Roksana, to kandydatka Stanisława z 8. edycji "Rolnik szuka żony". Jakiś czas temu, pochwaliła się, że znalazła miłość. Przez jakiś czas pojawiały się plotki, że związała się z rolnikiem, do którego pojechała na gospodarstwo. W wielkim finale okazało się, że Stanisław już kogoś ma i nie jest to Roksana. Kim, więc jest tajemniczy mężczyzna u boku uczestniczki show?

Reklama

"Rolnik szuka żony": Szczęśliwe zakończenie?

Stanisław stał się jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony". Fani byli bardzo zaskoczeni gdy młody rolnik wyznał, że nie mieszka w pięknym pałacu, do którego zaprosił swoje kandydatki. Z odcinka, na odcinek było już tylko gorzej. Widzowie zarzucali Stanisławowi, że jest zimny, nieprzystępny, a dziewczyny raczej nie czuja się u niego dobrze. Ostateczna krytyka pojawiła się, gdy, fani zobaczyli iście "grobową atmosferę" na ostatnim grillu u rolnika.

Widzowie bardzo polubili kandydatki Stanisława. Trzy piękne, miłe i pełne humoru kobiety, zaskarbiły sobie spore grono fanów. Roksana, Aleksandra oraz Teresa, w oczach widzów zyskały dużo więcej, niż sam rolnik. Uczestniczki show, bardzo chętnie korzystają z mediów społecznościowych, często dzielą się tam swoim życiem prywatnym. Jakiś czas temu Roksana pierwszy raz pokazała swojego partnera. Zakochani bawili się razem, na imprezie Andrzejkowej. Fani show mieli nadzieję, że "tajemniczym" mężczyzną jest Stanisław. Po finale wiemy już, że młody rolnik znalazła swoją drugą połówkę już po ostatnim klapsie na planie "Rolnika".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Stanisław wspomina o ślubie z nową partnerką! Fani: "Cel osiągnięty"

screen Rolnik szuka żony 8 odc. 12

Roksana wciąż nie chce ujawniać, kim jest jej nowa miłość. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się relacja, na której widać, że trzyma swojego nowego partnera za rękę. Para udała się na zimowy spacer, w pięknych okolicznościach przyrody. Jedyne, co możemy zobaczyć to męskie oraz damskie nogi na śniegu.

Zobacz także
Instagram/schminkenbysarna

Adam, kandydat jednej z rolniczek - Kamili, zasugerował na swoim Instagramie, że partnerem Roksany może być on lub Tomasz. Kandydatka Stanisława w jednej z relacji zrobiła zdjęcie kandydatów Kamili podpisując je dość wymownie.

- Wzór chłopaki - napisała.

- Którego wybierasz? - zapytał Adam.

- Misia kolorowego! - skwitowała krótko Roksana.

Reklama

Słowa Adama, sugerują, że Roksana mogła zakochać się w jednym z kandydatów Kamili. Zapewne niedługo dowiemy się, kim jest tajemniczy partner Roksany. Być może w świątecznym odcinku?

Instagram/schminkenbysarna
Reklama
Reklama
Reklama