Ilona z "Rolnik szuka żony" znów pochwaliła się zdjęciem z młodym biznesmenem. Okazuje się, że para nie tylko dzieli wspólną pasję do jazdy konno. Ilona po raz pierwszy napisała, co ją łączy z tajemniczym mężczyzną, który dwa miesiące temu po raz pierwszy pojawił się na jej instagramowym profilu. Zaskakujące wyznanie!

Reklama

Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z przystojniakiem

Ilona z "Rolnik szuka żony" we wrześniu po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Szybko okazało się, że to młody naukowiec i wynalazca, Patryk Arłamowski. Co prawda uczestniczka hitu TVP nie potwierdziła wtedy, że są parą, ale wymownie skomentowała ich zdjęcie pisząc: Najlepszy. Teraz Ilona znów pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem i zdradziła, co ich tak naprawdę łączy:

W takim towarzystwie mogę jeździć codziennie ????????
#pasja #przyjazn #konie - napisała Ilona na Instagramie.

Okazuje się, że para się przyjaźni i dzieli wspólną pasję. Czyżby do był początek nowej relacji Ilony z "Rolnik szuka żony"?

Zobacz także: Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała nowego partnera?! "Najlepszy"

Tymczasem Internauci nie do końca wierzą w to, że Ilonę i młodego bizmesmena łączy jedynie przyjaźń i kibicują im. Co więcej w komentarza pojawiają się nawet gratulacje!

Zobacz także

- Pięknie widzieć cie szczęśliwa ❤️

- Super Ilona ten facet ciacho ❤️

- Super gratulacje Pięknie wyglądacie

Ilona i Patryk Arłamowski oficjalnie są przyjaciółmi i dzielą wspólną pasję. Na ich instagramowych kontach coraz częściej pojawiają się zdjęcia ze wspólnych przejażdżek konno. A obserwatorki Ilony trzymają za nią kciuki i życzą dużo miłości.

Instagram @imielinka

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama