Marta Manowska zdradziła, że w sobotę, 27.11, odbędzie się wesele kolejnej pary w "Rolnik szuka żony", a w sieci zawrzało! Przy okazji wspomnień ze ślubu Małgosi i Pawła z czwartej odsłony programu, prowadząca show poinformowała fanów, że jest w drodze na wesele! O kim mowa? Jej komentarz nie zostawia żadnych wątpliwości.

Reklama

Ślub pary z "Rolnik szuka żony". Marta Manowska jedzie na wesele!

Za sprawą programu "Rolnik szuka żony" już kilka par wzięło ślub i założyło szczęśliwą rodzinę. Wystarczy wspomnieć m.in. Grzegorza i Annę Bardowskich, Roberta i Agnieszkę Filochowskich czy właśnie Małgosię i Pawła Borysewiczów!

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Wszystkie małżeństwa, których miłość narodziła się w programie i... po nim!

Lista jest naprawdę imponująca i okazuje się, że już dziś będzie można do niej dopisać kolejną parę! Marta Manowska, przy okazji wspominania ślubu Małgosi i Pawła zdradziła, że jedzie... na kolejne wesele uczestników "Rolnik szuka żony"!

Instagram

Manowska zdradziła, że w sobotę, 27 listopada, odbędzie się wesele kolejnej pary z "Rolnik szuka żony"! Wstawiając post na Instagramie, była w drodze na ślub:

Zobacz także

Takie piękne wspomnienia wczoraj znalazłam. Wesele Małgosi i Pawła @rolnikwszpilkach @paulo_borysewicz. Wesele, na którym uświadomiłam sobie, ile dzieje się wokół nas dobra. Siedziałam obok Agnieszki i Roberta i ich syna Tomka. Kiedy zatańczyłam z Tomkiem, dużym już chłopcem, uświadomiłam sobie, ile czasu minęło od pierwszej edycji @rolnikszukazonytvp i ile pięknym par, związków, przyjaźni, małżeństw, rodzin w nim powstało. Ile WSPANIAŁYCH dzieci się urodziło. Dziś piękna para napisze kolejną kartę tej historii ???? Ja już jadę - napisała Manowska na swoim Instagramie.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Roksana w nowym związku? Pokazała zdjęcie z partnerem! To Stanisław?!

Manowska oczywiście nie zdradziła o kogo chodzi i czy jest to para z aktualnej edycji "Rolnik szuka żony 8". Fani są jednak pewni, że tak, a najczęściej obstawiają... Bogusię i Krzysztofa. Dlaczego? Już w jednym z odcinków rolnik oświadczył się swojej wybrance po zaledwie kilku dniach znajomości, ta zaś z dumą przyjęła pierścionek zaręczynowy! Z kolei w rozmowie z przyjaciółmi zdradzili, że ślub odbędzie się po pół roku od zaręczyn, co wskazywałoby właśnie na koniec listopada.

Mat. promocyjne, TVP

Czy rzeczywiście Marta Manowska miała na myśli właśnie Bogusię i Krzysztofa? Kiedy jedna z internautek napisała o nich, prowadząca "Rolnik szuka żony" zostawiła komentarz pełen serc! Oczywiście nie jest to oficjalne potwierdzenie, jednak chyba już nikt nie ma wątpliwości o kim mowa.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Zaręczyny Bogusi i Krzysztofa podzieliły fanów programu

Instagram

Zostaje czekać nam na kolejne informacje od Marty Manowskiej i oczywiście kolejne odcinki "Rolnik szuka żony", w których z pewnością poznamy dalsze losy wszystkich bohaterów, nie tylko Bogusi i Krzysztofa. A parze, która dziś stanie na ślubnym kobiercu, już teraz serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila spędza czas z popularnym sportowcem! Określa go "marzeniem"

Instagram

AKTUALIZACJA

Reklama

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony" już po ślubie!

Kilka godzin po poście Marty na Facebooku "Rolnik szuka żony" ukazał się post ze... ślubnym zdjęciem Bogusi i Krzysztofa, a to oznacza, że para powiedziała sobie "tak"! Więcej - tutaj!

Facebook
Reklama
Reklama
Reklama