"Rolnik szuka żony": Magda jest zakochana, a Paweł szuka wad u Marty
Instagram

"Rolnik szuka żony": Paweł szuka wad u Marty, a Magdalena szaleje ze szczęścia. Pierwsze deklaracje miłosne w zwiastunie nowego odcinka!

"Rolnik szuka żony": Magda jest zakochana, a Paweł szuka wad u Marty
Instagram

Finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" coraz bliżej! W sieci pojawił się nowy zwiastun odcinka, w którym  uczestnicy wybiorą się na randki. Po raz pierwszy widzowie poznają nowego partnera Magdaleny i usłyszą deklaracje ze strony rolniczki. U Pawła i Marty szczęście trwa w najlepsze, a co Ilony i Macieja? Podejmą decyzję, czy chcą kontynuować tę znajomość? Marta Manowska odwiedzi też Józefa i Dawida. Czy u rolników, którzy pożegnali wszystkie swoje kandydatki coś się zmieniło?

Co wydarzy się w 11. odcinku "Rolnik szuka żony" 7?

Romantyczne wyjazdy, spotkania tylko we dwoje z dala od gospodarstwa sprawiają, że uczestnicy otworzą się na poważniejsze deklaracje. Wygląda na to, że Magdalena znalazła szczęście u boku Kuby:

Mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa - mówi wprost Magdalena w zwiastunie. 

A co będzie się działo u Marty i Pawła? Ta para znów pozytywnie zaskoczy widzów! Rolnik podczas wspólnej kolekcji zaplanuje ich kalendarz spotkań, widać, że wcale nie chcą się rozstawać. Tu chyba można mówić już o prawdziwych uczuciach!

Staram się jakieś wady znaleźć, ale nie ma nic- mówi wprost Paweł o swojej wybrance, a Marta dodaje: Wszystko się jakoś tak fajnie układa

Z kolei u Ilony i Macieja wygląda na to, że randka przebiegnie w świetnej atmosferze, a rolnik wprost mówi o rodzinie:

Jestem gotowy na założenie rodziny - deklaruje z rozmarzonym wzrokiem Maciej.

Zdecyduje się kontynuować znajomość z Iloną? Jakie decyzje podejmą pozostali rolnicy i rolniczka? Dowiemy się już w niedzielę o 21.15!

Zwiastun "Rolnik szuka żony" w całości obejrzycie tutaj!

Zobacz także: Martyna i Mateusz z "Rolnik szuka żony" flirtują ze sobą! „Jakbyś była owocem, to byłabyś truskaweczką!"

Czy Paweł i Marta zdecydują się na poważny związek po programie "Rolnik szuka żony"? Wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze! 

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Czwartek, 3 grudnia 2020

 

Z kolei Magda nie kryje swojego zauroczenia nowym kandydatem, Kubą! Mężczyzna miał pojawić się w jej gospodarstwie już na początku programu ale z powodu prac na własnym gospodarstwie musiał zrezygnować z tej szansy. Jednak jak się okazuje, co się odwlecze... 

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Czwartek, 3 grudnia 2020

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40