Kogo powinien wybrać Piotr z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Po odejściu Emilii i Kasi, w domu rolnika została jedynie Monika. I choć mogła się już czuć niemal pewnie w staraniach o serce Piotra, to okazało się, że na wsi pojawiła się nowa uczestniczka. Katarzyna dostała od rolnika specjalne zaproszenie, by gościć w jego domu. Piotr tłumaczył, że nowa kandydatka wcześniej napisała do niego list, jednak wstydziła się wystąpić w programie. Po odejściu dwóch innych dziewczyn, zmieniła zdanie i przyjechała, by konkurować z Moniką o Piotra. Niewiele wiemy o nowej uczestniczce. Jedynie tyle, że ma 33 lata i pochodzi z Kowalewa Pomorskiego. Poza kamerami udało jej się nawiązać kontakt z Piotrem za pośrednictwem portalu społecznościowego. W pierwszym odcinku, w którym się pojawiła, dała się poznać jako pracowita i sympatyczna dziewczyna. 

 

Zobacz też: "Porażka ten koleś", internauci ostro o Piotrze z "Rolnik szuka żony". Zaprosił nową kandydatkę do swojego domu!

 

Czy ostatecznie to właśnie Kasia zdobędzie serce Piotra z programu "Rolnik szuka żony 4"? A może rolnik wybierze spokojną i serdeczną 40-letnią Monikę, która świetnie się czuje na wsi? Głosujcie na swój typ!

 

Polecamy: "Rolnik szuka żony 4": Justyna nie przestaje budzić kontrowersji! Po randce Karola z Sarą fani hejtują, ale i... wspierają Justynę!

 

W domu Piotra są obecnie dwie kandydatki do jego serca: Monika i Kasia.

Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

 

Monika jest w programie od początku.

Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

 

Kasia pojawiła się w ostatnim odcinku na specjalne zaproszenie Piotra.

Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

Więcej na temat Rolnik szuka żony