Marta i Paweł to jedyna para z 6. edycji "Rolnik szuka żony", która po zakończeniu emisji nadal jest razem. Niedawno zakończyli swoją przygodę z programem "Dance Dance Dance", dzięki któremu jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie, a Paweł przez jakiś czas mieszkał u Marty. Teraz okazuje się, że to uczestniczka hitu TVP1 planuje przeprowadzkę z Warszawy i właśnie kupiła dom na wsi. To nie wszystko Marta pokazała, gdzie zamieszka razem z Pawłem. Widoki zapierają dech!

Reklama

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" zdradziła, gdzie teraz będzie mieszkać!

Marta i Paweł szybko stali się ulubieńcami widzów. Po zakończeniu emisji w końcu mogli ujawnić, że nadal są razem i od tego czasu regularnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Para juz wcześniej deklarowała, że chce zamieszkać razem, a teraz ta decyzja stała się faktem, bo właśnie kupili dom na wsi.

Mój (no dobra NASZ❤️) jest ten kawałek podłogi???? Dziś kupiliśmy nasze wspólne, pierwsze mieszkanie❤️ Póki co wygląda bardzo źle???? ale mam nadzieje, że już niedługo będzie wyglądać pięknie!❤️

Myślę o tym, żeby założyć bloga i pokazywać Wam postęp prac i jak wygląda przeprowadzka Warszawianki, korpozwierza do @pawelfarmer na wieś???? - napisała Marta Paszkin na Instagramie pod zdjęciem z nowego domu.

Rolniczka zdecydowała się na popularne na Instagramie Q&A i zdradziła, gdzie zdecydowali się kupić mieszkanie. Okazuje się, że partnerka Pawła planuje wyprowadzkę z Warszawy i zdecydowała się przeprowadzić razem z rolnikiem do malowniczo położonej miejscowości w gminie Węgliniec. Para będzie mieszkała nad samym jeziorem, a relację z remontu domu Marta planuje pokazywać na blogu, który chcaiałaby założyć w tym celu. Para chciałaby, aby córeczka Marty Paszkin, Stefania, która od września zaczyna przygodę ze szkołą mogła zacząć edukację w nowym miejscu.

Wygląda na to, że życie Marty i Pawła w najbliższym czasie całkowicie się zmieni. Kibicujecie tej parze?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pochwalili się radosną nowiną! Fani: "To chyba o rękę poprosił?"

Zobacz także
Instagram / marta_paszkin

Para ostatnio pochwaliła się podpisanym aktem notarialnym i zaczynają nowe życie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama