Kamila na planie 2. odcinka Rolnik szuka żony
Mieszko Piętka/AKPA
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Kamila imprezuje po programie, a Internauci piszą: "Nie wyszło z żadnym". Zaskakujące zdjęcie!

W sieci pojawiło się zdjęcie Kamili w jednym z warszawskich klubów. Zobaczcie, z kim imprezuje uczestniczka "Rolnik szuka żony"!

8. edycja "Rolnik szuka żony" dopiero się rozkręca, a tymczasem na stonie jednego z warszawskich klubów pojawiło się zdjęcie Kamili, jednej z uczestniczek obecnej edycji, w zaskakującym towarzystwie. Okazuje się, że rolniczka nie pojawiła sie z żadnym z kandydatów. Czy to oznacza, że ostatecznie Kamila z "Rolnik szuka żony" 8 podziękuje wszystkim kandydatom? Internauci nie mają wątpliwości, jak zakończy się program...

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Kamila z "Rolnik szuka żony" 8 nie związała się z żadnym z kandydatów

"Rolnik szuka żony" 8 początkowo został oceniony przez widzów jako najbardziej przewidywalna edycja w historii programu i już pojawiły się spekulacje na temat finałowych par. Szybko okazało się, że w tej edycji wcale nie będzie nudno i kontrowersje wzbudza np. Iza, kandydatka Kamila, czy Ryszard jeden z kandydatów Elżbiety.

Kamila już po wizytówce wywoływała emocje, a teraz pojawiła się na facebookowym profilu klubu "Enklawa" w zaskakującym towarzystwie. Ta fotografia zdradza jak potoczą się jej losy w programie?

Zdjęcia Kamili z imprezy wywołały w sieci niemałe zamieszanie. Internauci piszą, że rolniczka w programie nie znalazła miłości z żadnym z kandydatów, których zaprosiła do swojego gospodarstwa i dlatego imprezuje z przyjaciółką:

Już dawno ich nie ma . Impreza teraz a program nakręcony dawno. Nie wyszło z żadnym 🙂

miło, że ktoś łączy kropki 🙂

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kandydaci kandydatki ruszyli do pracy: "My mamy z metra płacone?"

Wielu fanów programu staje jednak w obronie rolniczki i pisze wprost, że jest młoda i ma prawo wybrać się na imprezę z koleżanką, co wcale nie świadczy o tym, że nie ma partnera. 

Mysle tez, ze imprezuje za swoje pieniądze, sama na to zapracowała ciężka praca! Wiec nikogo nie powinno interesować na co te pieniądze wydaje..😁

Dajcie spokój, dziewczyna ma prawo wyjść do ludzi..

Niech się bawi 😃

Kamila już od czasu odcinka zerowego 8. edycji "Rolnik szuka żony" wzbudza ogromne emocje. Co prawda emisja programu nadal trwa, ale jego nagranie już dawno zostało zakończone. Dlatego Internauci sugerują, że rolniczka jednak nie zdecydowała się na dłuższą relację z żadnym ze swoim kandydatów. 

Kamili z
Mat. promocyjne/TVP

Już w najbliższym odcinku dowiemy się, jak kandydaci Kamili radzą sobie w jej gospodarstwie. Z pewnością emocji nie zabraknie, a zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony" 8 obejrzycie tutaj!

Kandydaci Kamili z
Mat. promocyjne/TVP

Magda z "Rolnik szuka żony" planuje zaręczyny, Adam ma dziewczynę!
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Paweł zadebiutował na Instagramie, a Mateusz nazywa go "jednym z ulubionych statystów"! Kandydaci Magdaleny byli podstawieni?
Co miał na myśli Mateusz pisząc o statystach?

Paweł z " Rolnik szuka żony " do niedawna był jednym z nielicznych uczestników siódmej edycji, które nie mają konta na Instagramie. Teraz to się zmieniło i kandydat Magdaleny zadebiutował w mediach społecznościowych, publikując dwa swoje zdjęcia. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, w końcu większość uczestników "Rolnika" wykorzystuje popularność w mediach społecznościowych, gdyby nie zaskakujący komentarz Mateusza! Barman, który nie boi się wzbudzać kontrowersji nazwał Pawła "jednym z dwóch ulubionych statystów". Czy to oznacza, że przypuszczenia niektórych fanów "Rolnik szuka żony" się potwierdziły i kandydaci Magdaleny byli podstawieni? Kandydaci Magdaleny  z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" byli podstawieni? Paweł w "Rolnik szuka żony" w programie zabiegał o uczucia Magdaleny, ale kiedy rolniczka nie wykazywała żadnej inicjatywy ze swojej strony zrezygnował ze starań. Po finałowym odcinku część Internautów oskarżyła Pawła o to, że przez cały czas grał. Niektórzy fani w komentarzach na oficjalnych kontach programu pisali wprost, że Magda specjalnie wybrała takich kandydatów, żeby odesłać ich do domu, bo już zaczęła się spotykać z Jakubem. Do tej pory rolniczka nie odniosła się do tych informacji, ale wymownie podsumował je Mateusz w komentarzu pod nowym zdjęciem Pawła na Instagramie. Kontrowersyjny uczestnik "Rolnika" pisze o Pawle i Adamie, że są statystami: Jeden z moich dwóch ulubionych statystów 🤠 - napisał Mateusz pod zdjęciem Pawła z "Rolnik szuka żony". Te słowa można potraktować jako żart , ale kiedy w finale kandydaci ostro potraktowali Magdalenę stało się jasne, że od początku żadna z tych relacji nie miała szans. Co więcej A dam...

Instagram / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Kiedy finał "Rolnik szuka żony 7"? Co zobaczymy w ostatnim odcinku show TVP
Finał ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami

Finał ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. W najbliższą niedzielę, 6 grudnia, zobaczymy co dalej z miłosnymi perypetiami uczestników show. A kiedy zostanie wyemitowany finałowy odcinek programu, w którym przekonamy się kto naprawdę znalazł w programie miłość, a kto zostanie sam?  Zobacz także:  Rolnik szuka żony. Marta opublikowała nagranie na którym trzyma się za brzuch. W sieci zawrzało! "Jesteś w ciąży?" pytają internauci. Odpowiedziała!   Kiedy finał Rolnik szuka żony 7? Siódma edycja "Rolnik szuka żony" obfituje w nagłe zwroty akcji. Wygląda na to, że niektórym udało się nawiązać relację - jak Pawłowi i Marcie. Inni - jak Dawid - boleśnie przeżyli uczuciową porażkę. Zaskoczeniem ostatniego odcinka była Magda, która po odprawieniu wszystkich swoich kandydatów znalazła innego... Co z tego wyniknie? Jak potoczą się losy Józefa i Macieja oraz ich kandydatów? Tego dowiemy się w wielkim finale sezonu "Rolnik szuka żony", który zobaczymy już w niedzielę 13 grudnia . Czy tradycyjnie uczestnicy i ich kandydaci spotkają się w Kazimierzu Dolnym? Jakie kulisy programu ujawnią? I wreszcie - naważniejsze, jak nawiązane relacje potoczą się w realnym życiu? O tym wszystkim przekonamy się już 13 grudnia. Będziecie oglądać finał "Rolnik szuka żony"?

Edyta Górniak zajmie się polityką?
Newsy
Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"?! Gwiazda pokazała zaskakujące nagranie 
Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"?! Gwiazda pokazała zaskakujące nagranie 

Edyta Górniak pojawi się z 7. edycji " Rolnik szuka żony" ?! Nagranie, które opublikowała w sieci sporo namieszało. Najnowsza edycja hitowego show TVP rusza już 13 września. Czy diva polskiej piosenki pojawi się na planie?  Zobacz także:  Marta Manowska o finałowej piątce nowej edycji "Rolnik szuka żony". Dlaczego w programie zabraknie Joanny? Edyta Górniak w "Rolnik szuka żony"? Fani "Rolnik szuka żony" nie mogą się doczekać nowej edycji show. Pewne jest, że swojej miłości będzie szukało czterech rolników i jedna rolniczka. Poznamy bliżej Pawła, Dawida, Józefa, Macieja i Magdalenę. Internauci doskonale już znają zasady programu, więc jakie było zdziwienie, gdy na profilu Edyty Górniak pojawiło się nagranie zza kulis, na którym stojąc przed kamerą mówi:  Dobry wieczór. Słyszałam, że... jakiś rolnik szuka żony?  Nagranie nagrane w studyjnej reżyserce opublikowała w sieci opisując słowami: "Jesienna rozmówka ...🤩🐖🐓🦩". Internautom spodobało się poczucie humoru piosenkarki:  - Będą żniwa  - Na pewno znajdziesz wielu kandydatów Edi  - No miałby szczęście!  Trzeba przyznać, że to by była bardzo emocjonująca edycja! Wyobrażacie sobie miny rolników, którzy otwierają list od Edyty Górniak?  Zobacz także:  Uczestnicy "Rolnik szuka żony" 7 na nagraniu czołówki programu! Reżyser zdradził jaka będzie nowa edycja Edyta Górniak opublikowała zabawne nagranie nawiązujące do programu "Rolnik szuka żony". Możecie je zobaczyć TUTAJ.   Nowa edycja "Rolnik szuka żony" rusza już 13 września.  Wyobrażacie sobie Edytę Górniak w "Rolnik szuka...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner