Zbigniew z "Sanatorium miłości"
Mat. promocyjne

W "Sanatorium miłości" Zbigniew jest zakochany! Z kim związał się uczestnik 3. edycji programu TVP? 

Zbigniew z "Sanatorium miłości"
Mat. promocyjne

Zbigniew z "Sanatorium miłości" w rozmowie z mediami skomentował swój udział w programie TVP, a przy okazji zdradził, że jest z kimś w szczęśliwym związku! Czy to oznacza, że Zbigniew znalazł swoje szczęście w hicie prowadzonym przez Martę Manowską? Sprawdźcie, co powiedział uczestnik "Sanatorium miłości"!

Zbigniew z "Sanatorium miłości" jest zakochany

Pierwsza połowa trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" już za nami. Program z udziałem seniorów poszukujących miłości ruszył na początku stycznia i już całkiem dobrze poznaliśmy wszystkim uczestników hitu TVP. Wśród kuracjuszy, którzy do tej pory wywołali największe emocje wśród widzów jest Zbigniew. Fani mocno mu kibiciwali kiedy wybrał się na randkę z Anną. Niestety, już tydzień później okazało się, że na kolejną randkę mężczyzna zaprosił... Janinę! 

Nie można tworzyć jakiś relacji większych między mną a Anią ponieważ ja tutaj przyjechałem się pobawić. Chciałem porandkować z jedną panią i z drugą i trzecią. Tak jak żeśmy rozmawiali, czuć się jak przysłowiowa "ryba w oleju" tak to powiem- Zbigniew wyznał przed kamerami.  

Anna i Janina pokłóciły się o Zbigniewa i wydawało się, że już nigdy nie dojdą do porozumienia. W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" nastąpił jedna przełom, a Anna i Janina pogodziły się. Ale czy Janina i Zbigniew do dziś są razem? Mężczyzna w rozmowie z "Rewią" przyznał, że znalazł w programie swoje szczęście!

Okazało się, że wziąłem udział w programie życia. Dotąd myślałem, że szybko to można się zakochać w melodramatach - wyznał w rozmowie z "Rewią". Moje serce jest już zajęte- dodał. 

Niestety, Zbigniew nie zdradził z kim spotyka się po programie. 

Zobacz także: W "Sanatorium miłości" Jadwiga przeprosi Władysława! W najnowszym odcinku szczera rozmowa uczestników hitu TVP

Początkowo wydawało się, że Zbigniew stworzy szczęśliwy związek z Anną.

Anna i Zbigniew z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Szybko okazało się jednak, że mężczyzna jest rownież zainteresowany Janiną. Czy to właśnie z nią stworzył szczęśliwy związek?

Janina i Zbigniew z Sanatorium miłości razem?
TVP

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48