Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" mają powody do świętowania! Para obchodzi 6. rocznicę ślubu i właśnie spełniają marzenie o własnym domu, do którego planują wprowadzić się już w tym roku. Rolniczka pochwaliła się niepublikowanymi zdjęciami ze ślubu. Para na romantycznej fotografii wygląda na bardzo zakochaną...

Reklama

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" świętują 6. rocznicę ślubu!

Anna i Grzegorz Bardowscy miłość i popularność zdobyli dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Para wzięła udział w 2. edycji randkowego hitu Telewizji Polskiej i od tej pory w ich życiu wiele się zmieniło. Choć rolnik nie ukrywa, że po programie wyobrażał sobie spokojne życie na wsi z żoną i gromadką dzieci, to obecnie jest szczęśliwy. Od czasu programu wiele zmieniło się również w życiu Anny Bardowskiej. Uczestniczka porzuciła pracę pedagoga, pokonała swoją nieśmiałość i została jedną z najpopularniejszych influencerek w kraju. Ostatnio zajęła 45. miejsce w Rankingu Top100 Influencerów 2021.

16 kwietnia 2022 roku Anna i Grzegorz Bardowscy obchodzą 6. rocznicę ślubu i z tej okazji rolniczka już wcześniej pochwaliła się niepublikowanym dotąd zdjęciem ze ślubu, które wygląda, jak kadr z romantycznego filmu. Sami spójrzcie!

Instagram / ania.bardowska

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania Bardowska szykuje się do przeprowadzki! Pokazała, co kupiła do nowego domu

W przedświąteczną sobotę dodali rodzinne zdjęcie ze święconką. Swoim obserwatorom złożyli życzenia, ale przypomnieli też o tym ważnym dla nich dniu.

Zobacz także

Życzymy Wam zdrowych, spokojnych Świąt ❤️.

Ps. Dokładnie 6 lat temu, w sobotę zostaliśmy małżeństwem ❤️.

Historia miłości Anny i Grzegorza Bardowskich z "Rolnik szuka żony"

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w 2016 roku podczas 2. edycji "Rolnik szuka żony". Już podczas czytania listów rolnik nie ukrywał, że jego serce zabiło mocniej, kiedy zobaczył Annę. 24-letnia wówczas przedszkolanka oczarowała Grzegorza Bardowskiego i ostatecznie rolnik podjął decyzję, aby podziękować pozostałym kandydatkom, które zaprosił do swojego gospodarstwa. Szybko się okazało, że para ma podobne wartości i w ten sam sposób patrzą na świat. 16 kwietnia 2016 roku Anna i Grzegorz Bardowscy wzięli ślub i obecnie wychowują dwójkę dzieci: Jasia i Liwię.

Tyle pięknych wspomnień, wzloty i upadki, decyzje, których nigdy byśmy się nie spodziewali, radość i ogrom miłości- tak najkrócej możemy podsumować nasze wspólne lata❤️.
Future days 16.04. 2016 - tak jakiś czas temu podsumowała wspólne lata Anna Bardowska.

Instagram

Para oprócz prowadzenia gospodarstwa znajduje też czas na wspólne wyjazdy oraz nagrywanie relacji i filmów, które regularnie zamieszczają w serwisie YouTube, na Facebooku i Instagramie.

Instagram @ania.bardowska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama