Ślub od pierwszego wejrzenia: Maciej jest zakochany
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej znalazł miłość po programie? "O miłość trzeba walczyć" [SPOILER]

Małżeństwo Marty i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to przeszłość. Uczestnik show otworzył się jednak i zdecydował się na osobiste wyznanie. "Jestem zauroczony" - powiedział wprost.

Tej dwójce fani od początku wróżyli rychłe rozstanie i zgodnie z przewidywaniami widzów, małżonkowie zdecydowali się na rozstanie. Choć Marta i Maciej na kilka tygodni przed wielkim finałem wspólnie podjęli decyzję o rozwodzie, w trakcie spotkania z ekspertami mieli sobie wiele do zarzucenia. Zaledwie miesiąc po zakończeniu eksperymentu uczestniczka show nadal nie mogła poradzić sobie z przykrymi słowami, które usłyszała od programowego męża, za to Maciej miał dla sympatyków programu sporą niespodziankę. Uczestnik show wyznał, że jest zakochany. 

Jestem zauroczony - powiedział szczęśliwy Maciej. 

Kim jest jego nowa wybranka? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej ostro traktował Martę w programie. Teraz się tłumaczy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej jest zakochany! 

Od momentu, gdy Marta i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanęli na ślubnym kobiercu, wzbudzali wiele negatywnych emocji w widzach, którzy nie szczędzili im krytyki. Uczestniczka show początkowo próbowała poznać męża, jednak z każdym kolejnym przykrym słowem odsuwała się od niego i w odpowiedzi sama wbijała mu bolesne szpile. W trakcie podróży poślubnej Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nazwał Martę "mortadelką", co przelało czarę goryczy, a para zdecydowała się na rozwód jeszcze przed wielkim finałem. 

Już teraz wiadomo, które pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowały się pozostać w małżeństwie, jednak to kłótnia Marty i Macieja wzbudziła najwięcej kontrowersji. Po czterech tygodniach kamery odwiedziły uczestników ponownie, wówczas okazało się, że Marta wciąż przeżywa bolesne momenty, a Maciej dawno uporał się z nieudanym małżeństwem, a w jego życiu wiele się zmieniło. 

Przed wejściem w eksperyment próbowałem dotrzeć do tej kobiety, dostałem jasny sygnał, że nie ma szans w ogóle, dlatego zgłosiłem się do tego eksperymentu - powiedział Maciej. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - finał - Marta i Maciej kłócą się
Screen programu Ślub od pierwszego wejrzenia/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciek gorzko o tym, co spotyka go po programie. "To jest irytujące"

Okazuje się, że Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tuż przed eksperymentem poznał kobietę, która początkowo go odrzuciła. Po czasie tajemnicza Patrycja zwróciła na niego uwagę. 

Zauważyłem jednak, że po tym eksperymencie doszło do niej to, co powiedziała przed wejściem do eksperymentu, że sama siebie gdzieś tam okłamała, swoje uczucia i o miłość trzeba walczyć. - mówił Maciej. 

Uczestnik show przyznał, że jest zauroczony tajemniczą pięknością, jednak do relacji podchodzi z dystansem i wciąż czeka na rozwój sytuacji. 

Jestem zauroczony, ale z dystansem.  Cieszę się, że mam tyle czasu i poświęcam go na budowanie relacji z Patrycją

Ślub od pierwszego wejrzenia: Maciej w różowej koszulce
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Patryk podsyca plotki przed finałem. Wymowne zdjęcie! 

Maciej do tej pory nie zdecydował się skomentować rewelacji, którymi zaskoczył w wielkim finale. Myślicie, że po telewizyjnej emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która odbędzie się 29 listopada, uczestnik oficjalnie przedstawi wybrankę swojego serca? 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Zamyślony Maciej
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia: Smutna Marta
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - finał - Marta i Maciej kłócą się
Screen programu Ślub od pierwszego wejrzenia/Player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - które małżeństwa przetrwały - finał programu
Screen programu Ślub od pierwszego wejrzenia/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Które pary przetrwały po zakończeniu programu?! [SPOILER]
Telewizyjny finał 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. My już jednak wiemy, którym parom udało się przetrwać próbę czasu! Uwaga - spoiler!

Na ten moment czekali wszyscy sympatycy "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Za telewizyjnymi małżonkami czas przemyśleń, podsumowań i poważnych rozmów w towarzystwie ekspertów show. Które małżeństwa postanowiły kontynuować związek, a kto zdecydował się na rozwód? Wiemy!  Uwaga - artykuł zawiera treści, które nie zostały jeszcze wyemitowane w telewizji! "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta i Maciej zdecydowali się na rozwód?! Relacja Marty i Macieja z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku była usłana kąśliwymi komentarzami, niepewnością i dystansem, z jakim od czasu stanięcia na ślubnym kobiercu darzyła się ta para. By tego było mało, po tym jak Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nazwał Martę "mortadelką" , ta jeszcze bardziej się od niego odsunęła. Co więcej, mężczyzna w trakcie trwania matrymonialnego eksperymentu niemal na każdym kroku podkreślał, że jego programowa żona jest daleka od ideału i jego kanonu kobiecego piękna, co sprawiło, że na uczestnika spadła fala hejtu, a widzowie podejrzewali, że  małżeństwo Macieja i Marty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" raczej nie przetrwało . Jaka jest prawda? Na platformie Player.pl właśnie pojawił się finałowy odcinek 8. sezonu miłosnego hitu TVN, który widzowie zobaczą w telewizji już w przyszły wtorek, 29 listopada na antenie TVN. Podczas wielkiego finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Marta i Maciej nie szczędzili sobie gorzkich słów i bez zahamowań wyznali, co sądzą o swoim telewizyjnym małżeństwie - Ja się już w pierwszych dniach poczułam niekomfortowo, ponieważ byłam krytycznie oceniania. Słyszałam jakieś niepochlebne komentarze, że mi brakuje poczucia humoru, że jestem mało spontaniczna. Jak można odebrać "czy mogę się przytulić?" za próbę inicjacji kontaktu...

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - Maciej wbija szpilę Marcie
Screen programu Ślub od pierwszego wejrzenia/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej ostro traktował Martę w programie. Teraz się tłumaczy
Dystans, kąśliwe uwagi i brak chęci budowania więzi - związek Marty i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dla wielu jest skazany na porażkę. Uczestnik zabrał głos.

Relacja Marty i Macieja z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku budziła w widzach miłosnego show wiele skrajnych emocji. Momentem przełomowym były kąśliwe uwagi na temat zachowania i wyglądu uczestniczki, które przelały czarę goryczy. Czy Maciej żałuje swojego zachowania w programie? "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej o poniżających komentarzach w stronę Marty "Ślub od pierwszego wejrzenia" z sezonu na sezon budzi coraz więcej kontrowersji, a sympatycy show już w trakcie emisji kolejnych edycji prześcigają się w teoriach na temat dalszych losów swoich ulubieńców. I choć na początku 8. odsłony matrymonialnego eksperymentu TVN widzowie ochoczo kibicowali związkowi Marty i Macieja, teraz jedynie czekają na ich rychły rozwód. Para coraz częściej okazuje sobie niechęć, a po tym, jak Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nazwał Martę "mortadelką" , ta straciła jakiekolwiek chęci na budowanie bliskości z telewizyjnym mężem. Co więcej, małżonkowie nie szczędzą sobie uszczypliwości nie tylko na wizji, ale też przy wyłączonych kamerach. Ostatnio Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wbiła Maciejowi szpilę , naśmiewając się z jego gustu muzycznego. Co na to główny zainteresowany? Fani zapytali Macieja, czy żałuje niewybrednych komentarzy, jakie kierował w stronę programowej żony. - Dlaczego traktujesz Martę w chamski sposób? Sam nie jesteś idealny, a ją krytykujesz" - zapytał Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeden z internautów. Jego odpowiedź była natychmiastowa. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Justyna wściekła się na Przemka! Poszło o... psa! - Głośno mówię, co mi się podoba, a co nie... Przecież każdy ma swój ideał. Według Was mówienie o tym jest krytyką? - przyznał....

Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek specjalny - Marta i Patryk
Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta i Patryk rozstali się! "Argumenty z jej strony były słabe"
"Od razu powiedziała, że bierzemy rozwód" - przyznał rozgoryczony Patryk ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Co stało się między nim, a Martą?!

W finale Marta i Patryk byli pewni, że chcą kontynuować swoją relację, jednak największą przeszkodą była dzieląca ich odległość. Uczestniczka show była gotowa poświęcić się dla miłości i zmienić swoje życie, jednak po wyjeździe kamer relacja ulubieńców widzów wyraźnie się ochłodziła. Co wydarzyło się pomiędzy Martą a Patrykiem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", gdy dopadła ich "szara rzeczywistość"?  "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Co wydarzyło się między Martą a Patrykiem po finale?  Marta i Patryk do eksperymentu podeszli z ogromną rezerwą, ale także ciekawością oraz otwartością na drugą osobę. Z dnia na dzień między małżonkami rodziło się uczucie, a para coraz częściej pozwalała sobie na spontaniczne czułe gesty. Tuż przed wielkim finałem między  Martą a Patrykiem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszło do kłótni , a próby kompromisu spełzły na niczym. Małżonkowie nie potrafili porozumieć się w kwestii wyboru miejsca zamieszkania i gdy Marta zgodziła się na przeprowadzkę, niedługo później zmieniła zdanie. W wielkim finale Marta i Patryk byli bardzo tajemniczy i nie chcieli dzielić się swoimi przemyśleniami, choć ostatecznie zdecydowali się kontynuować małżeństwo.  Czar prysł po czterech tygodniach, wówczas okazało się, że Patryk nie zjawił się na nagraniach, a ekipę przywitała Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która nie kryła swojego rozgoryczenia . Uczestniczka wyznała, że myślą z mężem o powiększeniu rodziny. Co zmieniło się u nich po kilku miesiącach od zakończenia programu?  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej zmiażdżył żonę w finale. Zmienił zdanie? "Będę bronił Marty" Na platformie Player.pl pojawił się odcinek specjalny, w którym...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik