Zbigniew z "Sanatorium miłości"
Mat. promocyjne
TV-Show

W "Sanatorium miłości" Zbigniew jest zakochany! Z kim związał się uczestnik 3. edycji programu TVP? 

Zbigniew z "Sanatorium miłości" w rozmowie z mediami skomentował swój udział w programie TVP, a przy okazji zdradził, że jest z kimś w szczęśliwym związku!

Zbigniew z "Sanatorium miłości" w rozmowie z mediami skomentował swój udział w programie TVP, a przy okazji zdradził, że jest z kimś w szczęśliwym związku! Czy to oznacza, że Zbigniew znalazł swoje szczęście w hicie prowadzonym przez Martę Manowską? Sprawdźcie, co powiedział uczestnik "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Zbigniew z "Sanatorium miłości" jest zakochany

Pierwsza połowa trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" już za nami. Program z udziałem seniorów poszukujących miłości ruszył na początku stycznia i już całkiem dobrze poznaliśmy wszystkim uczestników hitu TVP. Wśród kuracjuszy, którzy do tej pory wywołali największe emocje wśród widzów jest Zbigniew. Fani mocno mu kibiciwali kiedy wybrał się na randkę z Anną. Niestety, już tydzień później okazało się, że na kolejną randkę mężczyzna zaprosił... Janinę! 

Nie można tworzyć jakiś relacji większych między mną a Anią ponieważ ja tutaj przyjechałem się pobawić. Chciałem porandkować z jedną panią i z drugą i trzecią. Tak jak żeśmy rozmawiali, czuć się jak przysłowiowa "ryba w oleju" tak to powiem- Zbigniew wyznał przed kamerami.  

Anna i Janina pokłóciły się o Zbigniewa i wydawało się, że już nigdy nie dojdą do porozumienia. W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" nastąpił jedna przełom, a Anna i Janina pogodziły się. Ale czy Janina i Zbigniew do dziś są razem? Mężczyzna w rozmowie z "Rewią" przyznał, że znalazł w programie swoje szczęście!

Okazało się, że wziąłem udział w programie życia. Dotąd myślałem, że szybko to można się zakochać w melodramatach - wyznał w rozmowie z "Rewią". Moje serce jest już zajęte- dodał. 

Niestety, Zbigniew nie zdradził z kim spotyka się po programie. 

Zobacz także: W "Sanatorium miłości" Jadwiga przeprosi Władysława! W najnowszym odcinku szczera rozmowa uczestników hitu TVP

Początkowo wydawało się, że Zbigniew stworzy szczęśliwy związek z Anną.

Anna i Zbigniew z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Szybko okazało się jednak, że mężczyzna jest rownież zainteresowany Janiną. Czy to właśnie z nią stworzył szczęśliwy związek?

Janina i Zbigniew z Sanatorium miłości razem?
TVP

Zobacz także
Sanatorium miłości: Jadwiga dała kosza Władysławowi

"Sanatorium miłości": Fani miażdżą Jadwigę za jej zachowanie wobec Władysława! "Totalny brak klasy"

Halina z Sanatorium miłości w czerwonej kurtce

Sanatorium miłości: Halina popłakała się na randce z Wiesławem. Mówiąc to, nie mogła ukryć łez!

 

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Władysław z "Sanatorium miłości" rozstał się ze swoją partnerką. W trudnych chwilach pomogła mu inna uczestniczka show TVP! 
Władysław z "Sanatorium miłości" rozstał się ze swoją partnerką. W trudnych chwilach pomogła mu inna uczestniczka show TVP! 

Władysław z drugiej edycji "Sanatorium miłości" w rozmowie z mediami przyznał, że rozstał się ze swoją partnerką! Dlaczego jego związek z Wiesią nie przetrwał próby czasu? Uczestnik hitu prowadzonego przez Martę Manowską skomentował rozstanie i zdradził, że teraz nawiązał kontakt z uczestniczką pierwszej edycji show! Domyślacie się o kogo chodzi? Władysław z "Sanatorium miłości" komentuje rozstanie z Wiesią Władysław Balicki wziął udział w drugiej edycji "Sanatorium miłości". Niestety, jak już wiemy, w show nie znalazł tej jedynej. Dopiero kilka miesięcy po zakończeniu programu okazało się, że Władysław zakochał się w kobiecie, którą przez przypadek poznał w Warszawie. Jakiś czas temu para razem wystąpiła w programie "Bądźmy razem w domu" i opowiedziała o swoim związku. Cały czas Władzio przy mnie jest. Obejmuje mnie czule, przytula. Mówi do mnie: mój skarbeczku, moje słoneczko, moja stokroteczko, moja najukochańsza kobieto. To jest dla mnie fajna relacja, która głaszcze mnie po serduszku - mówiła wówczas pani Wiesława.  Niestety, teraz okazuje się, że związek nie przetrwał próby czasu. Władysław w rozmowie z mediami zdradził, że rozstał się ze swoją partnerką. Spędziliśmy urocze chwile, ale to definitywny koniec. Są sprawy, które wymagają natychmiastowych decyzji. Życzę Wiesi wszystkiego dobrego- wyznał w rozmowie z magazynem "Na żywo". Co ciekawe, według medialnych doniesień teraz Władysław nawiązał kontakt z uczestniczką pierwszej edycji "Sanatorium miłości". Uczestnik drugiej odsłony show zaprzyjaźnił się z Wiesławą Kwiatek.  Zobacz także:   Nina i Wiesia z "Sanatorium miłości" wystąpią w nowym programie TVP Władysław z "Sanatorium...

Waldemar o Iwonie i Gerardzie z Sanatorium miłości
TV-Show
"Sanatorium miłości": Dlaczego Waldemar nie starał się o względy Iwony? "Pod koniec zaczęło mi być ciężko"
"Sanatorium miłości": Dlaczego Waldemar nie starał się o względy Iwony? "Pod koniec zaczęło mi być ciężko"

Kolejne odcinki "Sanatorium miłości" przynoszą coraz więcej emocji, zwłaszcza związanych z wątkiem Iwony oraz jej trzech adoratorów. Obecnie największe szanse u najmłodszej uczestniczki show ma Gerard, z którym spędza najwięcej czasu. Jednak o jej względy starali się również Wojtek i Waldemar. Dlaczego ten drugi odpuścił? Czy znalazł miłość po programie? Zobaczcie, co zdradził w wywiadzie dla "TeleTygodnia"! Waldemar gorzko o "Sanatorium miłości"! W rozmowie z gazetą Waldemar opowiedział o kulisach programu. Jak przyznał, pod koniec kręcenia show miał już trochę dość: Było fajnie, ale pod koniec zaczęło mi już być ciężko. Chyba za długo przebywałem w jednym środowisku - powiedział szczerze Waldemar Elbanowski.  W "TeleTygodniu" zdradził również, dlaczego nie zabiegał bardziej o Iwonę: Na Iwonkę rzeczywiście zwróciłem uwagę od początku. Przestałem o nią zabiegać ku zadowoleniu mojego kolegi Gerarda. [...] Liczyłem, że w Ustroniu poznam kogoś fajnego. Ale zabrakło chemii - zdradził uczestnik show. Czy dobrze zrobił, odpuszczając sobie walkę o Iwonę? Jak sądzicie? W nowym odcinku show zobaczymy romantyczną randkę Gerarda i Iwony. Mężczyzna bardzo zabiega o jej uczucie, ale Iwona jest ostrożna. Wydaje się jednak, że ta para naprawdę ma się ku sobie. Czy to miłość? Przekonamy się wkrótce!  

Ryszard Lasota z "Sanatorium miłości" wystąpił w programie "Pytanie na Śniadanie"
screen pytanienasniadanie.tvp.pl
TV-Show
Ryszard krytykuje program "Sanatorium miłości". Nie uwierzycie, co powiedział w "Pytaniu na Śniadanie"!
Ryszard krytykuje program "Sanatorium miłości". Nie uwierzycie, co powiedział w "Pytaniu na Śniadanie"!

Ryszard Lasota od samego początku "Sanatorium miłości" wzbudzał mieszane uczucia wśród widzów i pozostałych uczestników programu. Ryszard otwarcie krytykował swoich kolegów i koleżanki z show i głośno mówił, kiedy coś mu się nie podobało. Punktem kulminacyjnym była awantura, którą urządził swojemu współlokatorowi . Ryszard był wściekły na Leszka za to, że zbyt późno wraca do pokoju, a na dodatek głośno się zachowuje. W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" Marta Manowska zapytała Leszka i Ryszarda, czy na koniec programu mogą podać sobie ręce. Leszek powiedział, że tak, ale Ryszard stanowczo zaprotestował. Mężczyzna nie ukrywał, że źle wspomina swój udział w show TVP. Od tamtej chwili fani programu zastanawiają się, czy Ryszard pojawi się w świątecznym wydaniu "Sanatorium miłości". Teraz wszystko stało się jasne!  Ryszard pojawił się w "Pytaniu na Śniadanie" i zdradził kulisy "Sanatorium miłości" Ryszard Lasota pojawił się ostatnio w śniadaniowym programie TVP, w którym zdradził, że specjalnie dla swoich fanów pojawi się w Wielkanocnych odcinkach "Sanatorium miłości". Przy okazji mężczyzna ujawnił, że w finałowym odcinku, już poza kamerami, podał jednak rękę Leszkowi. Powiem tak, ta ręka była podana. W odcinku wspomniane zostało, że poza kamerami. W blasku fleszy nie sztuka podać ręki, a później odejść i robić to samo- przyznał Ryszard.  Ryszard przyznał, że z nikim nie zaprzyjaźnił się na planie "Sanatorium miłości". Co więcej, mężczyzna uważa, że niektórzy uczestnicy "mieli parcie na szkło". Zakładałem, że jakąś koleżankę, kolegę poznam, z którą będę mógł sobie o ciekawych tematach porozmawiać, ale się nie...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner