Stanisław z Rolnik szuka żony 8 z Martą Manowską
mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 8: Internauci już wiedzą, którzy kandydaci jako pierwsi pojadą do domu!

Nie wszyscy uczestnicy 8. sezonu "Rolnik szuka żony" są zadowoleni ze swoich wyborów po pierwszym dniu wizyty kandydatów w gospodarstwach! Niektórzy mówią wprost, w czyje intencje nie wierzą. Widzowie już wiedzą, kto odpadnie!

Uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony" w ostatnim odcinku przywitali kandydatów i kandydatki w swoich gospodarstwach, ale nie obyło się bez zaskoczeń! Niektórzy uczestnicy już podczas krótkiej rozmowy po przyjeździe zrazili do siebie rolników i rolniczki. Wydaje się, że jedynie Kamila i Krzysztof w pełni są zadowoleni ze swoich dotychczasowych wyborów. Niestety Elżbieta, Stanisław i Kamil już w przyszłym odcinku mogą podziękować po jednym z uczestników. O kogo chodzi?

"Hotel Paradise": Wiktoria oskarżyła show o załamanie nerwowe. Uczestnicy innych programów też przeszli przez piekło

Ci kandydaci jako pierwsi opuszczą gospodarstwa rolników? Co stanie się w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony"?

8. edycja "Rolnik szuka żony" dotychczas nie wzbudza zbyt dużych kontrowersji, a jedynie zachowanie Stanisława, który jest mocno zdystansowany do swoich kandydatek wywołuje falę krytyki w sieci. Po ostatnim odcinku mnóstwo emocji wzbudziła też kandydatka Kamila, Iza, która twierdzi, że jest już gotowa na ślub i dziecko, a tymczasem widzowie piszą wprost, że sama zachowuje się jak przedszkolak. To zdaniem niektórych Internautów właśnie Izabela jako pierwsza opuści gospodarstwo Kamila.

Jednak to nie jedyna tego typu sugestia ze strony fanów! Okazuje się, że widzowie uważają, że Elżbieta również wkrótce podziękuje Ryszardowi, który nie ma zamiaru ciężko pracować na emeryturze, co sam powiedział wprost przed kamerami.

- Ja mam jeszcze z 15 lat życia, a tu trzeba zapie... - powiedział wprost Ryszard.

Do tej dwójki w przyszłym odcinku może dołączyć jedna z kandydatek Stanisława...

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Widzowie o kandydatkach Kamila: "Uciekinierki z przedszkola"

Widzowie "Rolnika" nie mają wątpliwości, że Stanisław dość szybko rozstanie się z Roksaną. Rolnik już w programie mówił wprost, że nie do końca jest pewny intencji trzeciej kandydatki, a na pytanie Marty Manowskiej, co dostał od Roksany powiedział dość oschle: "syropy jakieś".

- Na razie (chyba) zgodnie z przewidywaniami... 🙂 Roksana wyjedzie po pierwszej dobie, Ola wyjedzie po drugiej dobie.... zostanie Teresa 🙂 🙂. Facet do kamer mówi maksymalnie dyplomatycznie, ale nie chce przed kamerami okazywać swoich uczuć, sympatii

- Dobrze ocenił dziewczyny, Roksana do domu

- Po pierwszym dniu nie ma faworytki, ale Roksanę już skreślił 🤩🤩szczery

 

Z kolei Elżbieta nie ukrywa, że jest zawiedziona zachowaniem Ryszarda. Co prawda mężczyzna początkowo zapunktował, przywożąc świeże warzywa, ale jego wyznanie na temat chęci lansowania się w programie, mocno zszokowało rolniczkę. To nie wszystko! Mężczyzna zachowuje się, jakby przyjechał na urlop na wieś, a nie starać się o kobietę i razem z nią zajmować się gospodarstwem. Internauci nie mają wątpliwości, że Ryszard jako pierwszy opuści gospodarstwo Elżbiety!

- Widzę, że on u mnie widzi taką agroturystykę, żeby sobie odpocząć. Jeżeli się okaże, że mężczyzna przyjechał tu po sławę, żeby się pokazać, a ja w ogóle go nie interesuję, to w ogóle mu podziękuję - zapowiedziała.

Elżbieta z
Mat. promocyjne/TVP

Sądzicie, że w 8. edycji "Rolnik  szuka żony" powstanie jakaś para?

Kandydatki Kamila z Rolnik szuka żony

Uczestnicy Rolnik szuka żony 7
Facebook
Newsy
Oto uczestnicy "Rolnik szuka żony" 7 - wśród nich jedna kobieta i gwiazdor innego programu!
Oto uczestnicy "Rolnik szuka żony" 7 - wśród nich jedna kobieta i gwiazdor innego programu!

Siódma edycja " Rolnik szuka żony " rusza już 13 września. To wtedy zobaczymy wszystkich uczestników hitowego programu TVP. Zgodnie z zasadami do show wchodzi piątka uczestników, którzy otrzymali największą liczbę listów. W pierwszym odcinku tradycyjnie Marta Manowska odwiedzi rolników w ich gospodarstwach i przywiezie ze sobą listy od kandydatek. Do tej pory widzowie poznawali rolników, szukających miłości dopiero w pierwszym odcinku programu, ale tym razem serwis plejada dotarł do listy uczestników. Zobaczcie, kogo zobaczymy w 7. edycji "Rolnik szuka żony"! Oto lista uczestników "Rolnik szuka żony" 7. Według plejada.pl to oni pojawią się w nowej edycji programu! 1. W siódmej edycji "Rolnik szuka żony" pojawi się jedna kobieta . W zapowiedzi pojawiły się aż dwie kandydatki, ale wszystko wskazuje na to, że już 13 września w hicie TVP1 zobaczymy 26-letnią Magdalenę. Rolniczka zdecydowała się na poszukiwanie miłości w programie po dosyć trudnych doświadczeniach życiowych. Ma za sobą nieudane małżeństwo, ale jest gotowa na nowy związek i szuka mężczyzny, z którym mogłaby założyć rodzinę.  2. Jednym z uczestników "Rolnik szuka żony" 7 ma być również 29-letni Dawid . Prowadzi gospodarstwo razem z rodzicami i jest też jest naczelnikiem lokalnej OSP. Mężczyzna szuka szczerej otwartej kobiety, z poczuciem humoru, która poważnie myśli o przyszłości. Już 13 września przekonamy się, czy wśród listów znajdzie wymarzoną kandydatkę na żonę. 3.   31-letni Maciej jest rolnikiem nie tylko z pokolenia na pokolenie, ale również z doświadczenia. Mężczyzna kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym i prowadzi...

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
TV-Show
Waldemar odejdzie z "Rolnik szuka żony"! W sieci zawrzało: "Po co był ten cyrk"?
Waldemar odejdzie z "Rolnik szuka żony"! W sieci zawrzało: "Po co był ten cyrk"?

Waldemar znów zaskoczył! Po tym jak w 3. odcinku "Rolnik szuka żony" nie wybrał żadnej z kandydatek i zdecydował się odjechać do gospodarstwa sam, w sieci zawrzało! Internauci są podzieleni. Jedni ostro krytykują zachowanie rolnika, inni popierają jego wybór, podkreślając, że nie chciał oszukiwać kobiet, które przyjechały z nadzieją na stworzenie związku. Przeczytajcie komentarze! Czy to oznacza, że Waldemar teraz opuści program? Kontrowersyjna decyzja Waldemara! Waldemar okazał się najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem 6. edycji „ Rolnik szuka żony ”. Już w pierwszym odcinku powiedział, że nie jest zadowolony z listów od kandydatek i nie spełniają one jego oczekiwań. Mężczyzna chciał poznać kobietę, z którą mógłby założyć rodzinę, a w większości napisały kobiety w wieku około 50 lat, które szukają stabilizacji. Podczas spotkań z wybranymi kandydatkami starał się być miły i uśmiechnięty, ale widać było, że zachowuje dystans i żadna z kobiet nie zachwyciła go. W końcu 46-latek podjął kontrowersyjną decyzję i odrzucił wszystkie kandydatki, wracając samotnie do gospodarstwa. To pierwsza taka sytuacja w "Rolniku". Widocznie Waldemar nie chciał dawać złudnych nadziei kobietom, jak zrobił to Łukasz Sędrowski w poprzedniej edycji, za co został ostro skrytykowany przez widzów. Kandydatki Waldemara były zszokowane jego zachowaniem: Niefajnie się zachował wobec nas. Po co nas w ogóle zaprosił? Po pierwszym razie, po rzutkach? Wczoraj coś było, a dzisiaj już nie? Ciekawe czy w ogóle kogoś szukał. Chciał się pokazać w telewizji, to się pokazał! - mówiły kobiety wyraźnie zdenerwowane decyzją mężczyzny! Waldemar jednak był pewny podjętej decyzji i na koniec powiedział kilka słów, które zabrzmiały jak...

Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl
Newsy
Dlaczego kandydatki Jana nie zostały pokazane w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony"?
Jest komentarz Elżbiety!

  Świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" już za nami. Jak już wiemy, w specjalnej odsłonie show pojawili się uczestnicy poprzednich edycji oraz rolnicy z ostatniej odsłony programu, a wśród nich Jan. Media już kilka tygodni wcześniej informowały, że w świątecznym odcinku pojawią się również kandydatki Jana, czyli Marysia i Elżbieta. Niestety, w programie wyemitowanym 25 grudnia ich zabrakło. Dlaczego? Ela skomentowała całą sytuację na Facebooku!   Dlaczego Ela nie pojawiła się w świątecznym odcinku "Rolnika"? Po emisji świątecznego odcinka programu fani zastanawiali się, dlaczego w show nie pojawiły się Ela i Maria. Jedna z kandydatek Jana napisała wprost, że była na nagraniu, ale nie została pokazana w tv! Dlaczego więc w specjalnej odsłonie programu nie zostały wyemitowane fragmenty z udziałem Marii i Elżbiety? Okazuje się, że stacja TVP pokazała, jak kandydatki Jana, razem z rolnikiem, przygotowują ozdoby świąteczne, ale nie w "Rolnik szuka żony" tylko w programie "Alarm!" w którym rolnicy zachęcali do licytowania wykonanych przez siebie bombek. Pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na rehabilitację syna jednej z kobiet, która wysłała swoje zgłoszenie do Łukasza.    Zobacz także:  Tak wygląda mama Jessiki z "Rolnik szuka żony"! Jest taka sama! ZDJĘCIA! Elżbieta i Maria pojawiły się na nagraniu specjalnego odcinka "Rolnik szuka żony".   Fragmenfy z udziałem kandydatek Jana zostały pokazane w programie "Alarm!".

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner