaszem, Kasię z Pawłem, oraz Anetę z Robertem. Ostatnia z par, jako jedyna zdecydowała się pozostać w małżeństwie. Na profilach w mediach społecznościowych pary pojawiają się urocze zdjęcia, których nie publikowali do tej pory. Kasia z Pawłem początkowo zdecydowali się spróbować, jednak po czasie uznali, że nie potrafią się porozumieć. 

Julia i Tomasz od początku podeszli do swojego małżeństwa z ogromnym dystansem. Mężczyzna na ślubie starał się zaopiekować żoną, a także podarował jej łańcuszek z serduszkiem, aby okazać jej sympatię. Później nie potrafili się przed sobą otworzyć, co rodziło frustrację obojga małżonków. Zdecydowali się poprosić o pomoc eksperta - Piotra Mosaka. Niestety w trakcie rozmowy z psychologiem, Tomasz powiedział Julii, że kilka lat wcześniej wyglądała lepiej. Zasugerował jej również, że powinna schudnąć. Od tego czasu w ich małżeństwie było coraz gorzej. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Paweł są parą? Jest komentarz uczestniczki programu! 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz zakończyli małżeństwo
Screen/Player.pl

W 15. odcinku dowiedzieliśmy się, że Julia i Tomasz są zgodni w kwestii rozwodu. Na Instagramie kobiety pojawił się długi wpis, w którym wyjaśnia co wydarzyło się między nią a mężem, a także opowiedziała, jakie emocje towarzyszyły jej podczas oglądania siebie w telewizji. Niedawno zdradziła również, że ma już partnera, jednak nie chce na razie ujawniać, kim on jest. Jeszcze niedawno fani spekulowali, że Julia i Paweł są razem, jednak para zdementowała plotki. Niedawno w komentarzu wypowiedziała się również Ania Wróbel, która również była uczestniczką "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdradziła za dużo? 

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram

Julia napisała o swoim udziale w programie, a także o tym, że gdyby nie wystąpiła w show, nie znalazłaby swojej miłości. 

Moja przygoda z programem zakończyła się kilka miesięcy temu, jednak podczas emisji programu przeżywałam ją drugi raz, nie mniej emocjonalnie 🙂Teraz, z perspektywy czasu, mogę z pełną świadomością powiedzieć, że NIE ŻAŁUJĘ udziału w programie z kilku względów (...) No i najważniejsze - znalazłam dzięki programowi miłość... Co prawda nie jest to mężczyzna, którego którego eksperci dopasowali, jednak gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana i życzcie mi żeby ten wybór był moim ostatnim ❤  - napisała Julia. 

Ania Wróbel oraz Marcin Wichrowski, którzy byli uczestnikami poprzednich edycji skomentowali zdjęcie w wymowny sposób: 

- Gratulacje! ❤️ Czekamy niecierpliwie na te nowinki 😍  - napisała Ania. 

- dzięki Aniu ❤️❤️❤️ i jeszcze raz dziękuję za wsparcie i miłe słowa po każdym odcinku❤️ - odpowiedziała Julia. 

- Julka, po każdym odcinku dawałaś nam mega pozytywną energię, cieszę się że mogliśmy przeżywać te emocje razem z Tobą 😘 uściski - dodał Wichrowski. 

-Szkoda tylko, że nie napijemy się tego pysznego mohito 🙈🙊😂 - napisała Ania. 

Czy już niedługo Julia zdradzi nam swoją kolejną tajemnicę? 

Ania Wróbel komentuje zdjęcia Julii Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram/golebiowska.julka

Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram/Julia Gołębiowska/Paweł Olejnik
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia szczerze o swojej relacji z... Pawłem! Teraz już wszystko jasne
Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od pewnego czasu spekulują, że Julia i Paweł idealnie by do siebie pasowali. Teraz Julia zdecydowała się zabrać stanowczy głos w tej sprawie.

Już w przyszłym tygodniu wszyscy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie dowiedzą się, które pary pozostały w małżeństwie, a kto zdecydował się na rozstanie. Jak wiadomo, najmniej zgodną relację tworzą Julia i Tomasz. Z tego też względu widzowie eksperymentu już od kilku tygodni spekulują, że to właśnie ta dwójka w finale show niestety może podjąć decyzję o rozwodzie... Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" twierdzą również, że gdyby Julia została połączona z Pawłem, to wtedy z pewnością ten związek by się udał. A co o tym myśli sama Julia? Jedna z internautek "poradziła" nawet uczestniczce eksperymentu, aby ta zainteresowała się właśnie bliższą relacją z Pawłem. Bohaterka 6. edycji hitu stacji TVN odpowiedziała stanowczo! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie krytykują produkcje: "Nie powinni Julii pokazywać w takim stanie" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia komentuje relację z Pawłem Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się do końca. Przed nami ostatni, finałowy odcinek eksperymentu, w którym oficjalnie dowiemy się, które pary pozostały w małżeństwie. Zdaniem fanów "pewniakami" do wzięcia rozwodu, są niestety Julia i Tomasz . Jak wiadomo, relacja tej dwójki uległa znaczącemu pogorszeniu od momentu, gdy Tomasz wprost powiedział o swoich uwagach dotyczących wyglądu żony, a nawet zasugerował Julii, żeby schudła . Od tamtej pory małżonkom nie udaje się niestety już dogadać .  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia tęskni za Tomaszem! "Fajnie jakby był teraz obok" Choć do wtorku 14 grudnia żaden z uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie może...

Ślub od pierwszego wejrzenia - kolejny ślub po programie
Instagram/Asia Lazar
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szykuje się kolejny ślub?! Widzowie nie mają wątpliwości
"Ślub od pierwszego wejrzenia" dostarcza nam wielu emocji, jednak byli uczestnicy też nie dają nam o sobie zapomnieć. Już niedługo szykuje się kolejne wesele?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ma sporą rzeszę fanów, których ciekawią losy zarówno bohaterów obecnej edycji, jak i poprzednich. Sympatycy miłosnego hitu TVN co chwila doszukują się drobnych szczegółów, które świadczyłyby o zmianach w życiu swoich ulubieńcó. Obserwatorzy doszukują się zaokrąglonych brzuszków u uczestniczek, braku obrączki lub podobnych smaczków na zdjęciach, świadczących o tym, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów eksperymentu. Tym razem internauci są przekonani, że u byłych bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie szykuje się ślub. Skąd ta pewność? Miało go zdradzić to zdjęcie! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita z trzeciej edycji wbija szpilę obecnym uczestnikom? Były bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szykuje się do ślubu? Wszystkie edycje miłosnego show TVN przyciągają wielu widzów przed telewizory. Eksperyment, który wydawał się być szalony, okazał się strzałem w dziesiątkę! I choć dla wielu par eksperyment zakończył się fiaskiem, to kilka małżeństw zawartych w programie przetrwała próbę czasu i wciąż tworzy udany związek. To tej drugiej grupy należą m.in.  to Anita i Adrian z trzeciej edycji show, którzy niedawno przeprowadzili się do nowego, wspólnego mieszkania , czy Agnieszka i Wojtek, którzy niebawem zostaną rodzicami. Dużą rozpoznawalnością cieszą się również uczestnicy, których małżeństwa nie przetrwały próby czasu, jak Ania Wróbel czy Marcin Wichrowski. I choć bohaterowie  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  nie odnaleźli w programie bratniej duszy, to udział w miłosnym show zapewnił nim nie tylko ogromną rozpoznawalność i niezapomniane przeżycia, ale...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz zakończyli małżeństwo
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia wyjawiła, jakie ma relacje z Tomaszem po programie! 
Uczestniczka 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, czy ma dziś kontakt z programowym mężem. Wiadomo również, co z rozwodem pary.

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak dziś wyglądają jej relacje z Tomaszem. Czy para jest już po rozwodzie? A może wciąż nie ma wyznaczonego terminu rozprawy? Sprawdźcie, co Julia powiedziała o Tomaszu. Jest szczery komentarz uczestniczki 6. edycji eksperymentu! Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli już rozwód? Julia i Tomasz byli uczestnikami szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ich w parę, jednak między uczestnikami programu dość szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia. Poważny kryzys rozpoczął się jednak wtedy, kiedy Tomasz zaczął sugerować świeżo upieczonej żonie, że powinna nieco... schudnąć.  Julia i Tomasz zaczęli się od siebie oddalać i w pewnej chwili zrezygnowali z walki o swój związek. W finałowym odcinku para poinformowała, że nie chce kontynuować małżeństwa. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia dodała wstrząsający wpis! "Moja cierpliwość się skończyła" Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pochwaliła się swoim szczęściem! "Szykuje się przełomowy rok" Tuż po emisji finałowego odcinka Julia za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Ostatnio Julia zdradziła, że jej partner nie brał udziału w 'Ślubie od pierwszego wejrzenia'. - Z moim partnerem poznaliśmy się przez portal społecznościowy, dokładnie przez Instagram. Mój partner przeglądał Internet i trafił na jeden z artykułów z moim udziałem. [...] Jest to osoba zupełnie spoza programu. Nie jest to ani były uczestnik poprzednich edycji, ani osoba z produkcji - Julia wyznała w rozmowie z portalem plotek.pl. Zobacz także:   "Ślub...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik