Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazali niepublikowane zdjecia
Instagram @anetczajkowska
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia z Robertem!

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie potwierdzili, że pozostali w związku. Teraz uczestniczka show pokazała niepublikowane zdjęcia z mężem. Sprawdźcie, jak pięknie razem wyglądają!

Aneta i Robert to ulubiona para widzów z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". 14 grudnia w czasie finału dowiedzieliśmy się, które pary zdecydowały się pozostać w małżeństwie, a które wzięły rozwód. Większość fanów domyślała się, że ta dwójka postanowiła kontynuować relację. Przypuszczenie widzów okazały się prawdziwe. Teraz uczestniczka show postanowiła podzielić się prywatnymi zdjęciami z mężem. Sprawdźcie! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta pokazała prywatne momenty z mężem! 

We wtorek, 14 grudnia, odbył się wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie od początku mieli swoje typy - kto pozostanie w małżeństwie, a kto zdecyduje się na rozwód. W programie wzięły udział trzy pary, które zostały dopasowane przez ekspertów po wielu testach oraz rozmowach. Kasia i Paweł zdecydowali się na rozwód, pomimo że początkowo postanowili walczyć o małżeństwo. Ostatecznie kobieta wyznała, że nie jest gotowa na poważną relację. Po ostatnim z odcinków Paweł przyznał, że jego serce jest już zajęte od jakiegoś czasu. Julia i Tomasz od razu powiedzieli ekspertom, że nie widzą wspólnej przyszłości i chcieliby się rozstać. Zaraz po finale, uczestniczka show wyznała, że już udało jej się kogoś poznać i ma nowego partnera

Jedyną parą, która zdecydowała się kontynuować małżeństwo byli Aneta z Robertem. W czasie programu widać było chemię między nimi, a także ogromne zaangażowanie. Zaraz po zakończeniu show para zdecydowała się oficjalnie potwierdzić, że nadal są razem. Na Instagramie Anety pojawił się wpis, w którym poinformowała, że na ten moment czekała aż 235 dni. 

Niemalże 2/3 roku, a dokładnie 235 dni męczarni jaką było ukrywanie czegoś tak pięknego co podarowało mi życie, człowieka który szybko stał się dla mnie wszystkim, było czymś strasznym... - napisała. 

Dzisiaj pochwaliła się zdjęciami, który wcześniej nie mogła pokazać! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Niepokojące wyznanie Anety po finale programu

Ślub od pierwszego wejrzenia Aneta i Robert niepublikowane zdjęcia
Instagram/anetaczajkowska

Widzowie przez cały czas trwania programu szukali dowodów, na to, że Robert i Aneta pozostali małżeństwem. Para jednak nie uchyliła nawet rąbka tajemnicy. W mediach pojawiały się informacje o wspólnych wakacjach małżeństwa, a nawet, spekulacje, że Aneta jest w ciąży. Jednak żadne z nich nie wypowiedziało się na ten temat, aż do ostatniego odcinka show. Na Instagramie uczestniczki programu pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia.

A tu zostawię jeszcze kilka naszych mniej oficjalnych fotek, z tych ostatnich kilku miesięcy 👩‍❤️‍👨 📸 - napisała Aneta na swoim Instagramie. 

Ślub od pierwszego wejrzenia Aneta i Robert na wakacjach
Instagram/anetaczajkowska

Inni uczestnicy show byli zachwyceni nowymi zdjęciami pary. 

- No proszę, na weselu razem, na wycieczce razem, wszędzie nagle razem byli!!!😂😂😂 pomyślałby kto!!! - napisała Julia, która również była uczestniczką programu. 

- prawda?!😂😅 - odpowiedziała Aneta. 

- Oj Pani Żabo, nie ładnie 😂

Fani zauważyli, że ich podejrzenia, że Robert i Aneta byli razem na wakacjach okazały się być trafne. 

I ten słynny wyjazd do ciepłych krajów, gdzie się domyślali wszyscy pojechali razem czy nie 😂😂 Gratulacje 😍 - napisała jedna z fanek. 

Teraz para może oficjalnie cieszyć się związkiem! A my życzymy długich lat spędzonych wspólnie! 

Ślub od pierwszego wejrzenia Aneta i Robert nowe zdjęcia
Instagram/anetaczajkowska

Ślub od pierwszego wejrzenia Aneta i Robert na wakacjach
Instagram/anetaczajkowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert spełnili pierwsze wspólne marzenie 
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się kolejnymi wspomnieniami związanymi z Robertem. Fani są zauroczeni

Uczestnicy show "Ślub od pierwszego wejrzenia" do wielkiego finału, nie mogli informować fanów, czy ich związki przetrwały. Przez niecały rok musieli trzymać w wielkiej tajemnicy, jak potoczyły się ich losy. Od 14. grudnia, wiemy, kto zdecydował się kontynuować małżeństwo, a kto wybrał rozwód. Aneta i Robert jako jedyni kontynuują swoją relację i chętnie dzielą się niepublikowanymi zdjęciami, dokumentującymi ich miłość. Aneta właśnie przyznała, że razem z Robertem spełnili swoje pierwsze wspólne marzenie.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta o relacji z Robertem: "Nie wiedziałam, jak potoczą się nasze losy" Aneta i Robert to ulubiona para widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zaskarbili sobie ogromną sympatię swoją otwartością, szczerością oraz naturalnością. Podczas emisji odcinków, fani cały czas podejrzewali, że para zdecydowała się na pozostanie w małżeństwie. 14 grudnia, dowiedzieliśmy się, że przypuszczenia okazały się prawdą. W czasie emisji finałowego odcinka dowiedzieliśmy się, które pary zdecydowały się na rozwód. Julia i Tomasz, byli zgodni, że nie chcą kontynuować relacji . Kasia i Paweł początkowo chcieli dać sobie szansę, jednak później okazało się, że kobieta nie jest gotowa na poważny związek i chciałaby się rozwieść. Po programie Paweł poinformował, że jego serce jest już zajęte , a miłość znalazł po programie.   Jedyną parą, która zdecydowała się na wspólne życie byli Aneta i Robert. W programie widać było, że oboje są otwarci na miłość, a ich charaktery są do siebie dopasowane. Między tą dwójką było widać chemie od pierwszego spotkania. Do 14. grudnia trzymali nas w niepewności, nie odpowiadając na zaczepki fanów. Na szczęście po ostatnim z...

Ślub od pierwszego wejrzenia Aneta i Robert na wakacjach
Instagram/anetaczajkowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert szczerze o kłótniach w swoim związku
Para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami opowiedziała o wspólnym życiu po programie. Pierwszy kryzys w związku już za nimi? Sprawdźcie, co zdradzili Aneta i Robert!

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w pierwszym wywiadzie zdradzili, jak wygląda ich życie po programie. Czy po zakończeniu kontrowersyjnego eksperymentu przeżyli pierwszy kryzys? Jest szczery komentarz Anety i Roberta, czyli jedynej pary z szóstej edycji, która zdecydowała się kontynuować swój związek. Sprawdźcie, co wyznali w rozmowie z mediami.  Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli kryzys? Aneta i Robert od samego początku nie ukrywali, że są sobą zachwyceni. Między uczestnikami szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaiskrzyło i wszystko wskazywało na to, że ich relacja przetrwała po programie. W wielkim finale widzowie dowiedzieli się, że A neta i Robert postanowili kontynuować swoje małżeństwo. Kilka dni po emisji ostatniego odcinka zakochani potwierdzili, że wciąż są razem, a później ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Jeszcze więcej szczęścia w drodze... 👩‍❤️‍👨👼- napisała Aneta i pokazała duży ciążowy brzuszek. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta kilka miesięcy ukrywała ciążę i pokazywała płaski brzuch. Teraz komentuje!   Teraz w mediach pojawił się pierwszy wywiad z Anetą i Robertem. Para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła m.in. jak ukrywali swój związek przed finałem. Zakochani wyznali również, czy mają już za sobą pierwszy kryzys. - Czekaliśmy i się nie doczekaliśmy. Ale wiadomo, przed nami całe życie i jak u każdej normalnej pary kiedyś te kryzysy się pojawią. Jesteśmy dość ugodowymi ludźmi i nie po drodze nam, żeby się kłócić- Aneta wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl. - Jeśli ktoś jest dojrzały, to też inaczej podchodzi do pewnych spraw. Potrafi iść na kompromis i się nie...

Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przed studiem DD TVN
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": w życiu Anety i Roberta szykują się kolejne zmiany? Para nie przestaje zaskakiwać
Na profilu Roberta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży mieszkania. W życiu przyszłych rodziców czas na zmiany?

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Już wiemy, które pary zdecydowały się na kontynuowanie małżeństwa, a kto wybrał rozwód. Aneta i Robert to jedyna para, która podjęła decyzję o wspólnym życiu. Teraz czekają ich kolejne zmiany, ponieważ oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Na profilu Roberta pojawiła się oferta sprzedaży mieszkania, czy to oznacza przeprowadzkę?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": co zamierzają Aneta i Robert?  Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu zaskarbili sobie sympatię widzów. Para od początku była sobą zachwycona i dość szybko uległa zauroczeniu, które powoli zaczęło przeradzać się w miłość. Uczestnicy show nie ukrywali, że sami byli zaskoczeni tym, jak ekspertom udało się świetnie ich dopasować i jak szybko zakochali się w sobie . W ostatnim odcinku okazało się, że oboje chcą kontynuować małżeństwo i iść razem przez życie.  W trakcie trwania programu widzowie czuli, że ta dwójka ma szanse na szczęśliwy związek. Niektórzy dopatrywali się na dodawanych przez nich zdjęciach szczegółów, które mogłyby świadczyć, że małżonkowie nadal są razem. Jedni próbowali znaleźć odbicie Roberta w okularach Anety , inni zaś twierdzili, że widzą zaokrąglony brzuszek, który może świadczyć o ciąży . Para jednak konsekwentnie do 14 grudnia nie zdradzała szczegółów. Po emisji ostatniego z odcinków Aneta i Robert zaskakują swoich fanów przez cały czas.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert potwierdzają związek. Niepublikowane zdjęcia Aneta najpierw potwierdziła związek z Robertem, a później zaskoczyła wszystkich informacją o...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik