"Rolnik szuka żony": szczęśliwy Krzysztof i Bogusia
Mat. promocyjne, TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Zaręczyny Krzysztofa i Bogusi! Rolnik zaskoczył nawet Martę Manowską

W 8. sezonie "Rolnik szuka żony" przyszedł wreszcie dzień, na który wszyscy oczekują od samego początku sezonu. Dzień ogłaszania decyzji. Krzysztof jednak poszedł o krok dalej!

To moment kiedy po wspólnych dniach, rozmowach, randkach, spędzaniu czasu w gospodarstwie trzeba wskazać osobę, do której uczestnikowi jest najbliżej. W przypadku Krzysztofa problemu nie było żadnego. W gospodarstwie 55-latka z miejscowości Krzywe została tylko jedna kandydatka - Bogusia. I poprosił ją, by spędziła z nim jeszcze weekend w jego gospodarstwie.

Miło jest, bo znowu możemy być razem. Śniadanie, rano zbieraliśmy czereśnie. Do bydła chodziliśmy. Jest inaczej niż było - mówił rolnik.

Ale to, co się stało potem zaskoczyło nawet samą prowadzącą Martę Manowską.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Internauci piszą o ślubie Bogusi i Krzysztofa, zdradzają datę ceremonii 

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska o relacji Adama i Teresy! Są parą?

"Rolnik szuka żony": Krzysztof oświadczył się Bogusi

Wyglądało, że Bogusia od początku tej edycji "Rolnik szuka żony" była faworytką Krzysztofa. 52-latka z miejscowości Biała stworzyła z rolnikiem pierwszą parę 8. edycji, która wprost mówiła o swoich uczuciach. Już w przedostatnim odcinku Krzysztof deklarował, że Bogusia może się wprowadzić do niego już za tydzień. Pozwalał też sobie na coraz odważniejsze gesty.

Jednak na początku odcinka kandydatka mówiła:

Naprawdę, niesamowicie się to potoczyło. Byłam przygotowana na wszystko. Brałam pod uwagę, że też będę odrzucona, jak najbardziej - zapewniała. 

A Krzysztof dodawał:

Ze strony moich przyjaciół wszyscy są szczęśliwi, bo widzą, że ja jestem szczęśliwy. Inny niż miesiąc temu. Jest cudownie, naprawdę jest pięknie. Super.

Już czekając na Martę Manowską na pomoście widać było, że padną poważne deklaracje. Jeszcze zanim dołączyła do nich prowadząca show wyszeptał:

Zostaniesz moją żoną?

Ale nie dzisiaj! - odpowiedziała Bogusia.

Nie, no dzisiaj nie.

Mat. promocyjne, TVP

Po przyjściu Marty, szybko przeszedł do rzeczy. Wywiązał się między nimi taki dialog:

No i stało się.

Co się stało? 

Trafiłem dziewczynę!

Jak się czujesz?

Niesamowicie, nie da się tego powiedzieć

Co pomogło?

To jakim jest człowiekiem, co sobą reprezentuje. Jaki jest... Jest sobą, nie udaje niczego. A przede wszystkim jest dla niego ważna rodzina. 

To można jakoś nazwać, co jest między wami?

To jest miłość!

Stwierdził, gładząc ramię Bogusi. I szybko dodał:

Miłość, nawet dzisiaj w Ełku byłem dla tej miłości, po pierścionek. 

Marta wyglądała na bardzo zaskoczoną:

Najszybsze zaręczyny w historii świata!

Mat. promocyjne, TVP

I dopytywała:

Chciałeś żeby była twoją narzeczoną zamiast dziewczyną?

Narzeczoną? Żoną! Nie ma już czasu na narzeczeństwo - stwierdził pewnie. 

Jak potem mówił, w osobistej rozmowie z Martą, Bogusia jest wspaniałą kobietą, która otworzyła się przed nim, a on przed nią. Swietłanę określił jako nachalną. Nie była w jego typie. Nie przypasował mu jej charakter. Kasia zaś stała z boku i obserwowała. I to go nie pociągało. Ale jak dodał nikogo nie skrzywdził, nie okłamał. 

Marta Manowska dopytywała kiedy się zakochał.

Na spacerze byliśmy. Pytałem Bogusię czy wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Powiedziała, że jest coś takiego, ale nie chciała powiedzieć, czy wierzy. Jest zauroczona na pewno. Ja to jestem zakochany, ona zauroczona, ale być może za chwile to się zmieni. 

Co się zmieni?

Że ona się zakocha.

A myślisz, że nie jest?

No jeszcze nie powiedziała mi. 

A Ty jej powiedziałeś?

Tak...

A nie boisz się, że ona wystraszy się trochę tego tempa?

Nie, chyba nie...

Kurde, jak ty kupujesz pierścionek po czterech dniach...

Za szybko? A po miesiącu byłoby dobrze? 

No i kiedy ty chcesz dać ten pierścionek? 

Nie wiem, może dzisiaj nawet. Mam go przy sobie. 

Myślisz, że nie odmówi? Że powie tak?

Zobaczymy.

Moment na sprawdzenie tego przyszedł chwilę później. Marta przyprowadziła go na pomost i zostawiła sam na sam z wybranką... 

Wiem, że krótko się znamy, ale coś tknęło we mnie. Coś tknęło i mam do ciebie pytanie. Wiesz jakie, domyślasz się, czy nie? 

Nie

Nie? Domyśl się - przyklęknął. - Tu mam pierścionek. Zostaniesz moją żoną? Bogusia? 

Mat. promocyjne, TVP

Wzruszona dłuższą chwilę nic nie mówiła. W końcu wyszeptała: Tak

Teraz jest moją narzeczoną, a ja jej narzeczonym - zachwycał się Krzysztof. 

Coś niesamowitego się w życiu wydarzyło. Pojawiła się miłość - przyznała Bogusia.

Myślicie, że zaręczyny po kilku dniach zaskutkują piękną, długą miłością? Tego im wszyscy życzymy! 

Mat. promocyjne, TVP

Bogusia załamana zachowaniem Kasi w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Zaręczyny Bogusi i Krzysztofa podzieliły fanów programu
Krzysztof z "Rolnik szuka żony" poprosił Bogusię o rękę, a w sieci zawrzało! Fani im kibicują, ale część internautów uważa, że rolnik ma zbyt szybkie tempo.

Stało się! Krzysztof z "Rolnik szuka żony" poprosił Bogusię o rękę! W najnowszym odcinku wielkiego hitu TVP rolnik podjął bardzo ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości ze swoją kandydatką i wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Takich scen w "Rolnik szuka żony" w dniu wyborów rolników nie spodziewał się chyba nikt. A jak komentują to internauci? Decyzja Krzysztofa podzieliła internautów. Internauci komentują zaręczyny Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" już za nami. Tym razem poznaliśmy decyzję Kamili, Krzysztofa, Kamila i Elżbiety, z kim chcą spróbować stworzyć związek. Wydaje się jednak, że największe emocje znów wywołali Bogusia i Krzysztof, którzy nie tylko potwierdzili, że chcą być razem, ale również zdecydowali się na zaręczyny! Rolnik przed kamerami pokazał piękny pierścionek, a po chwili poprosił swoją partnerkę o rękę.  - Wiem, że krótko się znamy, ale coś tknęło we mnie. Coś tknęło i mam do ciebie pytanie. Wiesz jakie, domyślasz się, czy nie?  - Nie - Nie? Domyśl się - przyklęknął. - Tu mam pierścionek.  Zostaniesz moją żoną?  Bogusia?  Bogusia przyjęła oświadczyny Krzysztofa, a w sieci zawrzało!  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Elżbieta pokazała, co działo się podczas nagrań programu! Fani "Rolnik szuka żony" nie ukrywają, że decyzja o zaręczynach po kilku dniach znajomości mocno ich zaskoczyła. Część internautów mocno kibicuje Bogusi i Krzysztofowi, ale w sieci nie brakuje krytycznych komentarzy. - Przy takim tempie to w wigilijnym odcinku bedzie rozwód 😆 - To było przerażające😉 Bogusia chyba nie odmówiła że.wzgledu na kamery😉 - No błagam, to...

Marta Manowska podsumowała wesele Krzysztofa i Bogusi z Rolnik szuka żony 8
Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Marta Manowska o weselu Krzysztofa i Bogusi! Takich słów nikt się nie spodziewał
Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub i postawili wysoko poprzeczkę innym parom - Marta Manowska jest zachwycona uroczystością!

Ślub Krzysztofa i Bogusi z "Rolnik szuka żony 8" to wielkie wydarzenie dla fanów show, ale i produkcji! To kolejna para, która dzięki programowi odnalazła miłość na całe życie. Najbardziej z tego faktu cieszy się chyba Marta Manowska, prowadząca program, która jest poniekąd swatką wszystkich par! Nie mogło jej więc zabraknąć na weselu Bogusi i Krzysztofa. Jak je podsumowała? Zdjęcia ze ślubu Krzysztofa i Bogusi z "Rolnik szuka żony"  Krzysztof z "Rolnik szuka żony 8" nie lubi tracić czasu, co udowodnił w jednym z odcinków show, kiedy po kilku dniach znajomości z Bogusią wyznał jej miłość i oświadczył się ! Kobieta przyjęła pierścionek zaręczynowy, a więc kwestią czasu był ślub. Widzowie od jakiegoś czasu spekulowali, że uroczystość odbędzie się jeszcze w tym roku i... mieli rację! Bogusia i Krzysztof ślubowali sobie wierność 27 listopada 2021 roku. Pierwsze zdjęcie z wesela pojawiło się na oficjalnym Facebooku "Rolnik szuka żony", zaraz potem w sieci pojawiły się kolejne fotki, wrzucone przez gości - m.in. Joasię, wybrankę Kamila czy Martę Manowską! Marta Manowska już rano w sobotę zdradziła, że jedzie na ślub kolejnej pary z "Rolnik szuka żony", nie mówiła jednak o kogo chodzi. Chwilę potem wrzuciła ślubne zdjęcie Krzysztofa i Bogusi i pogratulowała młodej parze. Cudowni. Szczęśliwi. Wzruszeni. Jedziemy świętować - pisała Manowska. Wesele było bardzo udane, gdyż Manowska już w trakcie napisała, że to najlepsze, na jakim była! To jest najlepsze wesele, na jakim byłam🌪 Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość 💍 Swatka! Ps. Wracam na parkiet! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokazali nową kuchnię. Piękna!...

Krzysztof i Bogusia o trudnościach w Rolnik szuka żony 8
screen/TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Przed ślubem Bogusia i Krzysztof mieli kryzys! "Mam wyrzuty sumienia"
Bogusia i Krzysztof w "Rolnik szuka żony" są już małżeństwem, ale to nie oznacza, że nie mieli kryzysów tuż przed ślubem! Jak go pokonali? Zobaczcie!

Bogusia i Krzysztof w "Rolnik szuka żony 8" nie tracą czasu. Rolnik po kilku dniach pobytu swojej wybranki na gospodarstwie postanowił się jej oświadczyć, czym zaszokował nawet prowadzącą, Martę Manowską. Potem wzięli ślub, co jest pierwszą taką sytuacją w historii programu, kiedy produkcja zdradziła losy uczestników przed finałem! Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić  Dziś "TAK" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. PS Więcej opowiemy Wam w świątecznym odcinku "Rolnika" - czytamy na Facebooku programu. Co więc wydarzyło się przed ślubem pary? Okazuje się, Bogusia i Krzysztof przeszli przez mały kryzys. Bogusia o związku z Krzysztofem w "Rolnik szuka żony": "Są straszliwe doły" Zarówno dla Krzysztofa, jak i Bogusi, udział w "Rolnik szuka żony 8" przyniósł niesamowite emocje i zmiany w życiu - para dość szybko zdecydowała, że chce być ze sobą na zawsze, a co za tym idzie - Bogusia przeprowadziła się na wieś na Mazury do rolnika! Taka rewolucja w życiu bywa jednak ciężka, więc i w ich związku na tamten moment pojawiły się pierwsze zgrzyty i kryzysy:  Bogusia: Bardzo się zmieniło moje życie, o 180 stopni, w bardzo krótkim czasie. Znalazłam się tak daleko od domu, no i stawiam czoło wyzwaniu. Jesteśmy w takim wieku, że każdy ma swoje nawyki, upodobania, przyzwyczajenia, a tutaj musimy się jakoś tak iść na kompromisy, musimy ustępować, żebyśmy mogli funkcjonować normalnie.  Oboje dość tajemniczo opowiedzieli o tych trudniejszych chwilach w ich związku. Padły jednak momenty mocne słowa o "straszliwych dołach" i "smutnych dniach": Krzysztof: Są jakieś problemy, na pewno też przyczyny...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik