Marta Manowska i Robert Bodzianny
Instagram/martamanowska/jaba0909/
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Brat Pawła był poważnie chory. "Dostałem drugą szansę". 

Robert Bodzianny, którego brat brał udział w programie "Rolnik szuka żony" opowiedział o swojej chorobie. Poczuł, że dostał szansę, którą musi dobrze wykorzystać.

Paweł Bodzianny był uczestnikiem 7. edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym udało mu się znaleźć miłość i stworzyć związek z Martą Paszkin. Jego brat pojawił się na ekranie, jednak sam nie zdecydował się na udział w show. Niedawno okazało się, że Robert Bodzianny wyjechał razem z Martą Manowską na wspólne wakacje, a teraz wyszło na jaw, że miał ogromne problemy ze zdrowiem. Mężczyzna był poważnie chory... 

"Rolnik szuka żony": Elżbieta dostała list od adoratora na adres prywatny! "Był jeden problem"

"Rolnik szuka żony": Brat Pawła pokonał chorobę 

O Robercie Bodziannym zrobiło się głośno, gdy fani zorientowali się, że Marta Manowska wyjechała na wakacje w jego towarzystwie. Prowadząca "Rolnik szuka żony" zwykle chroni swoją prywatność. Jednak w czasie egzotycznej podróży zrobiła wyjątek - na jej profilach społecznościowych pojawiają się kolejne zdjęcia oraz relacje. Fani zauważyli, że w tym samym czasie podobne kadry można zobaczyć również u brata Pawła Bodziannego z 7. edycji "Rolnik szuka żony". 

To, że pojechali razem, potwierdził również ojciec rolnika w czasie rozmowy z "Dobrym Tygodniem". 

- (...) Marta i Robert lubią się. Ona jest bardzo sympatyczna, była u nas kiedyś w pensjonacie przez kilka dni. (...) W zimie mamy luźniejszy okres, więc syn mógł sobie pozwolić na dłuższy wyjazd. W Meksyku chce zostać dwa miesiące. Marta na pewno nie będzie miała tyle wolnego - powiedział ojciec Pawła i Roberta. 

W końcu na profilu Marty zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Manowska w końcu pokazała wspólne zdjęcia z bratem Pawła

Rolnik szuka żony: Marta Manowska pokazała zdjęcia z z bratem Pawła Bodziannego
Instagram/Marta Manowska

Robert Bodzianny jest nie tylko rolnikiem, ale także podróżnikiem i blogerem. Na jego profilu pojawił się długi post, w którym opisał swoją trudną przeszłość. Okazuje się, że brat Pawła w 2018 roku usłyszał straszną diagnozę - ropień na trzustce. Mężczyzna opisał swoje doświadczenia oraz opowiedział, że wiara pomogła mu przetrwać najgorsze chwile.  

Jeszcze jak leżałem w szpitalu, dostałem ogromne wsparcie od ludzi, których nigdy w życiu nie widziałem. Słyszałem tylko o kolejnych kółkach różańcowych, które modlą się w mojej intencji - napisał Robert. 

Młody rolnik opowiedział również o tym, jak bardzo bał się śmierci. 

Robert Bodzianny opisał swoje lęki oraz myśli, które towarzyszyły mu przed operacją, która z jednej strony miała ratować jego zdrowie, a z drugiej była zagrożeniem życia. 

Dość często ostatnio słyszę, że jestem odważny. Każdy ma jakieś słabości, czegoś się boi i nie inaczej jest ze mną. Myśle że podobnie jak większość ludzi nie byłem wyjątkiem i też bałem się śmierci. Jednak mam to szczęście że wierzę w Boga. Pomimo całej nagonki na kościół i modzie bycia ateistą nie wstydzę się o tym pisać. To bardzo ułatwia życie w trudnych chwilach. Moja wiara została wystawiona na próbę w momencie gdy usłyszałem, że czeka mnie operacja i być może nie obudzę się następnego dnia. Jedno zdanie momentalnie zmieniło mi sposób w jaki spostrzegam świat. Gdy stanąłem twarzą w twarz ze śmiercią okazało się, że to nie jej powinnienem się bać. (...) W jednej chwili Pękła bańka mydlana w której większość z nas tkwi i która mówi: że mamy czas, że zdążymy, że umrzemy staro. Przez tą bańkę odkładamy marzenia na potem, starając się najpierw zadbać o finansową niezależność. - pisał Robert. 

Dostałem drugą szanse, jednak bardzo dobrze pamiętam co Bogu i sobie wtedy obiecałem. Spełniam daną obietnicę. Jak wiecie od dziesięciu miesięcy podróżuje po świecie i spełniam marzenia. - dodał. 

Młody podróżnik podziękował swoim czytelnikom za wsparcie oraz obecność. 

Dzięki za przeczytanie i za to że jesteś. - podsumował. 

Rolnik szuka żony Robert Bodzianny opowiedział o chorobie
Instagram @jaba0909

Natalia Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 7: Brat Pawła zdradził, jak układa mu się z Natalią! Jeden z fanów pyta czy się jej boi. Co odpowiedział?
"Rolnik szuka żony" 7: Brat Pawła zdradził, jak układa mu się z Natalią! Jeden z fanów pyta czy się jej boi. Co odpowiedział?

Robert Bodzianny nieoczekiwanie został jedną z gwiazd siódmej edycji " Rolnik szuka żony ". Co prawda to nie on, ale jego brat Paweł szukał w programie żony i jak się okazało w finałowym odcinku znalazł miłość i nadal spotyka się z Martą, ale po zakończeniu emisji hitu TVP zrobiło się głośno również o Robercie. Jeszcze w trakcie emisji okazało się, że mężczyzna doskonale dogaduje się z Natalią, kandydatką Pawła. Co więcej sam Paweł na pytanie Marty Manowskiej powiedział wprost, że nie ma nic przeciwko, aby ta dwójka się spotykała. A jak jest naprawdę? Do tej pory to Natalia odnosiła się do relacji z Robertem na swoim Instagramie , a teraz to rolnik zdecydował się skomentować tę znajomość! Są razem? Brat Pawła zdradził, jak naprawdę wygląda jego relacja z Natalią Brat Pawła, Robert zdecydował się odpowiedzieć na Instagramie na pytania swoich obserwatorów. Oprócz pytań o podróże, marzenia pojawiły się również komentarze dotyczące programu "Rolnik szuka żony" oraz pytania o jego relację z Natalią. Jeden z Internautów zapytał wprost: Czy faktycznie randkowałeś z Natalią? Robert wyznał, że atmosfera podczas nagrań była świetna i dodał, że faktycznie razem z Natalią polubili się i wspólnie żartowali. Brat Pawła przyznał też, że po nagraniach nie spotkali się jeszcze: Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań - odpowiedział Robert. Pojawiło się jeszcze jedno, dość zaskakujące, pytanie dotyczące Natalii. Jeden z Internautów zapytał wprost: "Boisz się Natalii?". Robert odpowiedział na to w żartobliwy sposób i opublikował na...

Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram
TV-Show
Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania "randki" z bratem Pawła. Jednak są razem?!
Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania "randki" z bratem Pawła. Jednak są razem?!

Po raz pierwszy w historii wszystkich edycji " Rolnik szuka żony " wydarzyła się sytuacja, kiedy kandydatka jednego z rolników zaprzyjaźniła się z jego bratem. Jeszcze podczas emisji programu Marta i Paweł żartowali, że być może będzie ślub, ale nie mówią o swoim, ale o Natalii i Robercie. Niedawno Natalia, która często mówi w swoich relacjach na Instagramie o bracie Pawła, rozwiała wątpliwości i przyznała, że obecnie nie są parą, ale mają ze sobą kontakt. Wtedy też okazało się, że Robert miał odwiedzić Natalię w Warszawie. W końcu doszło do ich spotkania! Czyżby ich relacja nabierała rozpędu? Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania z bratem Pawła Paweł jeszcze w programie powiedział wprost, że nie ma nic przeciwko, aby Natalia spotykała się z jego bratem. On znalazł uczucie i jest szczęśliwy z Martą, a Natalii nigdy nie traktował jako faworytki. Potem Robert Bodzianny, odpowiadając na pytania swoich obserwatorów zdradził, że faktycznie świetnie się bawił podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony" z kandydatkami Pawła i ma kontakt z Natalią . Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań - odpowiedział Robert. Teraz uczestniczka opublikowała na Instastories wspólne zdjęcia ze spotkania z Robertem. Wygląda na to, że ich znajomość robi się coraz poważniejsza!  Tylko spójrzcie na wspólne zdjęcie Natalii i Pawła. Ich uśmiechy nie pozostawiają wątpliwości, że doskonale czują się w swoim towarzystwie! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł mieszkają już razem! Uczestniczka zdradziła, jak odnajduje...

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
pawelfarmer/Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Paweł wygadał się na nagraniu u Marty?! "Za 7 miesięcy..."
Związek Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony" właśnie wszedł na kolejny etap! Jak się okazuje, już za 7 miesięcy parę czeka wielki dzień!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedni z ulubieńców widzów "Rolnik szuka żony". Para, która poznała się w siódmej edycji popularnego show, niedawno świętowała swoją pierwszą rocznicę, a w ostatnim czasie ich związek nabrał prawdziwego tempa! Uczestniczka hitowego programu TVP porzuciła swoje warszawskie mieszkanie i właśnie na dobre snuje wspólne gniazdko z Pawłem na wsi. Zakochani w końcu mają siebie na co dzień i jak się okazuje, za kilka miesięcy będą mieli prawdziwy powód do świętowania. Na nagraniu, które Marta zamieściła na swoim InstaStory, rolnik się wygadał!  Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zdradzili swoje plany! 2 lipca 2020 roku - to właśnie wtedy drogi Marty i Pawła po raz pierwszy się spotkały. a tych dwoje udowodniło, że prawdziwą miłość może odnaleźć w najbardziej zaskakujący sposób - przed kamerami, na oczach tysięcy widzów. Dziś uczestnicy siódmej edycji "Rolnik szuka żony" tworzą naprawdę zgraną parę i mogą pochwalić się pokaźnym gronem fanów, których nie przestają zaskakiwać. Jakiś czas temu  Marta i Paweł kupili wspólne mieszkanie  i choć ich pierwsze, wspólne gniazdko wymagało remontu, okazuje się, że dziewczyna już na dobre pożegnała się ze swoim warszawskim lokum i właśnie przeprowadziła się na wieś. Zobacz także:   Adrian z "Rolnik szuka żony" zaskoczył wyznaniem: "Taki słodki prezent tylko od..." Fani natychmiast zaczęli planować przyszłość swojej ulubionej pary, a wielu uznało, że skoro tych dwoje postawiło już tak ważny krok, najwyższa pora na zaręczyny! Co więcej, na palcu Marty faktycznie pojawił się  pierścionek od Pawła , jednak szybko okazało się, że nie ma on nic wspólnego z oświadczynami.  Marta...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner