Ania Bardowska żałuje ślubnego makijażu

"Rolnik szuka żony": Oto salon Ani i Grześka Bardowskich w ich nowym domu. Co za luksus!

Ania Bardowska żałuje ślubnego makijażu

Ania i Grzegorz Bardowscy budują swój wymarzony dom! Prace są na bardzo zaawansowanym etapie, a teraz jedna z projektantek wnętrz pokazała, jak będzie wyglądał ich wielki salon w ponad 200-metrowej willi! Choć to na razie projekt, już teraz jesteśmy pewni, że będzie pięknie i luksusowo!

Salon w domu Ani i Grzegorza Bardowskich z "Rolnik szuka żony"

Ania i Grzesiek co jakiś czas pokazują fanom postępy z budowy domu. Wiadomo już, jak będą wyglądały m.in. łazienka czy pokoje dzieci rolnika i jego żony. Z kolei w rozmowie z Party.pl ukochana para z show TVP zdradziła, że budowa domu pochłonęła już ponad 300 tysięcy złotych, a to jeszcze nie wszystko:

Kosztorys został przekroczony o około 30 procent. To nie jest tak, że wybieramy najdroższe materiały, ale nie da się czasami inaczej zrobić - mówiła Ania Bardowska w redakcji Party.pl

Patrząc jednak na projekt ich salonu, można stwierdzić, że gwiazdy "Rolnik szuka żony" na to pomieszczenie nie żałowali pieniędzy. Jest naprawdę nowocześnie, przestronie i luksusowo! 

Nowy projekt salonu dla przemiłych właścicieli, jest jasno, przestronnie, przytulnie. Czy jest tu ktoś kto aktualnie marzy o takim salonie? - napisała Ilona Wysocka, projektantka wnętrz na swoim Instagramie, pokazując kilka zdjęć projektu i oznaczając Anię Bardowską.

Oto salon państwa Bardowskich (żeby zobaczyć kolejne zdjęcia, naciśnij strzałki po prawej).

Ania i Grzesiek nie wiedzą jeszcze, kiedy wprowadzą się do nowego domu, jednak na pewno nie w tym roku. 

Co wiesz o Bardowskich? QUIZ

 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27