Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię Piotr z Rolnik szuka żony Piotr z Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
Produkcja skomentowała słynne zdjęcie Piotra i Kasi z klubu.
1/5
Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Czwarta edycja „Rolnik szuka żony” wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Obojętnie nie da się przejść obok Justyny, ale i Piotra, wokół którego ostatnio pojawiło się mnóstwo plotek! Wszystko za sprawą zdjęcia, które wyciekło do sieci i sugerowało, że Piotr wybrał Kasię. Teraz pojawiło się oficjalne oświadczenie produkcji w tej sprawie! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Piotrek z "Rolnik szuka żony" wybrał Kasię? Do sieci wyciekło ich wspólne zdjęcie. Fani show są oburzeni!

2/5
Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

O serce rolnika Piotra walczą obecnie dwie kandydatki - Kasia i Monika. Kasia pojawiła się w programie nagle, tuż po tym jak Piotr pożegnał się z dwiema innymi kandydatkami.

 

Jest taka jedna dziewczyna, która się zgłosiła do tego programu, ale nie mogła dojechać, bo się stresowała chyba tymi kamerami. I nawiązaliśmy taką znajomość poprzez pisanie na portalu społecznościowym. Zgodziła się przyjechać, chciałbym ją lepiej poznać – mówił Piotr w programie.

 

Zobacz: Będzie piąta edycja programu "Rolnik szuka żony"? Znamy decyzję TVP 

3/5
Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

Fani programu zaczęli węszyć spisek i podejrzewali, że Piotr z Kasią znali się już wcześniej, przed programem. Parze nie pomogło też zdjęcie, które wyciekło do sieci i przedstawiało Kasię i Piotra w jednym z klubów. Pojawiły się sugestie, że to właśnie Kasię wybrał Piotr ostatecznie! Teraz tę sprawę komentuje produkcja „Rolnik szuka żony”. Przeczytajcie oficjalne oświadczenie na kolejnej stronie!

 

Zobacz: "Chcę ciebie dotknąć!" - czułości u Mikołaja, Justyna wściekła na Karola! W "Rolnik szuka żony" tak ostro nie było! ZWIASTUN

 

Kasia i Piotr Rolnik szuka żony
Twitter

4/5
Piotr z Rolnik szuka żony
Instagram

Na fanpage'u "Rolnik szuka żony" pojawiło się oficjalne oświadczenie w sprawie Kasi i Piotra.

 

Szanowni Państwo

Program „Rolnik szuka żony”, to program, którego scenariusz pisze życie i którego uczestnicy samodzielnie podejmują decyzje. Piotr zdecydował się pożegnać z jedną z uczestniczek, a druga uczestniczka sama zrezygnowała z dalszego udziału w programie. Nasz bohater postanowił więc zaprosić do siebie Katarzynę, od której otrzymał list (zgodnie z regulaminem) na wcześniejszym etapie realizacji programu.

O dla ciekawskich - zdjęcia w gospodarstwie Piotra zakończyły się 1 lipca a słynne zdjęcie Piotra i Kasi w warszawskim klubie zostało zrobione już po zakończeniu zdjęć.

Pozdrawiamy serdecznie - czytamy na Facebooku.

 

Zobacz: Justyna z "Rolnik szuka żony" już kiedyś szukała miłości w show... "Gra wstępna"! Zobacz ZDJĘCIA 

5/5
Piotr z Rolnik szuka żony
Instagram

Największą uwagę widzów zwróciło ostatnie zdanie, które niejako sugeruje, że Piotr rzeczywiście wybrał Kasię, skoro fotografia w klubie została zrobiona po zakończeniu zdjęć do programu. 

 

Rolnik szuka żony komentarze
Facebook

Co o tym sądzicie? Myślicie, że faktycznie Piotr wybrał jednak Kasię?

 

Zobacz: POJEDYNEK: Monika czy Kasia? Która kandydatka bardziej pasuje do Piotra z "Rolnik szuka żony 4"?

Więcej na temat Rolnik szuka żony