Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" jeszcze w tym roku planują przeprowadzkę do swojego "domu marzeń", który para buduje już od ponad dwóch lat. Ostatnio uczestniczka randkowego hitu Telewizji Polskiej zdecydowała się pokazać, jak wygląda dom z zewnątrz i musiała zmierzyć się z falą krytycznych komentarzy dotyczących... ciemnego koloru elewacji. A jak dom Anny Bardowskiej z "Rolnik szuka żony" prezentuje się wewnątrz?

Reklama

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nowym domem

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" po programie zdecydowała się na szeroką działalność w sieci i obecnie jest bardzo popularną influencerką. Jesienią Anna i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" razem z dziećmi planują przeprowadzkę do nowego domu, a rolniczka w mediach społecznościowych prezentuje kolejne ukończone pomieszczenia. Niedawno Anna Bardowska pochwaliła się ukończoną łazienką na parterze, a ostatnio pokazała gotowe pokoje dla Jasia i Liwii, które czekają tylko na montaż mebli. O ile internauci są pod wrażeniem kolejnych wnętrz w domu Anny Bardowskiej, o tyle dom z zewnątrz budzi naprawdę mieszane uczucia.

Obejrzyjcie całe wideo i zobaczcie, jak wygląda dom Anny i Grzegorza Bardowskich. Skąd tak krytyczne komentarze i szokujące porównania?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska wybiera ogrodzenie i pokazała betonowy płot. Kontrowersyjny wybór

Instagram/ ania.bardowska
Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama