Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony pokazali zdjęcia ze ślubu Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł całują się na planie show
Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony pokazali zdjęcia ze ślubu
mat. prasowe
Mamy zdjęcia z przygotowań!
1/5
Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony pokazali zdjęcia ze ślubu
mat. prasowe

 

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz szykują się do ślubu! Para, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony 4" już 28 września będzie ślubowała sobie miłość aż po grób. Zakochani od tygodni starają się, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Specjalne zaproszenia, winietki, podarunki dla gości. Nie ma wątpliwości, że ten dzień będzie miał cudowną oprawę. Siostra panny młodej, Milena, zdradziła co nieco na swoim Instagramie. Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądała suknia ślubna Małgorzaty Sienkiewicz? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par! Która z nich jest twoją ulubioną? GŁOSUJ

2/5
Instagram

 

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz biorą ślub

 

28 września odbędzie się ślub Małgosi i Pawła, których połączył program "Rolnik szuka żony". Siostra panny młodej pokazała, jak wyglądają przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Suknia ślubna Małgosi jest już w gotowości. Tak samo jak kreacja świadkowej. 

3/5
Instagram

 

Małgosia Sienkiewicz również od kilku tygodni pokazywała poszczególne etapy przygotowań do ślubu na swoim Instagramie. Specjalnie zamawiane szlafroki dla państwa młodych to bardzo zabawny i oryginalny pomysł. Z pewnością przydadzą się nie tylko podczas nocy poślubnej, ale również miesiąca miodowego :) 

4/5
Instagram

 

Małgosia z "Rolnik szuka żony" niedawno pokazała zamówienie, które przyszło do niej od Sugarfree. Czyżby ta znana wśród gwiazd marka ubierała jej druhny na tę wyjątkową okazję?

 

Zobacz także: "Jest mi pani po prostu żal i wstyd" Ostra odpowiedź Małgosi z "Rolnik szuka żony" na zaczepki internautki

5/5
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł całują się na planie show
Mat. promocyjne

 

Przypomnijmy, że Małgosia i Paweł w pierwszym odcinku 5. edycji "Rolnik szuka żony" zdradzili nie tylko fakt, że biorą ślub, ale również to, że... spodziewają się dziecka! W ich życiu szykują się spore zmiany. Już teraz życzymy im wszystkiego dobrego i bardzo wielu szczęśliwych chwil! 

 

POLECAMY: Małgosia z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jak zmieniła ją ciąża. Zrozumie ją każda przyszła mama!

Więcej na temat Rolnik szuka żony