Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" błaga o pomoc! Spłonęło gospodarstwo, potrzebne są środki na odbudowę!

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zamieściła przejmującą relację, w której zaapelowała do swoich fanów. Potrzebna jest pilna pomoc - w wyniku pożaru spłonęło 110 krów, poważnie uszkodzony został również budynek, czyli obora. Koszty odbudowania takiego gospodarstwa są ogromne, stąd też pojawił się apel rolniczki, aby pomóc osobom, których dotknęła tak wielka tragedia.

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak urządziła swój dom! Spójrzcie tylko na te wnętrza!

Kochani, jest nas tutaj trochę, stąd apel gorący. W gospodarstwie niedaleko nas przydarzył się pożar, spłonęło ok. 110 sztuk bydła mlecznego. Pożar objął również główny budynek, czyli oborę. Sami wiecie, że ta obora kosztuje bardzo, bardzo dużo, dlatego stąd mój apel do Was, aby pomóc temu gospodarstwu, żeby po prostu to gospodarstwo udało się uratować - powiedziała Małgosia Borysewicz w swojej relacji na InstaStory. 

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" prosi o pomoc dla pogorzelców 

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" doskonale wie, jak kosztowne jest utrzymanie gospodarstwa i jak wiele pracy to kosztuje. Sama zajmuje się hodowlą krów i jest na etapie budowania nowego budynku gospodarczego. Bardzo przejęła się historią, która wydarzyła się w jej miejscowości i zdecydowała się udostępnić dane do przelewu, gdyby ktoś chciał przelać chociaż symboliczną kwotę i tym samym pomóc poszkodowanym. 

Udostępnię slajd, gdzie jest podany rachunek bankowy, wystosowany przez opiekę społeczną z gminy, gdzie można przelewać pieniążki, który jest po prostu pewny. Stąd mój apel, żebyśmy razem pomogli. 

Na koniec rolniczka przyznała, że cała sytuacja bardzo ją poruszyła i ma nadzieję, że wspólnymi siłami, uda się pomóc pogorzelcom. 

Powiem Wam, że ja sama jestem tą sytuacją bardzo wstrząśnięta, dlatego być może, że to jest gdzieś blisko nas, gdzie znamy tych ludzi. Widzieliśmy, jak ktoś się rozwija, jak ktoś się buduje, bo każdy rolnik, który się buduje, ponosi jakieś ryzyko. Tak więc myślę, że wspólnymi siłami po prostu pomożemy, by to gospodarstwo funkcjonowało - dodała na koniec Małgosia Borysewicz.

Poniżej znajdziecie informacje dotyczące pomocy dla poszkodowanych, które udostępniła na swoim instagramowym profilu Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony". Trzymamy kciuki, aby pomóc osobom, których dotknęła ta tragedia. 

Rolnik szuka żony
Instagram

Rolniczka bardzo przejęła się trudną sytuacją pogorzelców i wierzy, że wspólnymi siłami, uda się im pomóc.

Małgosia Borysewicz w czarnej bluzie
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39