Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony w kościele w dniu ślubu Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony chcą drugie dziecko Rolnik szuka żony, Ania i Grzegorz Bardowscy odc 3 Żona Grześka z "Rolnik szuka żony" zaczyna rodzić?
Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko
1/8
Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko

Anna i Grzegorz Bardowscy to najbardziej szczęśliwa i medialna para z "Rolnik szuka żony". Niedawno zostali rodzicami małego Jasia i zakończyli remont mieszkania. O swojej miłości zdecydowali się opowiedzieć w magazynie "Dobre rady". Jak wyglądał ich związek od momentu zakończenia prac nad programem "Rolnik szuka żony"? Jak wyglądały zaręczyny, kiedy okazało się, że będą rodzicami? 

 

Zobacz: Grzesiek z "Rolnik szuka żony" nie świętował swoich 31. urodzin z Anią! "Wiem że jestem złośnicą..."

 

Okazuje się, że tuż po zakończeniu zdjęć do "Rolnik szuka żony" Ania i Grzegorz musieli ukrywać, że są parą. Powód? Kolejne odcinki nagranego wcześniej programu były puszczane w telewizji i widzowie byliby rozczarowani wiedząc, jaki jest finał, zanim go zobaczą na ekranach. 

Po nakręceniu finałowego odcinka, pary mają 4 miesiące przerwy od kamer. Mają czas, by sprawdzić czy dobrze wybrali i czy ich związki mają sens. Ania z Grzegorzem wiedzieli to od pierwszego spotkania, a po programie chcieli widywać się cały czas.

Mieszkałam we Wrocławiu, Grześ ma gospodarstwo koło Lwówka Śląskiego. Jeździliśmy do siebie. Musieliśmy się trochę ukrywać. (...) U nas sprawy zaszły dużo dalej niż to, co było pokazane w telewizji - mówi Ania w "Dobre rady". 

Grzegorz często zabierał Anię na wycieczki, a gdy pojechali do czeskiej Pragi, poprosił ją o rękę. Było to późną jesienią, 5 miesięcy po ich pierwszym spotkaniu! 

 

Jak wyglądały zaręczyny? Dość nerwowo...

 

Zobacz także: Patrycja z Rolnik szuka żony 3 znalazła miłość! Tymczasem "jej" rolnika Łukasza coś łączy z... prowadzącą show!

 

 

 

2/8
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony w kościele w dniu ślubu
Facebook

Jak mówi Ania, niczego się nie spodziewała. Grzegorz wszystko przygotował sam:

- Mocno się stresowałem. Chodziłem niespokojnie po pokoju hotelowym, Ania trochę zaniepokojona spytała, co jest. Wtedy właśnie wyjąłem pierścionek i ukląkłem - opowiada magazynowi.

3/8
Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony chcą drugie dziecko
ONS

Zaraz po powrocie zaczęli przygotowania do ślubu. Wszystkie letnie terminy były zajęte, a oni chcieli się pobrać jak najszybciej.

4/8
Rolnik szuka żony, Ania i Grzegorz Bardowscy odc 3

Szybko zaczęli remont mieszkania, aby urządzić się po swojemu. Założyli video-bloga o rolnictwie i... okazało się, że będą rodzicami!

5/8
Żona Grześka z "Rolnik szuka żony" zaczyna rodzić?
Facebook

Dzielimy dom z moimi rodzicami. Oni mieszkają na parterze, my zajmujemy górę. (...) Mieszkanie jest zrobione według pomysłu mojej żony - opowiada Grzegorz w magazynie "Dobre rady".

 

6/8
Anna z Rolnik szuka żony w ciąży

Grzegorz chwali się, że sam skręcał mebelki dla synka

7/8
Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony z dzieckiem

Ania i Grzegorz 16 kwietnia będą obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. 

Rzadko się sprzeczamy, nawet w stresujących chwilach. (...) Grześ jest spokojny i opanowany i to mi się w nim podoba - mówi o mężu Ania.

8/8
Grzesiek z Rolnik szuka żony z synem na spacerze
Facebook

Jak twierdzą, odnaleźli się  w korcu maku