Justyna z Rolnik szuka żony odpowiada na krytyczne komentarze internautów Justyna z Rolnik szuka żony 4 komentuje doniesienia na swój temat Justyna z Rolnik szuka żony 4 komentuje doniesienia na swój temat Justyna z Rolnik szuka żony 4 komentuje doniesienia na swój temat Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach
Justyna z Rolnik szuka żony odpowiada na krytyczne komentarze internautów
Facebook
Co napisała?
1/5
Justyna z Rolnik szuka żony odpowiada na krytyczne komentarze internautów
Facebook

Justyna odpowiada na krytyczne komentarze internautów. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Justyna stanie się najbardziej rozpoznawalną uczestniczką czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kandydatka Karola od samego początku show wzbudzała ogromne emocje wśród internautów. I chociaż wydawało się, że to właśnie ona jest faworytką rolnika, to szybko okazało się, że serce Karola skradła jednak Sara. Fani programu ostro krytykowali zachowanie Justyny, która nawet przed kamerami nie ukrywała swojej zazdrości. Teraz jednak to wcale nie jej zaborcze zachowanie wzbudza największe zainteresowanie internautów! Od kiedy w mediach pojawiły się informacje, że Justyna w przeszłości wzięła udział m.in. w show o miłości "Gra wstępna" i w wyborach Miss Ziemi Elbląskiej, na jej profilu na Facebooku pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Co zarzucają jej internauci?

Zobaczcie sami, jak Justyna z "Rolnik szuka żony" odpowiada na krytyczne wpisy internautów!

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Karol był na randce z Sarą i Anią! Zobacz naprawdę gorące sceny nad jeziorem

2/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 komentuje doniesienia na swój temat
Facebook

Internauci zarzucają Justynie, że ubiera się zbyt seksownie jak na osobę tak mocno wierzącą. 

Pani Justyno Bóg na czyjąś przeszłość nie patrzy i sama jestem wierząca i też grzesząca bo nie ma ludzi bez grzechu.Ale wiara polega na tym że było co było i Bóg wybacza wszystko.A pani nadal kreuje swój seksapil i to mi sie kłoci z osobą ktora deklaruje że jest wierząca.I tyle pani Justyno- napisała jednak z internautek. można mieć seksapil i być przy tym subtelna a nie wyzywająca i świadomie prowokować.

Jak odpowiedziała jej Justyna? Zobaczcie sami!

 

3/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 komentuje doniesienia na swój temat
Facebook

Słuchaj Sylwia (Jagoda) czy krzywdzę Cię tym, że kreuję swój seksapil?? jak Tobie się kłóci coś to sobie zmień coś w swoim życiu, abys byłą szczęśliwa!!!- odpisała Justyna z "Rolnik szuka żony".

To nie jedyny komentarz, który postanowiła zamieścić uczestniczka 4. edycji programu TVP. 

mogłabym o sobie książkę napisać.... To co jest w programie to raptem kilka minut wyjęte z mojego życia w któym już przeżyłam: 17 milionów 344 tysiące 890 mintuT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- zapewnia internautów kandydatka Karola. 

4/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 komentuje doniesienia na swój temat
Facebook

Waszym zdaniem Justyna dobrze robi komentując krytyczne wpisy internautów? 

5/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach

Jedno wydaje się pewne! Justyna to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek 4. edycji programu "Rolnik szuka żony"! 

Więcej na temat Rolnik szuka żony