Sanatorium miłości: Zbyszek w niebieskiej kurtce, Janina w żółtej kurtce
Facebook Sanatorium miłości TVP
TV-Show

Sanatorium miłości: Anna wbiła szpilę Zbyszkowi, a Jadwiga ostro zakończyła znajomość z Władysławem! 

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już za nami! Co tym razem wydarzyło się w programie o poszukujących miłości seniorach?

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już za nami! Co tym razem wydarzyło się w programie o poszukujących miłości seniorach? Jak Anna i Janina zareagowały na możliwość zamiany pokoi? Czy uczestniczki hitu TVP, które ostatnio pokłóciły się o Zbigniewa teraz pogodziły się przed kamerami? Sprawdźcie, co działo się w 'Sanatorium miłości"! Uczestnicy programu wybrali się na randki w ciemno.

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Randki w ciemno w "Sanatorium miłości"

Początek programu rozpoczął się od wizyty Władysława w pokoju Jadwigi, którą chciał zaprosić na randkę- niestety, tym razem kobieta powiedziała nie! Jadwiga zdecydowała, że tym razem chciałaby spotkać się z innym kuracjuszem. 

Podczas spotkania na śniadaniu Marta Manowska zaproponowała uczestnikom programu, że mogą zamienić się pokojami, ale nikt się na to nie zdecydował. Co więcej, Anna postanowiła pogodzić się z Janiną!

Janeczka chciałam ci podziękować i powiedzieć, że absolutnie nie gniewam się i to ktoś powinien się wstydzić, nie my- powiedziała Anna.

Kuracjuszem odcinka został Zdzisław! Mężczyzna na randkę postanowił zaprosić Jadwigę. Zanim jednak uczestnicy programu wybrali się na randke, cała grupa spotkała się na polu golfowym. Niestety, podczas wspólnego wyjścia doszło do małej kłótni między Krystyną a Edwardem. Później kuracjusze wzięli udział w nauce tańca. W programie, w roli ekspertów pojawili się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Uczestnicy otrzymali zadanie, nauczyć się tańczyć tango! 

Po nauce tańca przyszła pora na spotkanie Zdzisława i Jadwigi!

Masz ładne ruchy, poruszasz się ja tancerka- mówił Zdzisław. Jesteś wspaniała- dodał.

Para umówiła się na wspólną jazdę motorem po porogramie, a Zdzisław przyznał, że poczuł więź z Jadwigą kiedy usłyszał o jej dramacie z przeszłości.  

W tym samym czasie Janina wybrała się na randkę ze Zbigniewem!

Od początku mi się podobała- Zbigniew mówił przed kamerą.

Randka bardzo udana- oceniła Janina. 

Później na randkę w ciemno wybrali się Halinka i Wiesław i razem robili pierogi.

Halinka jest taki wulkan przy pracy- zachwycał się Wiesław. 

Wiesiu jest dla mnie za przystojny dla mnie, trochę nie pasujemy- mówiła skromnie pani Halinka. Mi się tak wydaje, że on tak materialnie podchodzi, ale dla mnie pieniądze nie są na pierwszym planie- dodała.

Po randce Haliny i Wiesława wszyscy wybrali się na warsztaty teatralne z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Podczas warsztatów Jadwiga i Władysław mieli zagrać zakochanych, jednak Jadwiga pokazała, że nie chce być adorowana przez Władysława!

Na początku dałam mu odczuć, że nie, a dzisiaj pokazałam to inaczej i wiem, że teraz chyba dotarło do Władka, że dałam mu kosza. Łatwiej było mi zagrać bo wyraziłam to co czułam- przyznała później Jadwiga.

Władysław był wyraźnie zaskoczony zachowaniem Jadwigi, z którą wcześniej spędził miłe chwile i wydawało się, że mogą stworzyć razem szczęsliwy związek. Zachowanie Jadwigi ostro skomentował Andrzej! 

To, że Jadzia z tobą tak postąpiła uważam, że bardzo nietaktownie się zachowała, nie jak dama, to było bardzo niskie z jej strony. Może ja to zbyt ostro oceniam- ocenił Andrzej. 

Oglądaliście ostatni odcinek "Sanatorium miłości"? 

Zobacz także: Kto jest najsympatyczniejszym kuracjuszem turnusu "Sanatorium miłości"? Macie faworyta?

Anna i Janina z "Sanatorium miłości" pogodziły się! 

Sanatorium miłości: Anna i Janina w hotelowym pokoju
Facebook Sanatorium miłości TVP

Niestety, w ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" Władysław dostał kosza od Jadwigi! Zachowanie Jadwigi ostro ocenił Andrzej!

 

 

Opublikowany przez Sanatorium miłości TVP Niedziela, 24 stycznia 2021

 

Wiesia z "Sanatorium miłości"
Facebook
Newsy
Wiesia na randce pocałowała Władysława w "Sanatorium miłości"! Zdradziła, czy chce z nim być
Za nami kolejny odcinek Sanatorium miłości.

Za nami kolejny odcinek Sanatorium miłości  - programu, który okazał się hitem TVP1. Kuracjuszem odcinka został Władysław, który zaprosił na randkę niespodziewanie Wiesię. Wiesia przed randką z Władysławem przyznała się do tego, że nie lubi swojego ciała - najbardziej nie przepada za swoimi "pelikanami", które zamierza skutecznie zwalczyć ćwiczeniami. Po ćwiczeniach przyszedł czas na spotkanie. Władysław i Wiesia wybrali się na romantyczną randkę - już na początku Wiesia dała Władysławowi buziaka! Niestety tylko w policzek! Co więcej, na randce Władysław powiedział Wiesi, że nie widzi w programie drugiej połówki dla siebie. Nie chodzi tylko o urodę, ale i o wspólne pasje i cechy, których szuka u swojej przyszłej partnerki. Zobacz także:  Bożena z "Sanatorium miłości" zdradziła, jaką stosuje dietę! Czemu zawdzięcza świetną figurę? Podczas drugiej części randki Władysław i Wiesia grali w piłkarzyki. Wtedy Wiesia również zdradziła, czy ma jakiekolwiek zamiary wobec Władysława: Odpowiada mi jako kolega, ale jako facet do dalszego życia? Absolutnie nie! - powiedziała Wiesia o Władysławie. Myślicie, że rzeczywiście Wiesia i Władysław nie poczują nic więcej do siebie? Zobacz także:  "Sanatorium miłości": czy masz już swoją ulubioną kuracjuszkę? Zagłosuj na nią w naszym plebiscycie! Wiesia to najbardziej charakterystyczna uczestniczka "Sanatorium miłości". W programie bierze udział 6 kobiet i 6 mężczyzn, którzy przyjechali do Ustronia, aby znaleźć miłość.

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy
Władek z "Sanatorium miłości" jest zakochany! Szybko zapomniał o Steni
Władek z "Sanatorium miłości" szybko zapomniał o Steni. Już znalazł nową partnerkę!

Stenia i Władek byli najpopularniejszą parą 2. edycji „ Sanatorium miłości ”, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, a kobieta  ostatecznie czuła się poniżona przez mężczyznę , kiedy zobaczyła jego zachowanie wobec innych uczestniczek w programie. Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama a nie z Władkiem - powiedziała Stenia w rozmowie z "Super Expressem". Teraz okazuje się, że mężczyzna zapomniał już o byłej partnerce i znów jest zakochany! Władek z "Sanatorium miłości" ma nową partnerkę! Władek był największym amantem drugiej edycji "Sanatorium miłości". Mimo relacji ze Stenią nie rezygnował z flirtu z pozostałymi uczestniczkami programu. Teraz ich związek przeszedł już do historii, ale mężczyzna nie rozpaczał długo i w połowie marca poinformował za pomocą Facebooka, że jest w związku. Jego wybranką jest tajemnicza Halinka z Krakowa, co potwierdził sam Władek pisząc: Nie żadna Stanisława ps. Stenia, LECZ NA ZAWSZE HALINKA Z KRAKOWA. Pozdrawiam serdecznie - napisał niedawno Władek na Facebooku. Czy teraz Władysław znalazł już prawdziwą miłość? Zobacz także:  Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają" 17 marca Władysław P. z "Sanatorium miłości" zmieniła status na Facebooku na "w zawiązku"! W programie Stenia i Wiesław stworzyli pierwszą parę. Jednak mężczyzna adorował też inne uczestniczki "Sanatorium miłości"!  

Wiesia i Stenia na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Wymiana zdań między Wiesią a Stenią w "Sanatorium miłości"! Co jeszcze wydarzyło się w programie? 
Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już za nami!

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już za nami! W najnowszej odsłonie show Barbara wybrała się na romantyczną randkę z Waldemarem i wszyscy uczestnicy show bawili się w parku rozrywki. Odcinek rozpoczął się od niezbyt przyjemnej rozmowy Wiesi i Steni- panie sprzeczały się m.in. o ubrania. Wiesi nie spodobała się nowa marynarka współlokatorki. Co więcej, Wiesia powiedziała wprost, że nie wierzy Steni, która powiedziała, że zanim wróci do domu zamierza odwiedzić Władka w jego domu.  Nie wierzę w to, co mówisz- mówiła Wiesia. Wszystko czas pokaże. Ale w co nie wierzysz? Że jadę z nim do domu? To jest twoja ocena nas- odpowiedziała wyraźnie urażona Stenia. Wiesia później przyznała, że chce wrócić do domu ponieważ już nie może znieść Steni! Co jeszcze działo się w programie? Zobaczcie naszą relację! Randka Barbary i Waldemara w "Sanatorium miłości" Kuracjuszem tygodnia został Barbara! Kobieta na randkę zaprosiła Waldemara. Później wszyscy uczestnicy "Sanatorium miłości" ćwiczyli na zajęciach fitness. Po grupowych zajęciach Barbara i Waldemar wybrali się do restauracji. Waldemar wręczył Basi czerwoną różę. Mężczyzna czytał swojej koleżance swoje erotyki! Poważnie ty to napisałeś? Nie wyglądasz na takiego literata- powiedziała Barbara. Barabara przed kamerami przyznała, że w programie spodobali się jej Władysław i właśnie Waldemar. Jesteś taki spokojny opanowany- Barbara mówiła do Waldemara. Wiesz co, to może napiszesz dla mnie jakiś wierszyk? Może zdążysz? Jak nie to mi przywieziesz do Sosnowca, żeby dotrzeć do mojego serduszka. Przez cały turnus wymienialiśmy się spojrzeniami, a teraz trochę poznałem ją, to co w środku jest- mówił Waldemar o Basi.  Przyznam się, że...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner