Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się, jak w tym roku spędza święta Wielkanocne. Okazuje się, że rolniczka razem z rodziną zdecydowała się na wyjazd do swoich rodziców. Przed wyjazdem jednak opublikowała zdjęcia z przygotowań, a jej obserwatorki sugerują, aby wydała własną książkę kucharską! O co chodzi?

Reklama

Anna Bardowska zdradziła, jak spędza święta. Fanki sugerują, aby wydała książkę kucharską!

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najpopularniejszych par, która w programie "Rolnik szuka żony" spełniła swoje marzenie o znalezieniu drugiej połówki. Niebawem rusza ósma edycja hitu TVP1, a oni udowadniają, że warto się zgłaszać do programu, bo faktycznie "Rolnik szuka żony" może odmienić życie. Para, która wzięła udział w drugiej edycji dziś jest szczęśliwym małżeństwem i ma dwójkę dzieci. Anna Bardowska po zakończeniu udziału w programie nadal pozostała aktywna w mediach społecznościowych i dziś jest jedną z popularniejszych Instagramerek.

Rolniczka właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem w mediach społecznościowych i zdradziła, że tegoroczną Wielkanoc spędzą w jej rodzinnym domu. Jednak największym zainteresowaniem na Instagramie Anny Bardowskiej cieszy się zdjęcie z przygotowań świątecznych. Takimi wypiekami nie powstydziłaby się sama Magda Gessler. Obserwatorki rolniczki są pod wrażeniem i już czekają na książkę kucharską jej autorstwa:

Aniu zdrowych rodzinnych świąt Wielkanocnych dla ciebie i twojej rodzinki

Ania pomyśl nad wydaniem książki kucharskiej. Polubiłam gotowanie przy Tobie :)

Same piękności i pyszności ????????????

Tylko spójrzcie!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Piękna Kamila i pewny siebie Emil. Oto nowy zwiastun zerowego odcinka!

Zobacz także
Instagram

Anna Bardowska przed wyjazdem pochwaliła się jeszcze imponującymi wypiekami. Jej fanki są zachwycone przepisami rolniczki. Być może niebawem zdecyduje się wydać kulinarny e-book ?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama