Karol z Rolnik szuka żony 4 Rolnik szuka żony 4 - uczestnicy show Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony: Justyna kłóci się z Sarą o Karola
Karol z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony TVP
Macie ochotę na kolejny sezon?
1/5
Karol z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Rolnik szuka żony TVP

 

Powstanie piąta edycja programu "Rolnik szuka żony"? Telewizja Polska podjęła już decyzję w tej sprawie. Każdy kolejny sezon popularnego reality show o rolnikach, poszukujących miłości na oczach widzów, jest wielkim hitem. Obecnie emitowany jest czwarta edycja programu, która budzi ogromne emocje. Choć kolejne odcinki przyciągają przed ekrany telewizorów liczną widownię, to jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, oglądalność "Rolnik szuka żony" spadła w porównaniu do poprzedniej edycji. Trzeci sezon programu śledziło średnio 4,16 mln widzów, podczas gdy czwarty - o ponad milion mniej, czyli 3,13 mln.

 

Zobacz też: Tak mieszkają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"! Zobacz ich domy

 

Czy ten spadek oglądalności programu przełożył się na decyzję TVP o dalszych losach show? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Polecamy: "Nie chcieliśmy miejskiej babeczki". Marta Manowska na sesji dla "Vivy!" wskoczyła nago do jeziora

2/5
Rolnik szuka żony 4 - uczestnicy show
Mat. prasowe

 

Telewizja Polska podjęła decyzję o kontynuacji programu "Rolnik szuka żony" - informuje portal Wirtualnemedia.pl. TVP1  jest zadowolona z wyników oglądalności programu. Oznacza to, że powstanie piąta edycja reality show o rolnikach. Mimo spadku oglądalności najnowszych odcinków, "Rolnik szuka żony" nadal jest liderem.

A kiedy będziemy mogli oglądać nową edycję? 

3/5
Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne

 

Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" pojawi się na antenie TVP1 w jesiennej ramówce 2018 roku. Zerowy odcinek, w którym prezentowane są sylwetki uczestników, wyemitowany zostanie już tradycyjnie w czasie świąt wielkanocnych. Formuła programu pozostanie niezmieniona. Show nadal prowadzić będzie Marta Manowska. Już niedługo ruszą castingi do nowego sezonu.

4/5
Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne

"Rolnik szuka żony" to obecnie jednym z najchętniej oglądalnych programów rozrywkowych. 

5/5
Rolnik szuka żony: Justyna kłóci się z Sarą o Karola
Mat. prasowe

Cieszycie się na wieść o kolejnej edycji?

Więcej na temat Rolnik szuka żony