Rolnik szuka żony, odcinek finałowy Dziewczyny w finale programu „Rolnik szuka żony" Małgosia z Rolnik szuka żony w ciemnych włosach Kasia z Rolnik szuka żony w finałowym odcinku Rolnik szuka żony, odcinek finałowy
Rolnik szuka żony, odcinek finałowy
Akpa
1/6
Rolnik szuka żony, odcinek finałowy
Akpa

Już 26 listopada zobaczymy finał "Rolnik szuka żony 4". Czwarta edycja programu przyniosła sporo zaskoczeń i zwrotów akcji jak nigdy w historii show. Być może dlatego powstało sporo zarzutów, że „Rolnik szuka żony” jest „ustawiony” i „wyreżyserowany”. Ale czy właśnie nie tego oczekiwali widzowie, którzy byli zawiedzeni, że w programie jeśli komuś się nie udało, to nie są pokazane dalsze jego losy i starania o miłość? Ta edycja rolnika ogląda się bardzo dobrze. Ostatni odcinek oglądało prawie 4,5 miliona widzów!

 

Zobacz: Rolnik szuka żony 4: Marta Manowska szuka dziewczyny dla Zbyszka?

 

Tym sposobem show jest najlepiej oglądanym programem w telewizji, pokonało nawet większość seriali. "Rolnik szuka żony" ustępuje tylko serialowi "M jak miłość"!

 

A to, że padają zarzuty, że program jest ustawiony jest na to wytłumaczenie:

 

– Te odejścia to samo życie, tak się przecież zdarza. Reakcje uczestników i ich decyzje też nie są zaplanowane ani przez nas wyreżyserowane. Że uczestniczki w trakcie programu decydują się odejść? Wszystko dzieje się w zgodzie z zasadami formatu. Zdarzają się sytuacje, które zaskakują – powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”.

 

Zobacz w naszej galerii kilka zdjęć z finału "Rolnika"!

 

Zobacz także: WOW! Małgosia z "Rolnik szuka żony" w ciemnych włosach! Jest nie do poznania! ZDJĘCIA

2/6
Dziewczyny w finale programu „Rolnik szuka żony"
Akpa

W połowie października jeden z odcinków, w którym Piotrek odrzucił Emilkę, a kasia zdecydowała się sama odejść z show - oglądało aż 3,9 mil widzów! To był prawdziwy rekord. 

3/6
Małgosia z Rolnik szuka żony w ciemnych włosach
Instagram

Z odcinka na odcinek widowania Rolnik szuka żony" rośnie. Średnio śledzi "Rolnika... " 3,5 miliona osób. Czy to ulubione show Polaków? Nawet ci co nie oglądali, słyszeli o programie. 

4/6
Kasia z Rolnik szuka żony w finałowym odcinku
Akpa

Każdy zastanawia się czy Kasia kandydatka Piotra jest w ciąży?

5/6
Rolnik szuka żony, odcinek finałowy
Akpa

Czy Paweł ożeni się z Małgosią?

6/6
Rolnik szuka żony, odcinek finałowy
Akpa

Finał programu zobaczymy 26 listopada, a był kręcony pod koniec paździenika. Czy Mikołaj i Zbigniew znaleźli partnerki?

Więcej na temat Rolnik szuka żony