Ania i Grzesiek Bardowscy z Rolnik szuka żony
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że Grzegorz wystąpi w znanym programie! „Aż się boję...”! Wiemy, kiedy premiera

Ania i Grzesiek Bardowscy z Rolnik szuka żony
Instagram

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" nową relację na Instastories zaczęła od wielkiego newsa! Gwiazda hitowego programu TVP zdradziła, że razem z rodziną wybierają się do Warszawy, bo Grzegorz został zaproszony do popularnego programu. Okazuje się, że Anna ma pewne obawy i boi się, jak jej mąż wypadnie, ale oczywiście trzyma za niego kciuki. 

Co to za program i kiedy premiera? 

Kiedy premiera programu z udziałem Grzegorza Bardowskiego?

Anna i Grzegorz Bardowscy są chyba najpopularniejszą parą, która znalazła miłość w programie "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu przygody w hicie TVP założyli własny kanał w serwisie YouTube, gdzie pokazują, jak wygląda praca w ich gospodarstwie i są bardzo aktywni w mediach społecznościowych.

Teraz Anna Bardowska zdradziła, że jej mąż pojawi się w programie "Jaka to melodia?":

Dzisiaj jedziemy do Warszawy, Grzesiek został zaproszony do pewnego programu telewizyjnego. (...)Będzie to "Jaka to melodia?". To będzie odcinek charytatywny można powiedzieć, a osoba która wygra nie zgarnia nagrody dla siebie, tylko przekazuje ją bardziej potrzebującym - powiedziała Anna Bardowska w relacji na Instastories. 

Okazuje się, że rolniczka ma pewne obawy związane z nowym zadaniem Grzegorza. To może się wydawać zaskakujące, bo mężczyzna ma już doświadczenie w telewizji. W końcu pojawił się w programie "Rolnik szuka żony" i gościnnie występował w roli eksperta w "Pytaniu na śniadanie".

Do premiery programu z Grzegorzem Bardowskim zostało jeszcze trochę czasu, bo jak zdradziła Anna jej męża zobaczymy w odcinku specjalnym "Jakiej to melodii?" 14 lutego!

Ja aż się boję jak to będzie. Premiera będzie 14 lutego

Jesteście ciekawi, czy Grzegorz Bardowski wygra odcinek specjalny programu "Jaka to melodia?"?

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" błaga o pomoc! Spłonęło gospodarstwo, potrzebne są środki na odbudowę!

Anna Bardowska Rolnik szuka żony
Instagram

 

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Niedawno Anna Bardowska pokazała, jak aktualnie wygląda ich nowy dom. Trzeba przyznać, że prace postępują w błyskawicznym tempie. 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44