Rolnik szuka żony 4 - uczestnicy show Rolnik szuka żony 4 kandydatki Mikołaja Rolnik szuka żony 4: Piotr na randce z Kasią Zbyszek z "Rolnik szuka żony" żałuje swojego wyboru? Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach
Rolnik szuka żony 4 - uczestnicy show
Mat. prasowe
Zaskakujące zwroty akcji!
1/6
Rolnik szuka żony 4 - uczestnicy show
Mat. prasowe

Czwarta edycja programu "Rolnik szuka żony" obfitowała w ogromne emocje! Sceny zazdrości,  zawstydzające wątki z przeszłości, niespodziewane zmiany preferencji rolników, nagle odejścia kandydatek z show. Oj, działo się! Na polu bitwy o wielką miłość pozostało niewielu uczestników. W domach niektórych rolników zaledwie jedna osoba, od której zależy wszystko. U tych rolników, którzy jeszcze mają wybór - iskrzy rywalizacja między potencjalnymi kandydatami lub kandydatkami na drugą połówkę. Wszyscy zadają sobie pytanie: "Jak to się wszystko potoczy?". Czy z tej mąki będzie chleb? Czy czwarta edycja programu "Rolnik szuka żony" zakończy się choć jednym udanym związkiem, a może nawet małżeństwem? Już w następną niedzielę rolniczka i rolnicy będą musieli wybrać jedną osobę, którą odwiedzą w jej domu oraz wybiorą się na randkę na wyjeździe. Jednak zanim zadecydują...

 

Zobacz też: "Jestem za fajna dziewczyna dla takich palantów!" Zbyszek pożegnał Ewę i... polał się hejt!

 

Przeczytajcie nasze podsumowanie na kolejnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: "Nie chcieliśmy miejskiej babeczki". Marta Manowska na sesji dla "Vivy!" wskoczyła nago do jeziora

2/6
Rolnik szuka żony 4 kandydatki Mikołaja
Mat. prasowe

W domu Mikołaja pozostały dwie kandydatki: Janina i Teresa. W siódmym odcinku program niespodziewanie opuściła Renata, tłumacząc, ze musi postępować uczciwie wobec samej siebie oraz Mikołaja. Choć rolnik był zaskoczony, a nawet zasmucony decyzją kandydatki, to ostatecznie zaakceptował to, co się stało. Na placu boju o serce Mikołaja nadal są Janka i Teresa. Choć w ostatnim odcinku rodzina i przyjaciele rolnika wskazywali na Janeczkę, to sam rolnik zdaje się bardziej skłaniać ku Teresce. 

3/6
Rolnik szuka żony 4: Piotr na randce z Kasią
Instagram

W tej serii programu "Rolnik szuka żony" najwięcej działo się u Piotra! Rozpoczęło się od zaskakującego odkrycia rolnika, że jego faworytka Emilia wcześniej już występowała w innym programie telewizyjnym, co nie spodobało się Piotrowi. Mężczyzna podziękował swojej kandydatce za udział w show, co wywołało ogromne emocje nie tylko u Emilii, ale również Kasi, która postanowiła odejść z show razem ze swoją niedawno zapoznaną przyjaciółką. I gdy wydawało się już, że w domu Piotra została jedynie Monika, to w programie pojawiła się nowa bohaterka, Kasia. Teraz to ona stała się ulubienicą rolnika, co zakończyło się odejściem Moniki.

4/6
Zbyszek z "Rolnik szuka żony" żałuje swojego wyboru?
Facebook

Nie mniejsze emocje u Zbyszka! Rolnik zaprosił do swojego domu tylko dwie kobiety: Iwonę i Ewę. Obie od początku narzekały na życie na wsi oraz rolę kobiety w gospodarstwie domowym. Ostatecznie Zbyszek podziękował Ewie, co rozwścieczyło kobietę. W domu rolnika pozostała już tylko Iwona. Czy to oznacza, że tych dwoje stworzy udany związek?

5/6
Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach

W domu Karola nadal pozostają trzy kandydatki: Justyna, Sara i Ania. Najbardziej kontrowersyjną uczestniczką jest Justyna, która na początku była faworytką rolnika, jednak później jej pozycja nieco się zmieniła. Karolowi bardzo spodobała się Sara, co wywołało u Justyny zazdrość, której nie bała się okazywać. Kogo ostatecznie wybierze Karol? Porywczą Justynę, zwariowaną Sarę czy może spokojną Anię? Dowiemy się już wkrótce!

6/6
Kandydaci Małgosi z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony 4

W domu Małgosi nadal mieszka trzech kandydatów: Paweł, Paweł i Dawid. Wszyscy wydają się być zainteresowani walką o względu rolniczki, jednak to najmłodszych z nich, 24-letni Paweł zdecydowanie wybija się na pierwszy plan. Sama Małgosia nie daje po sobie poznać, który z mężczyzn podoba jej się najbardziej. Jednak już wkrótce będzie musiała podjąć decyzję!

Więcej na temat Rolnik szuka żony