"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą? "Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą? "Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą? "Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą? "Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe
Nikt się tego nie spodziewał!
1/6
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe

To był finałowy, najważniejszy odcinek - czas wyboru! W niedzielnym odcinku "Rolnik szuka żony" rolnicy dokonali ostatecznych wyborów i zdecydowali czy chcą spróbować wspólnego życia z wybraną osobą czy nie chcą wybrać nikogo.

 

Co zadziało się u Karola? Sprawdźcie w naszej galerii! Bo nie zaczęło się wesoło... Sara wylądowała w szpitalu! Dlaczego?

 

ZOBACZ: Monika z "Rolnik szuka żony 3" nie rozstała się z Filipem! Ale ten związek nie należy do najłatwiejszych. Dlaczego?

 

Więcej: Wielkie emocje u Karola! "Skoro chce wychowywać cudze dzieci to ok", mówi odrzucona uczestniczka. Kogo wybrał rolnik?

2/6
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe

Okazuje się, że po rodzinnej imprezie, kiedy Sara wracała z Karolem do pokoju, Sara niefortunnie upadła i uderzyła się w głowę. Upadek był na tyle poważny, że Sara ostatecznie trafiła do szpitala. Dziewczyna miała żal do Karola o to, że nie pojechał z nią do szpitala. Sam Karol stwierdził, że nie pamięta co się stało poprzedniej nocy i dlatego z nią nie pojechał. Sara była urażona, ale powiedziała, że wybaczyła Karolowi.

 

Więcej: To już dziś! Rolnicy wybiorą swoje drugie połówki! Zobacz zdjęcia z 9. odcinka "Rolnik szuka żony"

 

Zobacz też: Sara z "Rolnik szuka żony" chwali się sexy fotką z wakacji, a fani pytają o finał show! Co odpowiedziała?

 

Sprawdź koniecznie: "Rolnik szuka żony 4": Przed rolnikami trudne wybory! My też wybieramy! Głosujcie na swojego ulubionego bohatera tej edycji!

3/6
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe

Podczas rozmowy Karola z dziewczynami i Martą Manowską, Justyna i Ania stwierdziły że między nimi a Karolem nie ma chemii. Karol powiedział Marcie, czy poczuł coś do którejś z dziewczyn. Mówił o Sarze, ale przez sytuację z Sarą, która miała miejsce w nocy, zaczął się wahać.

(...) Ja do twojego przyjazdu byłem w 100 % przekonany, ale teraz nie jestem. Jak ktoś mnie oskarża o coś, o co nie było celowe, to był czysty przypadek. Jeśli w początkowej fazie dzieją się takie rzeczy i jestem oskarżany... Ja nie chcę niczego robić na siłę - powiedział Karol.

 

Więcej: "Rolnik szuka żony 4": Przed rolnikami trudne wybory! My też wybieramy! Głosujcie na swojego ulubionego bohatera tej edycji!

5/6
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe

Karol ostatecznie odrzucił Justynę i Anię. A co z Sarą? 

Dziękuję ci, że tutaj przyjechałaś. Dziękuję za te cudowne momenty, ale no niestety...

Czy Karol naprawdę nie wybrał Sary?!

6/6
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe

Karol NIE WYBRAŁ Sary! 

Te wspaniałe momenty były, ale coś mi umknęło, czegoś mi zabrakło. Jesteś strasznie silną osobą - powiedział Karol i pożegnał Sarę.

Sara wydała się być niepocieszona, ale zaakceptowała decyzję Karola. Powiedziała jednak, że ostatecznie dobrze wyszło, bo naprawdę czuła się zawiedziona zachowaniem Karola, kiedy wylądowała w szpitalu.

Czy tak się zachowuje mężczyzna, który ma być mężem i ojcem dzieci? - zadała pytanie Sara i ostatecznie pożegnała się z programem. 

Co ciekawe, sam Karol powiedział, że dalej ma w głowie jeszcze jedną dziewczynę - a mowa o Jagodzie, która wysłała do niego list, ale ostatecznie nie przyjechała! Karol zainteresował się nią i skontaktował przez Skype'a. Para bliżej się poznała - czy Karol pojedzie do Jagody?

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": To najbardziej dramatyczna edycja programu! Kto jeszcze został w domach Małgosi, Zbyszka, Piotra i Mikołaja?

 

Zobacz także: Spodobały się wam paski z napisami na dresie Małgorzaty z „Rolnika"? Zobaczcie co znaleźliśmy w sklepach!

Więcej na temat Rolnik szuka żony