Rolnik szuka żony 4: Piotrek wybierze Kasię? Monika z "Rolnik szuka żony 4" Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię
Rolnik szuka żony 4: Piotrek wybierze Kasię?
Mat. prasowe
Piotrek odrzucił Monikę?
1/5
Rolnik szuka żony 4: Piotrek wybierze Kasię?
Mat. prasowe

Czwarta edycja "Rolnik szuka żony" budzi spore emocje! A wszystko za sprawą rolników: Karola i Piotra. Ten pierwszy najpierw zauroczył się w Justynie, później w Sarze i teraz Justyna ma do niego pretensje o to, że już za nią nie szaleje... A ten drugi najpierw odrzucił jedną kandydatkę, później stracił kolejną, dlatego ostatecznie sam zaprosił do swojego domu dziewczynę, która nie przeszła przez poprzednie etapy show! 

Jest taka jedna dziewczyna, która się zgłosiła do tego programu, ale nie mogła dojechać, bo się stresowała chyba tymi kamerami. I nawiązaliśmy taką znajomość poprzez pisanie na portalu społecznościowym. Zgodziła się przyjechać, chciałbym ją lepiej poznać – mówił Piotr w programie.

Teraz Kasia będzie rywalizować o jego serce z Moniką. Jak na jego decyzję zareagowali internauci? I dlatego mówi się, że Piotr ostatecznie wybrał Kasię?

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony 4": Justyna nie przestaje budzić kontrowersji! Po randce Karola z Sarą fani hejtują, ale i... wspierają Justynę!

2/5
Monika z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe

Fani programu byli oburzeni tym, że Piotr szukając miłości w show jednocześnie pisał z inną kobietą, a później, gdy na placu boju została już tylko Monika, zadzwonił po kolejną dziewczynę. Pisali, że zachował się niewłaściwie, bo dał Monice do zrozumienia, że ciągle szuka miłości, zamiast spędzić z nią czas, gdy sami zostali w show.

 

Monika uciekaj!!!!! On szuka gwiazdy a nie żony 😡😡😡


On sam nie wie czego chce


Porażka ten koleś.Na miejscu Moniki już bym się spakowała,bo traktuje Ją jak piąte koło u wozu.Ale On mi od początku nie podchodził.Dziwny jest - pisali fani programu na Facebooku.

Fani show mają też teorię, że Piotrek ostatecznie wybrał Kasię. I mają na to dowód!

3/5
Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

Po emisji niedzielnego odcinka, jedna z użytkowniczek Twittera wrzuciła zdjęcie z dyskoteki, na którym widać Piotra i Kasię. Ponoć zostało zrobione 2 tygodnie temu. Czy to oznacza, że Piotr wybrał Kasię, a nie Monikę?

Rolnik szuka żony 4: Piotrek z Kasią na imprezie
Twitter

4/5
Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

Wśród wielu komentarzy na temat relacji Piotra i Kasi, pojawiły się też plotki, że dziewczyna jest w ciąży z rolnikiem!

Ta nowa podobno jest w ciazy z tym piotrkiem!to jakas parodia - pisali internauci na FB Rolnik szuka żony. 

Plotkuje się też, że Piotrek jeszcze przed programem znał Kasię i dlatego zaprosił ją do udziału w programie, gdy z show odeszły Emilia i Kasia. 

5/5
Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

Internauci współczują Monice, która choć w programie została przez chwilę sama, kolejnego dnia pojawiła się kolejna rywalka do serca Piotra. Tylko, że to nie produkcja show ją zaprosiła do udziału, a sam Piotrek... Internauci sugerują, że Monika powinna zrezygnować z udziału w programie! Co o tym myślicie?

Więcej na temat Rolnik szuka żony